reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczynki.
U mnie w sumie nic nowego.

Wczoraj byłam u położnej. Za 3 tygodnie znów mam iść. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wyniki mam dobre, serduszko mojego maleństwa bije mocno:). Cieszę się, że wyniki z krwi mam ok, bo zdarzało mi się mieć anemię.

Ewelina - jak duży jest Twój pies? Może ja bym mogła się nim zająć jakby mój ukochany się zgodził.

Pidi - witaj na forum.

Ania - oby Ci szybko przeszło złe samopoczucie.

Katarina - ja też lubię się wygrzewać na słonku, ale teraz mi nie można za dużo:(


Tynia - jak się nazywa preparat na chwasty jakiego używasz, bo ja też muszę nabyć jakiś, a chciałabym żeby był skuteczny zwłaszcza na mlecze.

Teraz zmykam papa:)
 
reklama
Hej laski

Co do zostawienia zwierzynca u sasiadow to raczej watpie bo po jednej stronie mamy pana w podeszlymwieku a po drugie rozrywkowe małżeństwo ktore zrobilo w piatek taka impreze ze nie mozna bylo spac do 4 rano,weszli nam do ogrodu i powyrywali lampki solarne,a co jest najlepsze w tym wszystkim-imprezowalo z nim ich dziecko 3 letnie,slychac bolo placz,ja niewiem jak tak mozna.Imprezy sa conajmniej co drugi weekend.Mam ich juz dosc.

Pidi- ja niemoge zabrac kocurka bo lecimy samolotem w dodatku on nie ma zadnych szczepien ani niczego innego. Straszny z niego zadzior ale moze to dlatego ze jest jeszcze maly.

Katarina26- tez lezalam rozlozona na sloneczku,ale z moimi dziecmi nie da sie polezec spokojnie bo non stop psoca i musze za nimi biegac,ale brzuszek,dekolt i rece sobie opalilam :cool2:

Mam chwile spokoju bo moje lobuzy poszly na drzemke :tak: znowu sie wylataly po dworze i padly,wieczorem znowu bedzie problem zeby ich do domu zaciagnac,tez bym sie z wami laski kiedys spotkala ale nie mam auta ani prawka zeby sie wybrac,a autobusem nie bede ryzykowac z pati choroba,staram sie ograniczac jej wycieczki samochodem.

Monia22310- moj pies to jack russell zmieszany z terrierem,nie jest duzy.
 
czesc laseczki:-):-):-)wrocilam :-):-):-):-)bylo super,ale jestem tak zmeczona po powrotnej podrozy ze nie napisze zbyt wiele.jestesmy cali i mam nadzieje ze u was tez ok,pozniej nadrobie,bo nie mam sily.w samolocie sie tak zle czulam ze podczas ladowania juz myslalam ze bede wymiotowac,wstac nie mozna i mama mi az torebke musiala naszykowac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-Dale ostatkiem sil sie powstrzymalam,pawcio sie wyszalam ,my troszke odpoczelismy,ale jak dla mnie to za goraca tam:-D:-D:-Di masa komarow,jednej nocy,pierwszej bo pozniej juz nakupilismy preparatow malego yak pogryzly ze na lewym policzku i uszku mial 23 ukaszenia:szok::szok::szok::szok:dobra,ide cos zjesc i pranie wstawiam.pozniej poczytam co tam u was.
 
Heloł:-)

Ja już mam wolne na dzisiaj:tak: Maluchy padły jak muchy:-D no ale co się dziwić jak szaleli caly dzień w takim slońcu. Ja nie wiem skąd te dzieci mają tyle energii, przed samym pójściem do domu Marcel skakał na trampolinie przez ponad 20 minut bez przerwy:szok: ja po trzech mało zawału nie dostaję.

Kasia8118 nie wiem czy wybrałaś się na pocztę.....mam nadzieję że nie bo ona do 12.30 czynna.

Monia będziesz jutro u Ani?? Pisałaś wcześniej że przyjedziesz jak będzie jakieś spotkanie w tym tygodniu.
 
hello "kobialki":-):-):-)
Alez cudnie na dworze:happy::happy::happy:
My dzis z mala juz po 10 bylysmy na miescie:happy:
ROKSANNA-milo bylo spotkac:happy:
Kupilysmy pare drobiazgow,zaliczylysmy bank,zaplacilysmy za council:tak:
Potem w drodze powrotnej kupilam malej dmuchany basen i zaraz po powrocie nalalam wody i chlapalysmy sie do 17 prawie:tak:;-)Takze umeczylam ja dzis i padla ok 19:happy:
A ja sie dobrze czuje-YUPPPIII!!!!:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
mialam nawet sile zeby popoludniu poodkurzac cala chatke i pomyc panele:szok::szok::-D
PIDI-wpadaj jutro do Ani to nas poznasz:happy::happy:
EWELINA-ja chetnie bym pomogla bo uwielbiam zwierzatka,ale mam w domu gryzonia bardzo samolubnego no i jestem w ciazy takze kontakt z kotkami niestety musze ograniczyc do minimum:eek:no i tez mamy wyjazd w planie:tak:ale duzo u nas chetnych do pomocY:happy:dziewczyny z bb sa COOLLLL:cool2::cool2::tak::tak:;-);-);-)
STO LATEK DLA BLIZNIAKOW:happy::happy::happy:SPOZNIONE- ALE BARDZO SZCZERE:tak::tak:
KASIA - i ja zdazylas na poczte??tez mi dzis zostawili awizo ze mam sie zglosic po odbior paczki z ebaya do officu ,bo ponoc nikogo dzis nie zastali o 8 rano:szok::szok::szok::szok:
a to bardzo dziwne bo oboje bylismy i jedlismy sniadanie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
KATARINA-nooooo wlasnie to bylo w KIrgate,sorrki pomylilam sie:tak::tak::sorry::sorry:
NATALKA-dobrze ze uczysz mala sama zasypiac:tak::tak::tak::tak:to jednak bedzie drugie baby niedlugo??;-);-):happy::happy::happy::happy:
ZANETA-witaj spowrotem:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:dawaj jakies foty:tak::tak:
SYLWIA-dobrze ze maluchy dosc wczesnie chodza Ci spac ,bo przeciez tez potrzebujesz wytchnienia:happy:
AMPAR-i jak torebeczka wygrana:laugh2:;-);-) Ja kiedys bidowalam jak wsciekla na taka super torebke LUIS VuITTON ,dalam 100 bo to oryginalna byla,wiec dalam bardzo malo(tzn .A.placil:-D:-D) mialam ja 2 tygodnie:tak: Klocilismy sie i torebka stala sie celem przetargowym:-D:-D:-D:-DJa ciaglam z jednej strony on z drugiej i rozerwala sie na pol:szok::szok::szok::szok::szok::szok:plakalam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-Dtylko fotki mi na pamiatke zostalyz nia:tak::tak::tak:
dobra dziewczynki spadam pod prysznic
do jutra
 
Czesc:-)

ANIA1812-to my Ci jutro humor poprawimy:-)mam nadzieje;-):-p

GRAZIUL-a ja bylam pewna ze to Ty napisalas te pytanie:-D:-p
Mnie pamietam tez od kawy odrzucalo na poczatku,chyba po 12 tygodniu dopiero przeszlo:sorry:

PIDI-Witaj na forum:-)masz bardzo tajemniczy nick:-Dwiec jak Ci jest na imie??:-D

ZANETA-witaj w upalnej anglii:-Doj biedny Pawcio,tyle ukaszen:szok::szok:
Jak mama zadowolona?/na ile jeszcze zostaje?

KATARINA-Ty szalejesz z tym miesem:-D30 kg:szok:


A u nas byly te babki z przedszkola i David zaczyna 14 wrzesnia ,bedzie chodzil na 3 godziny.Przyniosly nawet prezent dla malego i nawet sie troszke z pania zainteresowal co jest w srodku i narysowal z pare kresek na kartce:-D:-D
Porownujac z Kubusiem to i tak duzo:-Dbo Kuba pamietam nawet na panie nie spojrzal:eek::eek:
Ale mialam dzisiaj pod koniec dnia nerwa na Niego:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
hej :-)

ale fajnie na dworku :cool2: mnie zaraz moje dziecko wyprowadzi z rownowagi :wściekła/y: dzis biła mnie po twarzy i sie w glos smiała ja mowie ze mnie boli i ze nie wolno a ona dalej pozniej ugryzła mnie w palec tak ze krew mi poleciała :-( a jak bawiłam sie z nia na podłodze to podchodziła do mnie od tyłu i gryzła mnie i szczypała w plecy :wściekła/y: a jak jej cos zabraniam to jeszcze krzyczy do mnie be mama :szok::wściekła/y: no juz nie mam siły na nia :wściekła/y: teraz wariuje i ani jej sie mysli spac :wściekła/y:

doris no to moze Dawidkowi sie spodoba przedszkole :tak: zapytałam sie Ciebie wczesniej czy wezmiesz mi ksiazke jutro ale nie odpisałąs :-(

grazul no bedzie bedzie ale jeszcze troszke po nowym roku dopiero bedziemy robic :-p narazie jeszcze mała porozpieszczamy pozniej bedzie chodzic juz bedzie wiecej rozumiała i bedzie ok mam nadzije :-D

zaneta witaj spowrotem :tak:

ide do tego mojego czubka małego dam jej pic i moze pojdzie spac :sorry:
 
Do góry