reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej

Siedze dzisiaj twardo bo czatuje na torebke na ebayu i nie odpuszcze:tak::-D:-D W piatek jade na panienski do harrogate i trzeba jakos wygladac;-)

Katarina26, graziulxxx- ja tez mialam sporo przebojow ale w polsce np ze dziecko nie ma czapeczki, ze z golymi nozkami chodzi itp:wściekła/y:
Natalka90, Ania1812- dzieki za cynka w sprawie glosowania;-)
Kasia8118- macie w planach brata odwiedzic? Wja kiej miejscowosci jst?;-)
mojadzidzia- bedziesz u ani? Mam dusi drobiazgi jak cos to przekaze roksanie:tak:
Roksanna1- ja tez jakos dziwnie sie w domu czulam w przerwie i wyszlam znowu:-D:-D:-D I w koncu caly dzien spedzilam na dworze:tak:
pidi- witaj na forum:tak:


Dobra ide pilnowac torebki:cool2::cool2:
 
reklama
HEJ DZIEWCZYNY
POGODA NAS NORMALNIE ROZPIESZCZA :cool: CIEKAWE JAK DLUGO. DZIECIAKI TO MI NORMALNIE NIE CHCIALAY ISC DO DOMU JAK JE ZABRAC WIECZOREM,TAK IM HUMOR DOPISYWAL,DO CZASU,JAK TYLKO WESZLY DO DOMU TO HUMOREK STRACILY I DALY MI NIEZLE POPALIC.

DZIEKUJE W IMIENIU DZIECI ZA ZYCZONKA DZIEWUSZKI.
DORIS78- NA SZCZESCIE NIE JEST TAK ZLE,NIE BIJA SIE,TYLKO POKLEPUJA,ZABAWKI SOBI WYRYWAJA SPORADYCZNIE ,ALE NAJBARDZIEJ MI SIE CHCE SMIAC JAK SIE PO SWOJEMU KLOCA :-D ZADEN KABARET MI TEGO NIE ZASTAPI

ANIA1812 I GRAZIUL XXX- SZCZEKA MI OPADLA JAK SIE DOWIEDZIALAM ILE WYNOSI HOTEL DLA ZWIERZAT,ZA PSA CHCA 13F ZA DOBE A ZA KOTA 8F,NORMALNIE SZOK,NIE STAC MNIE NA TAKI WYDATEK,WKONCU JADE NA 14 DNI A TO DLA MNIE ZA DUZA KWOTA. :szok: NIEWIEM JUZ CO MAM ZROBIC Z TYMI ZWIERZAKAMI. A JESZCZE MUSZA BYC ZASZCZEPIONE I MAJA MIEC KSIAZECZKI. PIES TO MA,NAWET CHIP I PASZPORT ALE KOT NIE,PRZYBLAKAL SIE DO NAS MA MOZE DWA-TRZY MIESIACE I JEST RASY NORWESKI LESNY.JEST SLODZIUTKI.

PIDI WITAJ JA TEZ JESTEM W PEWNYM SENSIE NOWA NA TYM FORUM
 
czesc kobietkiz rana ja wczorajz moim P spryskalismy chwasty na ogrodzie a dzis biore sie za koszenia musze sie pospieszyc bo do miasta mam jechac obiecalam ten piasek wikusi i slowa musze dotrzymac :tak::tak::tak::tak::tak:
ewelina a nie masz zadnej sasiadki ktora by ci sie zaopiekowala zwierzaczkami:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
oki koncze kawke i spadam naczynia pomyc i kosic strasznie mnie rece bola ale dam rade :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Witam w ten upalny poranek:-)My zaraz z Amelką zbieramy sie na play gruop a potem jedziemy nad staw kaczuszki karmić.Życze miłego slonecznego dzionka Buziolki i do usłyszonka
 
Cześć mamuśki!
Ale piękna dzis pogoda a ja mimo to nie mam wogóle energii. I to już od wczoraj. Nic mi się nie chce. Najchętniej to leżałabym cały dzień plackiem:sorry: Do tego od wczoraj strasznie boli mnie kolano (nie mam pojęcia od czego:confused2:) a dziś doszła jeszcze głowa. Ale dziś smęce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Pidi- witaj na forum. Ja mieszkam na BD2. Jeśli masz ochotę nas poznać to zapraszam jutro do mnie na kawkę na 11.30. Jeśli jesteś chętna to adres wyślę Ci na PW
Ewelina- sorki, że dopiero dziś... Wszystkiego najlepszego dla Twoich dzieciaczków:-) Faktycznie cena za hotel powalająca:szok:
Ampar- i jak wygrałaś aukcje?
jsysiak- ale ja się nie gniewam:-D Najlepiej pisz bez cyferek bo w końcu tylko jedna Ania na forum:-D
tyniaiwiki- Ty to masz powera. Może byś mnie nim zaraziła:sorry::-p

Dobra kończę już bo trzeba chociaż troszkę chatkę ogarnąć przed Waszymi odwiedzinami. Nie chcem ale muszem:-D:-D:-D
Pozdrawiam
 
Cześć dziewuszki:-)

My siedzimy sobie w ogrodzie i się opalamy,ale musiałam już zejść z tego słońca na chwilkę bo nie do ujechania jest:-p tak więc wpadłam się przywitać z Wami;-) zaraz wparuje sąsiadeczka R i będziemy wystawiać nasze atuty na słoneczku:-D Się tutaj dowiaduje od męża,że jego brat ma do nas przylecieć na weekend,bo chce sobie kupić samochód tutaj,a mi to na rączkę bo przywiezie nam 30kg mięsa;-) bo oczywiście nie przyleci sam,tylko z drugim kierowcą;-) dlatego tak dużo tego mięsiwka przywiozą:-p

Ania1812-nie ma sensu sprzątać bo i tak dzieci zrobią sajgon i tak:-p a co do samopoczucia to przybij 5:tak: ja mam takie problemy z wstawaniem,że jak już wstanę to jestem kapeć:no: nie do użytku...nie wiem co mi jest...w dodatku jem za dwojga:szok: nerwowa chodzę:wściekła/y: włosy kiściami wychodzą mi:zawstydzona/y: starość..
pidi-witaj na forum;-)
tynia i wiki-to 2 woreczki piasku poproszę na mój adres:tak:;-) bo musimy tez dokupić małej do piaskownicy;-) i jeszcze poproszę powera:-D jak ty to robisz??daj przepis:eek:
ampar-ty kobito na nudę chyba nie możesz narzekać co? też jesteś osobą pełną energii:tak: pani wszędobylska:-D:-D:-D torebeczka jest już twoją własnością czy się nie udało?:confused2:

No nic moje miłe,życzę miłego dnia:happy: do sklikania pózniej...ciao belle:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelina ja tez mam kocurka w domu i powiem szczerze ze tez mielismy problem jak jechalismy do PL i pojechała z nami samochodem:) co do hotelu to moja kolezanka oddaje czesto krolika i placi 2 albo 2,5 Ł za dobe. Moge sie zorientowac ile kosztuje kotek:) albo pomyślec nad lepzym rozwiazaniem np. zostawic komus pod opieke. Hmmm ja mogłabym sie zaopiekowac tylko musiałabym przedyskutowac z mężem no i sprawdzić czy mój zwierzak zaakceptuje Twojego:)
 
Do góry