reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc ja dopiero teraz siadam bo wiki okupowala kompa ogladajac bajki a teraz wygonilam ja dol bo ja tez chce skorzystac poki pojego nie ma :tak::tak::tak::tak:
graziul ja rowniez slyszalam ze ta kasia swietnie obcina ja sie do fryzjera wybieram ale dopiero przed wyjazdem do polski :tak::tak::tak:bo planuje powrocic do blondu
ja rowniez nie mam na nic ochoty nawet mi sie sprzatac nie hcce za bardzo tylko tak zwierzchu ogarnelam
agnieszka ja rowniez wchodzilam na google i ma padac ale moze to sie zmieni bo kisic sie w domu to nie za bardzo chociaz jak pada teraz to przynajmniej wiki mi nie placze bo bym jej nie wypuscila przeciez z goraczka:-:)-:)-:)-(
katarina wsza o matko kochana lepiej dla pewnosci sprawdz glowe ksiezniczce
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :-):-) KOPĘ LAT :szok::szok::-D PAMIĘTACIE MNIE JESZCZE:confused::-D
PRZERWĘ MIAŁAM DOŚĆ SPORĄ TUTAJ ALE TO ZE WZGLĘDU NA MOJE HORMONY :tak::baffled: ALE PRZECZYTAŁAM ŻE U WAS PODOBNIE :-D:szok::rofl2:
KAJKA MA JESZCZE WOLNE :tak::szok: OSCAR ZACZĄŁ SAM JEŚĆ ZUPĘ :tak::-) TO NIC ŻE POŁOWA LĄDUJE NA UBRANIU BO NIE CHCE UBRAĆ ŚLINIAKA :baffled::crazy: ALE I TAK SOBIE ŚWIETNIE RADZI :tak::-)
ŻANETA ALE CI DOBRZE Z TĄ WYCIECZKĄ MMMMM POZAZDROŚCIĆ :-):tak:;-)
KATARINA TY TO MASZ WESOŁO Z CÓRĄ :tak::szok::-D
DORIS A TY GDZIE SIĘ DZISIAJ OPALASZ:confused::-D:-D MOŻE DOŁĄCZĘ :confused::-D;-)
NO NIC UCIEKAM PONOWNIE NA SOFIE ŻEBY NIKT MIEJSCA MI NIE ZAJĄŁ :-D:rofl2:
POZDRAWIAM
 
witam z wieczorka:-)

nam dzien jakos zlecial wyszlam troche na dworek z Beata poszlysmy pozniej na kawke i do domku robic obiad :-)

Claudia dopiero usnela a juz na na wspolnej byla taka spiaca bo w dzien miala tylko jedna dremke w wozku 3 min :sorry2::baffled: to poszlam ja kapac wypila mleczko i dostala energii na nowo :wściekła/y: i jeszcze zdazyla mnie wkurzyc bo wzilam zelki sobie a ona bawila sie na podlodze i podeszla do stolu i chciala sie poczestowac to zabralam to ona mi wyrwala je i rozsypala :wściekła/y: z nerwow :wściekła/y: to dalam jej jej ciasteczka i jeszcze sobie je zjadla wiec musialam jej zeby byc jeszcze raz :sorry2:

grazul ja tez bylam u tego fryzjera na przeciwko piknika i jestem zadowonola :tak:znowu musze sie tam wybrac ale chyba dopiero przed wyjazdem do polski pojde chociarz to jeszcze 7 tyg :dry:

katarina wyobrazam sobie jak musiałas sie wystraszyc :szok: no ale to by nie była Wiki jak by czegos nie odwaliła :-D

ania Claudia tez mi kanały przełancza :dry::wściekła/y:

a ja znowu ubzdurałam sobie ze zrobie obiad dzis na jutro i wyjełam mieso na gularz a odechcialo mi sie robi juz a miesa rozmrozone prosi sie zeby cos z nim zrobic :crazy:
 
CZeść

CO za paskudna pogoda aż mi się nic nie chce. Milenka znowu mi zrobiła pobudkę o 5 - ja już normalnie nie mogę wiem że przesypia od 19.30 całe noce czasami jedna pobudka w nocy się zdarzy ale to już przesada. W ogóle się nie wysypiam chodzę jak zombie po domu. A w dzień nie ma szans ani na chwile zmrużyć oka bo Olunia ma wolne od szkoły. NIe wiem czy witamin mi jakiś brakuje czy co. Śpię niby 8 godzin ale nie wyrabiam już.
Wczoraj byłam z dziewczynkami na foster bo buty sportowe dla Oli - kupiłam jej wcześniej takie zwykłe po 8 funciaków i po 3 tyg się rozwaliły. Teraz ma porządne ciekawe ile wytrzymają. U nas jak na razie cisza i spokój przygotowujemy sie do wylotu do PL już mam dość jak widzę walizki. Cieszę się że lecimy że zobaczymy rodzinę ale jak pomyślę o wstaniu w sobote o 3 rano i jeszcze o samym locie już się boję.
Katarina: współczuje przygód z córcią. Sama bym chyba zawału dostała
Oki zmykam na druga kawusie


A właśnie chciałam się Was zapytać ile kosztuje w końcu ta wycieczka do flamingo landu. Bo jadę z Olą i do kiedy trzeba zapłacić.???
 
hejka babki;-)
no niestety ja nic pozytywnego chyba nie napisze,bo rowniez nie wyspana jestem i mam teraz ciezkie dni:crazy:
Mala wczoraj odwalila numer,spala juz od 19.30 i po godzinie straszny placz i krzyk:szok:,mysl:crazy:alam ze koszmara miala ,a ona mi zaczela wymiotowac:crazy::szok: pizze wczoraj z nami jadla ,moze cos jej stanelo na zoladeczku:baffled: no ale posciel i reszta do zmiany ,teraz juz sie pierze no i ja musialam dzwigac do kabiny zeby ja umyc a zaspana byla:dry:,nameczylam sie bo A nie bylo wiec nie mial kto pomoc:no:
w nocy 3 razy wrzeszczala o mleko:crazy:
i juz zadymia od rana,uparla sie na takie pudeleczko kolorowe w ktorym trzymam jej klamre i pepuszek na pamiatke i te bransoletki ze szpitala po porodzie z nazwiskiem i waga:szok: i juz w trzy miejsca chowalam przed nia i nie wiem jak ale wciaz wyczaja:baffled::dry::wściekła/y:
ostatnio strasznie sie pasty do zebow domaga i jak dorwie to wyciska na sile do buzi prosto z tubki,a wczoraj robilam pomidorowa bo mi smaki przyszly i milaam przecier w tubce a ona dorwala i kazala sobie odkrecic i wycisnac do buzi:tak:;-)myslala ze to pasta ,ale sie potem zdziwila a mine miala nietega:-p:tak::-D:-D:-D
ASINKA-wspolczuje ,ja wiem dokladnie co czujesz,bo mam to samo,wciaz nie wyspana,brak energii:crazy:
NATALKA-kurcze ja tez tak czesto ciala daje ,ze wyjme mieso a potem mi checi na robienie obiadu odchodzi i d...a:-:)szok:
TYNIA I WIKI-no ja rozne opinie slyszalam o niej ,ale mi do krotkich wlosow ona pasuje i blisko mam to najwazniejsze:-D:-D:-D
DOMINISIA-welcome back:-D:-D:-D gratki dla Oscarka ,moja tez probuje ostatnio siama jesc ,wiecej wyleje niz zje ,ale licza sie checi :happy::happy::happy:
MONIA-powodzenia dla brata:happy:popytam o lokatorow a,le narazie nikogo nie znam:-(
dobra babki zmykam,bo mamokropny sajgon w domu a jesz mala wciaz doklada do ognia:crazy::crazy::wściekła/y:;-)
do potem,papa:happy:
 
Ostatnia edycja:
Hej witam kobietki.Nie odzywam się zbyt często bo pogoda dołuje mnie na maksa:-(.Już mam dosyc deszcze i chmur :wściekła/y:.U nas wszystko Ok.Krystian w przedszkolu pierwszy raz po tym wolnym.Tak się dzisiaj spieszył do przedszkola ze całą drogę biegliśmy :tak:.I oczywiście byliśmy pierwsi przed przedszkolem:tak::-D.Ciekawe czy równie szczęśliwy wróci do domu:confused:.Oby tak bo nie mam dzisiaj nastroju na jakieś jego złe humorki:dry:.Wystarczy ze ja mam humor do bani:sorry2:.
sylwia.m mnie nie będzie u ciebie :no:.
katarina wyobrażam się ile strachu się najadłaś ale tak to jest z dziecmi ja juz też nieraz miałam podobne sytułacje z Krystianem:nerd:.
Graziulxxx widzę ze ty też chomikujesz wszystko na pamiątkę zupełnie jak ja:tak:.
asinka_z mnie tez energia opuściła niby śpie nie tak krotko ale siły na cokolwiek brak:-(.Czuje się jak stara baba:-(.
 
czesc wszystkim ja wstalam niedawno ale chyba zle spalam bo krzyz mnie boli ale za to sie wyspalam
asnika wiec za dzieckmo placi sie 7 funtow jesli chodzilo do szkoly od wrzesnia badz stycznia a za dorosla osobe o ile sie nie myle 22,50 i nalezy placic juz od tej soboty a wyjazd jest o godzinie 8:30 10 lipca:-D:-D:-D:-D:-D
wiki sie troche polepszylo ale wczoraj na wieczor znowy byla rozpalona:-:)-:)-(
dominisia i graziul fajnie ze maluchy prubuja jesc same to swietnie wyglada jak oni sami prubuje jesc a niekiedy nie trafi im sie do buzi tylko za :-D:-D:-D:tak::tak::tak:
kasia zycze poprawy humorku:tak::tak::tak::tak:
 
Hej babeczki
Kurcze strasznie ciezko sie wbić po długiej nieobecności.ale nic pomalutku i do przodu:-p
na wstepie Wielkie gratki dla chodzących,zebatych i wielkie buzieta dla chorowitych:-)
Ja tez niestety ostatnio nalezeć moge do nie wyspanych ,mała funduje mi pobodki od 6.30. rany jak ja tego nie lubie:no:wiec łacze sie z wami.
Sylwiam Melduje ze juto bede:tak:kawke przynieść;-)
graziulka,katrina Wy bidulki zawsze macie jakieś przeboje z księzniczkami
Zaneta Alez ci zazdroszcze masz jakies wolne miesce w walizce:-p.a co do pawełka to powiem Ci ze mi nigdy sie nieudało nauczyc mojej chodzic z szelkami ,Jak sie pytam gdzie idzie to dostaje odpowiedz DALEKO:sorry2:a tez zaliczałm papap,chowanie sie i takie tam i co tez robiła papa i szła tam gdzie chciała
Monia Niestety ja nie pomoge z nowym lokatorem,ale powodzenia dla brata
 
reklama
witam po przerwie
u nas nic ciekawego i jeszcze ta pogoda ,a w malopolsce 32 stopnie :szok:.Dobrze ,ze w sobote wybralismy sie do wesolego miasteczka ,bo w niedziele to juz z domu nawet nosa nie wystawilismy .
natalka ,graziul -ja tez tak czasami mialam z tymi obiadami ,a teraz to taka pamiec kiepska ,ze jak sobie cos wymysle wieczorem to na drugi dzien zapominam ,i mam dylemat rodzaju :to co na ten obiad ?:sorry2:
katarina -przed nami jeszcze nie jeden taki podzawal ,nie zapominajmy ,ze nasze dzieci sa jeszcze male .
Ja sobie dzisiaj wymyslilam ,w sumie to nie dzis tylko tydzien temu golabki ,ale dzis sie za nie wzielam :sorry2: i mi sie nie chce :zawstydzona/y:.A moj G. ostatnio wspomnial o usg i o tym ze moze bliznieta :szok:(przeciez nic mu nie mowilam ,ze kiedys tam sobie pomyslalam o bliznietach) a on tak ni z gruszki ni z pietruszki o ciazy mnogiej .Generalnie to boli mnie kregoslup i mam taki maly brzuszek juz :zawstydzona/y:,jakiego przy dominiku w 2 miesiacu nie mialam.
 
Do góry