reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)

my dzis cały dzien siedzilysmy w domu :zawstydzona/y: nie ma gdie wyjsc w taka pogode :wściekła/y:
ale mała dała popalic juz nie wiedziala co ma robic wsystko z szafek wyrzucala lazila do lazenki i zrzucala z wanny wszystko pozniej znalazla sobie super zabawe wylewala sok na lawe i rozcierala raczkami ale radoche miala :crazy:
a teraz jeszcze wariuje i ani jej sie mysli spac :wściekła/y:
ale tez mnie nastraszyla dzis bo posadzilam ja w krzeselku do karmienia nasypalam jej ciasteczek polozylam kubeczek i zawsze sobie ladnie ogladala bajeczki i jadla a ja ja zapinam tylko tymi pasami na dole no i ja sobie prasowalam za nia no i ja slysze ze cos mi nad glowa gada patrze a ona stoi na tym krzeselku i sie gapi na mnie :szok: nie mam pojecia jak ona z tych pasow wyszla bo byly zapiete :dry:

sylwia gdzie chodzicie na basen ?? mnie tez niestety jutro nie bedzie :sorry2: pogoda raczej sie nie poprawi a w taka to nie chce mi sie jechac bo za nim na przystanek dojde bede cala mokra :baffled:

marta84 no to juz na dobre pozegnaliscie sie z uk ? :-( szkoda :sorry2: powodzenia kochana :tak:

katarina Wiki jest coraz lepsza ciekawe co Ona jeszcze wymysli :confused: az strach sie bac :sorry2:

ania biedny Adas :-( ja nawet nie wiedzialam ze jest szczepionka w 13 miesiacu :dry: tylko o tej na 12 mc wiedzialam:sorry2: musze zajrzec do red booka kiedy sa te sczepionki :zawstydzona/y: a Claudii charakterek to po tatusiu oczywiscie :-D

ampar łacze sie z Toba moj tez na nocce :-(

agaam no te nasze gwiazdy cos sie rozkrecaja za bardzo a takie grzeczniutkie byly jeszcze niedawno :sorry2:

ide moze jednak mała zdecyduje sie isc spac :confused:
 
reklama
czesc wszystkim nudy straszne
natalka to niezle ci Claudunia wyrabia w koncu dzis ma 10 miesiecy:tak::tak::tak::-D:-):-):-):-)
ja to bym chyba nie usnela bez mojego pawla tak sie przyzwyczailam :tak::tak::tak:;-);-)
oki napisze cos pozniej trzeba chatke ogarnac
 
Cześć z rańca

JA dzisiaj w stałam z moją księżniczką o 7 i tak się czuje jaky mnie obudziła o 2 w nocy. Będę w PL to porobię kompleksowe badania. na śląsku w sobote ma być 36 stopni - nie moge sobie tego wyobrazić. Rozmawiałam z mamą wczoraj i mówiła że mają plagę komarów i kleszczy. Coś kupiła dla dzieciaków zapobiegawczo przeciw tym paskudztwom. Milenka z Olusią oglądają i mam chwile spokoju.
Wlasnie minela mi ta chwila odezwe sie pozniej
 
:rolleyes:Witajcie mamki;-)

Dzis to chyba jest poprostu wspaniale-leje bardzo i zimno:evil::growl: i znow kolejny dzien w domu:unsure::oo:
no moze jak A wroci to gdzies na zakupy sie wybierzemy po am am bo juz mam dosc siedzenia w domu:sad:

U nas noc w miare ok.choc ja i tak sie czuje nie wyspana:oo2:
NATALKA-teraz potrzeba Cio duzo cierpliwosci do malej:wink: zaczal sie ten trudny okres i bar wspolczuje bo sama pamietam to wsz.co do krzesla to ja tak samo robie,tylko na dole zapinalam i tez mi wstawala:surprised::rolleyes2::yes:
ASINKA-uwazajcie na kleszcze ,bardzo niebezpieczne sa.A kiedy jedziecie??
KATARINA-O wybryykach Wikolka to juz gadalysmy na skypie ,wiec nic nie dodam:wink::rolleyes2:
AGAAm-tez sobie chetnie drzemki robie w takie paskudne dni,a Tortilla ...mmm..tez lubimy ,chyba zrobie dzis:wink:
AMPAR-dziekuje ,z mala dobrze juz,raz tyl;klo wtedy zwrocila.WSPOLCZUJE samotnych nocek:hmm::yes:
oki zmykam narzie kobietki bo jakas zamulona jestem nadal
caluski ,do spisania:yes::wink::blink:
 
Graziul - my jedziemy w tę sobotę i teraz nie wiem czy na tydzień czy dwa. Bo nie wiem ile potrwa sprzedaż mieszkania. Niby bilety zarezerwowane na tydzień i mam nadzieje ze nam się pobyt nie przedłuży. Bo szef mojego P chyba zawalu dostanie.

oki zmykam bo Milenka szaleje znowu. Czasami to już nie mam do nich sił. Kurcze i wysypała mi ryz na dywan:wściekła/y: - idę do posprzatac bo jeszcze do buziaka powklada i bedzie masakra
 
dziewczynki milego kawkowania u Sylwi:happy2::happy2::happy2:
Ogromnie zaluje ze nie dotre:-:)-:)-(
ROKSANNA,KATARINA,MOJADZIDZIA-udanego fryzjera:happy2::happy2::happy2:
ASINKA-no to zycze jak najszybszego zalatwienia spraw:happy2::happy2:trzymam kciuki.Wiem o czym mowisz ,bo tez nas to czeka w przyszlosci;-),narazie zaczal sie remont,tzn,jak narazie wymienili boiler:szok::-D:-Ddlatego trzeba jechac i doplinowac,tez sie glowie jak to wsz rozwiazac pozytywnie i szybko,co prawda u mojego nie ma problemu z urlopem,bo sam go sobie wyznancza ,ale sa inne przeszkody:tak::-(ciezko tak na odleglosc cos zalatwiac,a na miejscu wlasnie Bog wie ile to potrwa:confused:;-)
Spokojnej podrozy Wam zycze:happy2:
a reszta kobietek ,co:confused::confused:zasnelyscie snem zimowym:confused::rofl2::rolleyes::rolleyes:
 
Czesc Laseczki:-)

Moja Vicky w koncu spi wiec jest spokoj bo dzis jest deczko nie znosna:no: mam nadzieje ze jak sie wyspi to bedzie miala lepszy humor bo inaczej zwiariuje:confused:

Sylwiam dzieki za kawke i goscine:tak:
Dziewczynki dzieki za towarzystwo i pogawedki:tak:

Wiecie co dziewczynki nie bede zanudzac i pisac bzdur bo to bez sensu jakos brak weny:confused::sorry2:

Ahaa i pytanko znajada sie jakies chetne na spotkanko u mnie w przyszlym tyg??
Mi pasuje wtorek(obojetnie o ktorej), sroda(ale po godz.11 bo playgroup wczesniej) i piatek(tez caly dzien tzn max do godz.15 bo pozniej musze walizy pakowac:-D bo juz w piatek wylot:-)) a w czwartek mam fryzjera:tak:
Wiec jak ktos bedzie mial ochote to pisac a ja serdecznie zapraszam:tak:

A poki co uciekam bo mezulek bedzie lada chwila i obiadek trzeba zjesc:tak:
 
Hej laseczki:happy2:. Ale tu cisza grobowa:szok:.Mi też się nie chce pisac bo w sumie to nie mam o czym.Dzisiaj odrobinę lepsza pogoda niż wczoraj więc i humor trochę lepszy.Kurcze a ja rano obiecałam Krystianowi że kupimy mu kalosze i teraz mnie męczy żeby isc na zakupy a mi strasznie nie chce ale co zrobic obiecałam to muszę słowa dotrzymac :sorry:.Nic trzeba się ciepło ubrac i wyruszyc :tak:.
natalka no to zdziwiłaś co już Claudia potrafi :tak:.
katarina twoja mała to niezła aparatka na nude chyba nie narzekasz :tak::-D.
marta84 super ze rodzinka w komplecie:tak:;-).Ale macie fajnie ze pogoda tak wam dopisuje :tak:.
I jak tam spotkanie u Sylwii ile was się uzbierało?
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!
Ja tak pokrótce :tak: z fryzurki jestem zadowolona, G jest wielka:-D:tak: godna polecenia:happy2: ma fach w ręku:tak:;-) Tak po za tym czuję się kiepsko:-( dopadło mnie coś:wściekła/y: ból gardła i złe samopoczucie,typowe objawy grypowe mam:wściekła/y: Ale dziś mój men mi dostarczy lekarstw i będę z nią walczyć:cool: Tak więc przepraszam Was bardzoo,ale nie będę dziś wylewna:-p Idę się położyć bo z nosa już mi zaczyna lecieć:zawstydzona/y: w głowie mam kołowrotek..ach..chyba już przegrałam:-( jak na złość:no::-(

Pzdr.Was serdecznie;-)
 
Do góry