reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)

moje dziecko wróciło dzis o 18;30 i juz spi a wczoraj wariowała u mojej mamy do 22;30 :szok: i wstała o 5;30 :-D wiec dała babci popalic :cool2: wogóle za mnia nie płakala :-( tylko sie bawiła cały czas :szok: a ja spałam dzis do 12 :-D:cool2: ale wczoraj z D poszlismy spac po 2 ;-)

doris biedny Kubus :-(oby szybko mu przeszło :tak:

ania własnie ona z mna sie nie steskinia a ja za nia bardzooo :-(

agaa zyje zyje tylko rano trochce kacyk mnie meczył :zawstydzona/y: nie siedziłam z wami do konca nie wiem jak bym sie czuła jak bym jeszcze wypiła a wypiłam tylko 2 piwka i 2 drinki no ale ja przed wyjscie bylam u mamy i tam troszke podrinkowałam tez :-p:zawstydzona/y:

ide sie kapac i filmki jakis z D obejzec :-)
 
reklama
No ładnie wypiłyście.
Doris Ja też bym leżała pod stołem po takiej ilości piwa. A wczoraj już byłzamiar żeby do Ciebie jechać :-D:-D:-D, ciekawe jakbyś się zdziwiła

Ale fajnie, super że wyszłam z domu pomimo gorączki. Pojadłam dobrego żarełka. Dzięki dziewczyny za towarzystwo.
 
czesc kobietki zaluje ogromnie ze z wami nie poszlam nastepnym razem to moze wiki wywioze i pojde sobie z wami bo widac po zdjeciach ze swientnie sie bawilyscie i niezle co niektore poppily mi po jedym piwku juz w glowie sie kreci;-);-);-):-D:-D:-D:-D:-D
doris tak bylam zrobili kilka konkursow dla dzieciaczxkow i wiki sie strasznie wymeczyla siedzialam do 10tej bo juz pora spania bylka choc wczoraj wiki na wieczor mnie zdenerwowala bo poszla spac przed11ta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
natalka 1 wieczor z babcia to jaqk Claudia miala za toba trsknic pewnie babcia ja zabawiala i nie myslala nawet gdzie ma mamusie ale z wiekiemk o sie zmieni bo ja od wiki nie moge sie teraz odczepic:tak::tak::tak::-p:-p:-p:-p
mojadzidzia swiene foteczki widac ze wypadzik byl super i witamy spowrotem:tak::tak::tak:
wstawac spiochy
 
CZEŚĆ :-):-)
JA NIE DAWNO WSTAŁAM Z OSCAREM:szok: A KAJKA JESZCZE ŚPI I Z TATĄ :szok::szok: A TO PRZEZ TO ŻE MIELIŚMY WCZORAJ GOŚCI :tak: I JAKOŚ DZIECIAKI ZA DŁUGO WARIOWAŁY :shocked2::eek: NO ALE NIC BO TERAZ PRZERWA W SZKOLE DWA TYGODNIE:szok: :happy2: TYLKO POTEM ZNOWU CIĘŻKO BĘDZIE WSTAWAĆ :cool:
DORIS ZLECIAŁ BARDZO SZYBKO TEN MIESIĄC :szok::happy2: ALE JUŻ ZAPOWIEDZIAŁ SIĘ TEŚCIU ŻE ZA DWA LATA PRZYJEDZIE BO ZA ROK JEDZIE GDZIEŚ NA WCZASY :tak::-) ZDRÓWKA DLA KUBUSIA:tak:
NATALKA TO CIESZ SIĘ ŻE NIE PŁAKAŁA :tak::tak: BO MOJA KAJKA TO ZA NIC NIE CHCIAŁA ZOSTAĆ :no::no: RAZ PAMIĘTAM AKCJE ŻE CHCIAŁA IŚĆ DO BABY SPAĆ NABRAŁA PÓŁ POKOJU ZABAWEK A PRZED 11 JUŻ MAMA DZWONI ŻE KAJA RYCZY I CHCE DO DOMU :szok::-D
MOJADZIDZIA SUPER FOCIE:tak:
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEJ NIEDZIELI ;-):tak::-)
 
Hello!!!

Witam się z Wami po weekendzie,tzn.on nadal trwa ale nie dla mnie:zawstydzona/y: z racji,że B w pracy,w dodatku wróci o 19 lub 20:wściekła/y::wściekła/y:
Widzę,że spotkanko się udało w Chinolku;-) Ja w ten dzień sobie zafundowałam saunę i siłownię:tak:;-) muszę zacząć ćwiczyć pomału bo wczasy za pasem a tu sadełko wisi:szok::szok::-D:-D A najlepsze w tym wszystkim jest to,że kasę z fitness pobierają a ja se plażę zrobiłam:sorry: idzie mi to jak krew z nosa:-p ale to albo B nie ma czasu albo mi się nie chcę...ale teraz Roksana mieszka tak blisko mnie to ją wykorzystam do opieki nad Wiktorią:tak:;-):-p zgadzasz się Roksanko prawda:tak::-)
Opuściła mnie wena normalnie:dry: ciekawa jestem jaka pogoda jutro dopisze naszym dzieciaczkom:confused::dry: Mogły by wrócić upały:cool2:

Kota się pozbyłam chyba na zawsze,nie wiem jeszcze czy go wpuszczę,Wiki powiedziała mi że tata ma kupić królika,ale w życiu nigdy:no: żadnych takich stworów w domu:no: Ja to bym chciała pieska:tak: najlepiej labradorka:-) bardzo kocham tę rasę i B też:tak:;-) No nic kobietki,nagadałam się to teraz idę troszkę z małą do ogrodu bo ładna pogoda za oknem :tak:
A..bo zapomniałam odpisać wtedy.

Ania i doris-Nie mam nic przeciwko temu abyście przyszły z starszakami:tak:;-) Z którymś Wiki się świetnie dogadywała:dry::confused: a to z Katin synem,tak..tak..:tak:;-)
Roksana-Ja też kupowałam firanki te co mam w kuchni w kirgate na hali:tak:
a tak resztę to też z Pl mam.
Doris-mnie po 6 piwach to już by chyba na tym świecie nie było:szok::-D:-D też mam słabą głowę do picia:no: nie jestem dobrym kompanem do tego:no:
Dominisia-wiem dokładnie co czujesz,też nie lubię rozstań:no: Ale szybko Ci przejdzie dolina:tak:;-)
mojadzidzia-witaj po urlopiku:-) Wiki cały czas Dusie wspominała:-D Nawet na swoją lalę mówi Dusia:tak: a jak ją zobaczyła na zdjęciu na n/k to szał :szok: taka radość:-D:-D
 
hello:-)
a ja jakas leniwa jestem....hmmm..ciekawe czemu:confused::-p:-p:blink::blink::blink::blink:
u nas weekend nadal trwa :happy2:
nocke milam okropna z Natka ,plakala co h:szok:a o 3 w koncu mi nerwy p[uscily i mowie do niej oki wychodz z kojca niechcesz spac to sie baw:tak: i wiecie co powedrowala do mojego A (bo on jesz filmy ogladal)wlazla mu na kolanach i zaczela snuc opowiesci dziwnej tresci;-):-D:-D:-D:-D:-D ale po chwili ja polozylam ,bo gzdie to tak po nocy bumelowac:szok::szok:dalam kasze ktora oczywiscie wylala cala na siebie :szok::wściekła/y:wiec rano po 7 od razu kapiel bo cale wlosy uklejone miala:dry::dry::dry:;-);-)
chyba ocipieje niebawem:-p:-p:szok::-D:-D
teraz A pojechal na chwile na budowe obadac sytuacje czy za duzo piwa nie zlopia:tak::tak::tak::-D:-Dto kazalam mu ja wziasc ,po drodze zakupy male zrobia,a ja szczawiowa gotuje z jajeczkiem i ryzem;-);-):happy2:
no i po obiadku sie wypuszczamy w sina dal bo ladnie jest :happy2::happy2:
dobra ide bo mi sie zupa w garze w koncu przypali
trzymajcie sie dziewczynki i do zobaczenia u kATARINY
potem jesz klikne:happy2::happy2:
 
hej

A szymon dzisiaj pospal do 9:szok: No ale cos za cos i dopiero teraz go uspilam:tak: Najgorsze jest to ze patrzy na mnie cala kupa prania do poprasowania z wczasow:wściekła/y: A poza tym chyba bedzie trzeba przeniesc ten dzien dziecka z jutra bo rzeczywiscie nieciekawe prognozy sa:wściekła/y:

Roksanna1- zapomnialam ci powiedziec ze sie niezle wylaszczylas;-)
graziulxxx- wspolczuje nocki:szok:
Kasia8118- i co zrobiliscie gdzies wypad?
Katarina26- na ktora robisz spotkanie? I czy w czwartek?
mojadzidzia- ty lasko- super fotki:szok::szok::szok::szok:
Dominisia- widze ze tobie tez sie przysnelo z ranka:tak:;-)
Sylwiam- 6:szok::szok: A no to moje samopoczucie usprawiedliwione:-D:-D:-D
Natalka90- a to ja juz wiem czemu ty ucieklas:-D:-D Z D sobie pobaraszkowac:-p:-p
Doris78- musze przyznac ze jakos cie brakowalo na tym wyjsciu- i to nie jest dupolizanie:no:

Chyba ide po zelazko, deske, przedluzacz, herbate i cos slodkiego- czarna robote czas zaczac:cool2::cool2::cool2:
 
Nasze kochane dzieciaczki
w dniu Waszego swieta
zycze Wam mnostwo usmiechu
radosci,spelnienia dziececych marzen
i duzo, duzo zdrowka:happy2::happy2::happy2::happy2:
-Wasza forumowa ciocia Graziul:happy2:
 
reklama
tam wiec na poczatek dla naszych dzieciaczkow w dniu ich swieta
Życzę wszystkim dzieciakom, aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!
ja juz na nozkach a wy jeszcze spicie dzis pogoda do niczego za oknem ale cos trzeba bedzie zrobic z moim skarbem :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry