reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej laski ale pogoda szkoda gadac:wściekła/y:.Oli śpi a Krystian ogląda bajki więc jest chwilowa cisza:tak:.Ale niestety chłopaki obudzili się dzisiaj bardzo wcześnie i średnio się wyspałam:dry:.Krystian wstał juz po 5 i władował sie do Oliviera łóżeczka i juz dupa spac dalej nie mogłam bo musiałam czuwac żeby czegoś nie wywinął bo to nigdy nie wiadomo co takiemu trzylatkowi przyjdzie do głowy:sorry2:.A i zapomniałam wam się pochwalic ze Oli od jakiś dwóch tygodni nie pije mleczka w nocy:tak::-).Spora to dla mnie ulga :tak:.Mam nadzieję że nic się już nie zmieni w tej sprawie:sorry2:.
natalka wydaję mi się że nie potrzebnie zapłaciłaś za przewóz wózka bo to przysługuje dzieciom za darmo:sorry2:.Chyba że bierzesz dodatkowo jeszcze łóżeczko lub fotelik :tak:.
Nic uciekam bo Oli się obudził:tak:.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Ja też mam wolne, bo mój wielbłąd pojechał z rzeczami do nowego domu. Naprawdę naszykował sobie masę rzeczy. Czasami się dziwię skąd on bierze siły żeby tak na to drugie piętro to wszystko pownosić. W ogóle to jestem przerażona bo on to wszystko tam zawozi w torbach, tam wyrzuca i .....
Tak sobie pomyślałam, że może na początek spotkania ja się z Wami zobaczę. Doris faktycznie się z Wami ostatnio nie widziałam dawno. Jaki macie plan? Trochę dycham i gardziołko mnie boli ale może uda mi się wydusić słowo jakieś. Dalej nie będę szła.
Kasia8118 o 5 rano. Matko skąd te dzieci czerpią energię, ja też poproszę.
Natalka ja też latałam dużo razy z małą Mati i nigdy za wózek nie płaciłam.

Dziewczyny mam ważne pytanie, gdzie ja kupie firanki??????????????????
 
Hej:-)

Dziewczyny ale ja się cieszę z tego wyjścia, czuję że gdyby nie to to chyba zwariowałabym z moimi dziećmi dzisiaj:szok::szok: Ich łobuzerstwo osiągnęło chyba apogeum:wściekła/y::wściekła/y: Mam przynajmniej nadzieję że nie czeka mnie już nic gorszego z ich strony. Marcel jest złośliwy i wogóle się nie słucha a Olivia "chodzi" i broi. Teraz nastała chwila ciszy bo zainteresowali się bajką, ciekawe na jak długo.

Roksanna fajnie że przyjdziesz chociaż na chwilę. Spotykamy się o 17 pod chińczykiem chanotai (czy jak to tam się nazywa;-))
Śniło mi się dzisiaj że pomagalam Ci przewozić ostatnie rzeczy ze starego mieszkania i szorowałam Ci kafelki w nowym, Ty byłaś w 16 tygodniu ciąży i miałaś fajny widoczny brzuszek i ja Cię po nim głaskałam:-D
Ja firanki kupowałam w Dunmill na bd4, ale są też na ebayu:tak:

Kasia8118 gratulacje dla Olivierka, wierzę że jest to dla Ciebie ogromna ulga jak nie musisz biegać i przygotowywać mleka.
I nie ściemniaj nam tu że zakupy musisz dzisiaj, możesz przecież jutro:-p

Graziul jakby co to weź Nati a potem Twój ją odbierze;-)

Olivia już znudziła się oglądaniem bajek, zaniosłam ją spać. Marcel właśnie wyje bo lecą reklamy zamiast bajek.......ratuuuuuuunku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
sylwia.m masz racje że zakupy mogłabym na ścisłe przełozyc na jutro ale ja licze że jutro albo w poniedziałek będzie ładna pogoda i ruszymy gdzieś za miasto i chcę miec już dzisiaj z głowy zakupy,prasowanie,pranie itp..A po za tym kiepski mam nastruj mało towarzyski :sorry2:.
 
czesc wszystkim my juz po szkole ja kawkuje a wiki na dole bajki oglada
kasia biedny Krystianek:-:)-:)-:)-(
roksanna ja firanki widzialam w rengu i w wielkim morissonie chodzi mi o ten targ taki do wygory do koloru
skoro tak drazyli ten temat o ciazy to moze Sylwii sen sie spelni:-D:-D:-D:-D
natalka mi tez sie wydaje ze nie powinnas placic za wozek :-:)-(chociaz w niektorych przelotach trzeba placic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ampar no pewnie ze fajna sprawa dzieci sie wyszaleja a ja mam chwile spokoju:tak::tak::tak:;-);-);-);-);-)
 
hej
SYLWIA-spoko ,obejdzie sie bez zabierania Natki jednak:tak:;-) A.bedzie wczesniej i mnie podwiezie ,takze bede mysle na czas:-)wspolczuje apogeum:-(moja tez wlasnie spazmuje bo ja polozylam do kojca zeby sie zdrzemnela i wyje jak maly kojot;-):-D:-D
ROKSANNA-co do firan to ja powiem jesz.TG HUGES,B&M(ja tam malej kupowalam firanki i zaslony do sypialani):happy2:a co do spotkania to dawaj kobieto,ja tez tylko do chinola sie wybieram,pub to juz nie dla mnie za stara jestem;-):blink::blink::-D:-D:-Dale pojemy sobie pogadamy bedzie git!!!:happy2::happy2::happy2:
jeju ale strasznie placze jakby ja ze skory obdzierali:szok::szok::szok:nie chce sac a potem pada na fotelu w ubraniu o 6 i klops:szok: spi bez kolacji nieprzebrana:tak:
 
Czesc mamusie!
wpadlam sie tylko przywitac ;-) przylecialysmy wczoraj w nocy i dzisiaj odsypiamy Powiem tylko ze urlopik udany i wypoczelam sobie,az mi sie nie chcialo wracac do Bradford :-p pozdrowionka dla was dziewczynki!!!
 
reklama
Hej:-)

MOJADZIDZIA-Witaj z powrotem:-):-DA jak Nadia sie zachowywala??dobrze??

KASIA8118-wpadlam na genialny pomysl,jak Ty nie chcesz isc z dziewczynami to Ja Ci podrzuce moje dzieci i sie z Nimi wybiore,co?:-D;-):-p
Gratki dla Oliviera:-)szybko mu poszlo:tak:
Pociesze Cie ze ja mialam dzisiaj pobudke,nie o 5 ,ale o 6 i to jaka glosna,bo jeszcze oczu nie otworzyl a juz zaczal ryczec:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Dziwak jeden:shocked2:



ROKSANNA-fajnie ze dzisiaj bedziesz,ale mnie nie bedzie:-:)-(i znowu sie nie zobaczymy:eek:
Firany tez widzialam w kirgate na tej starej hali,ale najladniejsze jakie widzialam to tam gdzie Sylwia pisala:-)


A ja dzisiaj dostalam list ze szkoly ,David pojdzie od wrzesnia do przedszkola:-)jejku jakos sobie nie moge tego wyobrazic:no:David i przedszkole:sorry::sorry2::dry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry