reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WITAM SIĘ I JA :-)
POŻEGNALIŚMY DZISIAJ TEŚCIA :tak::tak::-( I JAKOŚ TAK DZIWNIE W DOMU :sorry2: KTO MI TERAZ BĘDZIE WIESZAŁ PRANIE Z ZDEJMOWAŁ :confused: BO PRZEZ TEN MIESIĄC TEŚCIU MNIE WYRĘCZAŁ :tak::happy2: A TERAZ :dry::eek:
POGODA DO BANI :wściekła/y::szok: A TU DŁUGI WEEKEND :cool:
MIŁEGO SPOTKANIA DZIEWCZYNY :tak::tak: NASTĘPNYM RAZEM MOŻE I JA SIĘ ZAŁAPIE :tak::happy2:
POZDRAWIAM:-)
 
reklama
cześć laski:-)
ja dopiero dzisiaj jakos nabrałam weny tworczej:-D:-Dtriszke mnie nie bylo,ale podczytywalam was:tak::tak:by bylismy dzisiaj w manchester w tym wieeelkim centrum handlowym:szok::szok:jak dla mnie za duzo lazenia,za duzo ludzi i za glosna muzyka w sklepach:szok::szok:ale fajnie bylo,teraz spijam browarka i jest git.
monia-gratuluje dziewczynki:tak::tak:oby byla zdrowa;-)
ampar-super fotki,moze i ja sie niedługo pochwale takimi:-p
dominisia-dobrez ze troszke cie tesc wyreczal w sprawach domowych:-)
sylwia-ja przechodze apogeum codziennie,maly jak w dzien nie ciagnie cyca to w nocy musi nadrobic i budzi sie co godzina az mnie brodawki bola cala:-(
mojadzidzia-witamy w domu:-)
kasia8118-super za maluy juz nie je w nocy,ciekawe kiedy moj do tego dorosnie:-D
roksanna-ja firanki mam z polandu:-)ale na hali w kirgate mi sie podobaja jedne i se zakupie je jeszcze kiedys:-):-)ale w tym sklepie co sylwia kupuje tez sa fajne:tak:
doris-co ty bedziesz robic z czasem jak mlody do przedszkola pojdzie??czy to tylko na 2 godz bedzie??jak to jest bo ja jeszcze nie kumam bazy w sprawach edukacji:-D:-D
dobra bo krecik wyje jak krowa juz:wściekła/y::wściekła/y:do juterka laseczki;-)
 
hej mamuski
Ja tylko chcialam napisac, ze zyje wszstko u nas ok powolutku czas leci Maja rosnie. Przeczytalam wszystko, ale nie mam sily odpisac - moze wezme sie za to pozniej. Milej imprezki babki ;) sciskam wszystkie dzieciaczki :*
 
hello spiochy:-D
Przedewszystkim dziekuje serdecznie za wczorajsze spotkanko:-)-ANIA,AGAAM,NATALKA,AMPAR,SYLWIA,ROKSANNA-bylo super:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
te co niedotarly niech zaluja:-p:-p:-pjedzonko bylo pycha:happy2:
ROKSANNA-bardzo milo bylo wreszcie poznac:tak::tak: i jak Ty sie czujesz??goraczke masz ,czy juz ok:confused::confused:
a reszta dziewczynek-kacyk meczy po wczorajszym:confused::confused::tak::-p:-p:-D:-D
no dobra trzeba sie jakos rozkrecic bo jak narzie to zaspana jestem jak bobr:happy2:;-)
Milego dnia zycze pozdrawiam:happy2:
 

Załączniki

  • sobotnie wyjscie 29.05.2010 005.jpg
    sobotnie wyjscie 29.05.2010 005.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 59
  • sobotnie wyjscie 29.05.2010 004.jpg
    sobotnie wyjscie 29.05.2010 004.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 66
  • sobotnie wyjscie 29.05.2010 007.jpg
    sobotnie wyjscie 29.05.2010 007.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 54
  • sobotnie wyjscie 29.05.2010 006.jpg
    sobotnie wyjscie 29.05.2010 006.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 67
hej

Ja mam kaca:cool2:
Dzieki za wczorajszy wieczor- bylo super:tak:
Nie mam sily wiecej napisac- moze wieczorem mi sie uda:happy2:
Sylwiam- ile my wczoraj wypilysmy?:szok:
 
czesc laski:-):-)
ciesz sie za wam sie party udało,do ktorej balowałyscie??:dry::dry:zazdroszcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
no ale mam sprawe:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:chodzi o to czy nie wiecie czy na dowod mozna do chorwacjji leciec z uk??bo wiem ze samochodem mozna na dowod normalnie wjechac,ale nie moge nigdzie wylukac czy samolotem mozna:-:)-(bo sie zgadalam z moja rodzinka z pl i oni jada na poczatku lipca i maja wolne miejsce w domku i moze bysmy do nich dolaczyli,tylko A nie ma paszportu ni lipa jest.no ale jak nie chorwacja to grecja a tam to juz wjedzie na dowod.
 
Hej babki. Ja żyję ale marnie:sorry: Cały dzień byłam zgon totalny, ale i tak warto było.
Ampar wypiłyśmy dużo za dużo:-D Ja naliczyłam 6:szok:
Żaneta nie mam pojęcia jak to jest ale na chłopski rozum jak wpuszczają samochodem to samolotem też powinni.

Spadam, bo nie jestem w stanie myśleć:sorry:
 
Czesc Laski ja dopiero teraz mam chwilke mala spi wiec juz jest luzik dzis byla mega placzliwa sama nie wiem czemu ale na szczescie ja mialam dzis dzien regeneracji po wczorajszym wiec maz sie z nia troszke meczyl:-p

Wszystkie dziewczynki ktore byly wczoraj WIELKIE dzieki bylo naprawde super i wesolo:-D
Ja po wczorajszym caly dzien przelezalam w lozku ale w sumie kaca nie mialam tylko taka oslabiona bylam:-D

Ampar nie to zebym Wam liczyla ale troche wypilyscie powiem tyle ze o 2 wiecej niz ja wiec domyslam sie jak musicie sie czuc:tak:
A Ty Sylwia zyjesz??:-p
Ania Natalka a Wy??
Nie pijacym z wczorajszego spotkania zazdroszcze dzisiejszego samopoczucia:tak::-p

Uciekam LAseczki jutro moze cos wiecej naskrobie;-)
Papa
 
Cześć dziewczyny!

Ja też dziś czuje się troszke słabo:sorry: Nie nie to nie kac ale niewyspanie:sorry: Adam obudził się o 5.30:wściekła/y: ale na szczęscie troszkę się pokręcił i jeszcze zasnął. Ale mnie cały dzień bolała głowa:dry:
Agaam, Ampar, Graziul, Sylwia, Roksanna, Natalka- bardzo Wam dziękuje za miło spędzony wieczór. Dawno się tak nie śmiałam:-D
Natalka- jak tam Claudia? Stęskniła się za mamuśką?
Żaneta- balowałyśmy do północy. Tak mi się wydaje:eek: Troszke nam zeszło od 17:-p ale w miłym towarzystwie czas szybko leci. Co do Chorwacji to znalazłam taką informacje na stronie ambasady: "Przekraczanie granicy chorwackiej odbywa się na podstawie paszportu lub dowodu osobistego, jednak brak paszportu może spowodować trudności w skorzystaniu z bezpłatnej opieki medycznej w nagłych przypadkach, z niektórych usług banków lub poczty"
mojadzidzia-super, że już jesteście z powrotem i że urlop udany
Doris- myślami byłyśmy z Tobą. Szkoda, żę nie udało Ci się dotrzeć ale zdążymy jeszcze się spotkać przed wakacyjnymi wyjazdami:tak:

Ale nudy. W TV nic nie ma. Chyba zabiore się za czytanie książki. Pozdrawiam
 
reklama
Czesc Pijaczki:-p;-)
Ladnie dzieczyny 6 piw:szok:ja po takiej ilosci bym pod stolem lezala:sorry2::dry::shocked2:

ANIA1812-no ja mysle,ze bedzie jeszcze przed wakacjami kolejna bibka:-D:-)

MOJADZIDZIA-widzialam zdjecia na nk,ale Wy tam mialyscie super pogode:tak::-)

ZANETA-David pojdzie na razie na 2.5h,to jest te darmowe przedszkole.A z czasem co ja zrobie?Hmm bede lezala z kawa przed tv:-D:-DOj znajdzie sie duzo zajec,bede mogla w spokoju posprzatac,bo ja na razie mam pomagiera,ktory wiecej mi na balagani ,niz pomoze.W spoku sobie pojade na zakupy ...itd itd...:-D:-D

TYNI I WIKI-i jak wczoraj bylo na Disco?/

DOMINISIA-juz pojechal? a niedawno pisalas ze przyjzdza:-D

A mojego Kubusia cos wzielo na wymioty:-(biedak lezy w lozku ,spi i wymiotuje i tak w kolko:dry::sorry2:mam nadziejeze to nie zadna grypa zoladkowa:no:
 
Do góry