reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dzien doberek wszystkim mamusiom!
Pogoda...pozostawie bez komentarza :dry: widze ze fajnie sie bawilyscie w sobote,kiedy zaplanowane jest kolejne wyjscie? ;-)
ampar3 wiesz,zdjecia robione na wdechu zawsze wygladaja lepiej... :-p:-D
graziul xxx :-D:-D niezly nocny marek z twojej Natalki :-D no i wesolo z nia macie chociaz mysle ze mi tez nerwy by puszczaly :dry:
katarina26 no to musimy zorganizowac spotkanko naszym dziewczynom,moglybysmy wyjsc na spacer ale pogoda ni najlepsza,a kiedy spotkanko u ciebie?
doris78 pogoda nie byla najgorsza ale taka typowo na opalanie to tylko jeden dzien pozniej bylo cieplo ale i duzo chmur :tak:
uciekam dusie zdjac z nocnika bo zaraz sama wstanie i zawartosc wyladuje na dywanie tak jak wczoraj :shocked2::eek:
 
reklama
Cześć dziewczynki!
Ale ostatnio tu pustki:szok: Na początek życzenia dla wszystkich dzieciaczków

W dniu Waszego święta życze mnóstwa prezentów, dużo zdrówka, samych pogodnych dni i wiele uśmiechu.

Ja miałam dziś ambitny plan, żeby pójść gdzieś z dzieciakami na kulki. No ale pogoda skutecznie mnie zniechęciła:wściekła/y: więc siedzimy w domu. Adaś poszedł spać. Jak wstanie to muszę wymyśleć jakąś rozrywke:confused:
Zmykam już bo wena mnie opuściła. Chyba zrobię sobie drugą kawke. Na razie

 
Dzień dobry!!!

Moja królewna dziś pobiła rekord spania,do 9.30:szok: i najlepsze w tym wszystkim jest to,że w nocy się nie zmoczyła:tak: wstała suchutka,może dlatego tak długo spała;-)
A ja dziś doznałam szoku termicznego pod prysznicem:szok::szok::szok: bo B zapomniało się gaz zatankować:wściekła/y::wściekła/y: taki prysznic jest lepszy od kawy:-) polecam:-D:-D:-D A my miałyśmy z ciotką pojechać na farmę,ale pogoda ku temu nie sprzyja tak więc odwołałyśmy naszą wyprawę:-( ach..z tą pogodą to zawsze muszą cyrki wychodzić:no:
No nic złożę jeszcze życzenia i spadam się ubrać;-)
Wszystkiego najlepszego dzieciaczki z okazji waszego święta!!!!

ampar,mojadzidzia-spotkanie u mnie jest w czwartek na 10:-) zapraszam;-)
 
Na wstepie dla wszystkich dzieciaczkow wszystkiego naj naj lepszego duzo usmiechu i sloneczka:-)

A teraz troche ponarzekam:-p co za pogodaaaa:wściekła/y::wściekła/y: nawet nigdzie z dzieciaczkami nie mozna wyjsc ehhh chociaaz dzis moglaby byc ladna pogoda specjalnie dla nich a tu d**a.

Katarina ile ja bym dala zeby moja Vicky pospala tyle, albo chociaz do 8:-p

Ania ja tez chcialam ambitne wykorzystac ten dzien ale jednak sie nie da w taka pogode:no:

mojadzidzia ja tez czesto robie zdjecia na wdechu:-D a inne kasuje:-p tylko jeszcze bym chciala obmyslec plan jak zmniejszyc biust na zdjeciach:-D

No nic ide do mojej gwiazdeczki bo zaraz pora drzemki cos czuje bo obudzila sie dzis po 6:wściekła/y: ehhh a do tego idzie jej kolejny zabek bo od kilku dni maruda strasznaaa widac juz tam biala kreseczke wiec mam nadzieje ze lada dzien sie przebije bo nawet w nocy meczy ja ten zabek:no:
Oki Laseczki do pozniej Papa


 
dobry,dobry:-)
Z OKAZJI DNIA DZIECKA SKŁADAM GORĄCE ŻYCZONKA WSZYSTKIM KRÓLEWICZOM I KSIĘŻNICZKOM:tak:BUZIAKI OD CIOCI ŻANCI:-D
ja wlasnie skonczyłam walke z krecikiem,zasnalw 20 min:szok::szok:ale mam sposob na niego,wsadzam do wozka i woze po pokoju a on zasypia bez placzu:-Dpogoda poprostu w sam raz na otwarcie butli wina i zalania robaka:-D:-D:-Dja bede u katariny,wiec jak chce któras z was ksiazke to dajcie znaka to wezme.i dla mnie tez prosze cos zabrac;-)
katarina-poprosze o adres;-)ja bym chyba zamarla z zimna,jeszcze nigdy w zyciu nie bralam zimnego prysznica i obym nigdy nie musiala,ja z tych ciepłolubnych:-Draz bylam w gorach zima i juz nigdy wiecej nie pojade:zawstydzona/y::zawstydzona/y:bo zamarzalam:zawstydzona/y:
mojadzidzia-kurcze jak ty jestes chyda jak patyk i zdjecia na wdechu robilas to ja powinnam jakas rura chyba powietrze zassac zeby ten beben zakryc.szykuje sie na wakacje i nie wiem jak to bedzie ze zdjeciami,chyba od cyckow do gory bede se robic:-)albo od pasa w dol:-D:-D
ampar-jak tam czarna robota??na mnie tez czeka,ale jeszcze se poczeka pare dni:-D:-D
natalka-ale sie wyspalas,kurcze jak ja ci zazdroszcze az normalnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:sie czuje.
graziul-to mialas nocke,jakby moj tak zrobil to bym chyba usiadla i ryczala,dla mnie 6 godzina to jest tragedia jak krecik wstaje:szok::szok:
chyba @ dostane,bo cos mnie brzuchol pobolewa,a mam jeszcze nieregularne,i nie wiem kiedy to sie unormuje wszystko.wiecie co,chyba jakis brak weny nastapil na forum,sylwia tez malo pisze,ja to prawie wcale,no ale moze przez te zmiany pogody.dobra ide zjesc sniadanie poki maly spi.do pozniej laseczki;-)
 
Aby serduszka Wasze gorące były zawsze jak słońce... A uśmiech Wasz radosny przypominał zapach wiosny... Z Okazji Dnia Dziecka Ciotka Wam życzy:-):-):-)
Sorki laski ale ze tak krotko ale mam palucha stluczonego i ledwo co mi sie pisze lewą reką:-:)-:)-(
 
hej laseczki
ja tez dzis uziemiona:-( wiecie co, wogole to ja dzis bylam pewna ze w lister parku jest taddy bear's picnic i gdyby nie moja kolezanka to bym tam polazla(chyba zeby padalo jak teraz to bym sobie darowala). najsmieszniejsze jest to ze zylam tym dniem, a co sie okazalojest 1 lipca.wariatka ze mnie i to slepa w dodatku.
w niedziele pojechalismy na foster po motylki do plywania dla nikoli (wczoraj bylismy w kighley na basenie) i tak o zaszlismy do zoologicznego-a tu ludzie z jakiegos towarzystwa ochrony ze zwierzetami w tym pyton,sowa, sokol, jakis ine gady i mniejsze weze. i wiecie co -moj R wzial tego weza na ramiona-jejjj:szok:
w domku posprzatane-jeszcze tylko sos musze do makaronu zrobic i jestem wolna od jakiejkolwiek roboty.
moj sobie dzis wymyslil ze zrobi oczko wodne przed domem:szok: wariat i tak chodzil dzis po domu i udoskonalal swoje pomysly-dobrze ze juz pojechal bo by tak caly czas mi marudzil:dry:

dzieciaczki wszystkiego naj naj naj:-)
 
Hejka to ja tez chce sobie ponarzekac. Nie mam internetu. I tak zostanie az do nastepnej soboty :-:)-:)-(.
Postaram sie w czwartek zajrzec do Katariny.
No i zycze Wam dzieciaczki wszystkiego naj z okazji tego najwspanialaszego swieta (no jednego z najwspanialszych).

Do milego za 2 tygodnie :-D:-D
 
reklama
Hej to i ja się przywitam w ten deszczowy dzień:tak:.My dzisiaj od rana jedziliśmy w poszukiwaniu przychodni dentystycznej bo czas w końcu się gdzieś zarejestrowac :sorry2:.Udało nam się wpisac na listę oczekujących mają dzwonic za około 10 tygodni więc pojawiła się iskierka nadziei ze w końcu będziemy mieli dentystę :tak:.
A ja jestem zła po ten ząb co leczyłam kanałowo jakiś czas temu mi się ukruszył a trochę za niego zapłaciłam bo tu skasowali mnie za rozpoczęcie leczenia 69f i w PL jeszcze 250zł za zakończenie leczenia:wściekła/y:.Tyle kasy i jeszcze ząb się sypie:wściekła/y:.
ampar3 nigdzie nie pojechaliśmy bo pogoda była strasznie zmienna i nie mogłam się zdecydowac :dry:.Ale wczoraj w Peel Parku było wesołe miasteczko więc wzieliśmy sobie kocyk i zrobiliśmy sobie piknik :tak:.Nie chciało mi się gotowac więc kupiliśmy cos na wynos i zjedliśmy w parku akurat wtedy śweciło słoneczko :tak:.A po jedzonku ruszyliśmy na karuzele.Krystian się wyszalał i już przed 19 spał grzecznie w łóżeczku a ja cieszyłam się ciszą :-D:tak:.
Widzę ze sobotnie spotkanie udane:tak:.Może i ja w końcu ruszę kiedyś dupsko i wyskoczę z wami na piwko:tak:.
katarina nie wiem czemu ale byłam przekonana że spotkanie u Ciebie jest jutro:confused:.Dobrze że weszłam na forum i sprawdziłam bo byś miała jutro gości niespodziewanych :tak::-D:-D.
agnieszkauk dobrze że dzisiaj padało bo gdyby była ładna pogoda to bym się chyba wybrała do Lister Parku na tą imprezę o której pisałaś :tak:.To bym się chyba zdziwiła że tam nic niema :-D.
mojadzidzia witamy po wczasach :tak:.A jak mała stawia juz pierwsze kroczki?
roksanna a ty w końcu zdecydowałaś sie na nowe meble czy używane?
Niby od jutra ma się zrobic ładnie to może jakieś spotkanie w parku???
Wszystkiego dobrego dla naszych dzieciaczków z okazji ich święta:-):-):-).
 
Do góry