reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej
Ale fajnie ze mozna gdzies ponarzekac- no to teraz ja:tak::-p
Spalam dzisiaj tylko 4 godziny- czekalam na mojego do 3 az wroci rano a jak wrocil to obudzil szymona , ktory nagle zglodnial i chcial sie bawic:wściekła/y: A ze byl juz dzien dziecka to mu nie odmowilam:-D:-D:-D
I pogoda do dupy:wściekła/y:- caly dzien siedzialam w domu wiec musze cos synkowi zorganizowac w weekend:tak:
Kasia8118- no ja mysle ze w koncu pojdziesz:-p
roksanna1- :-:)-( A co tez nie zaplacilas rachunku:-D:-D:-D
jstysiak-:-:)-( Gdzie palucha pchalas;-):szok:
agnieszkauk- w taka pogode to nawet na piknik platny ( tzn ze mi za przyjscie by placili) bym sie nie wybrala:no:
zanetabd7- skonczylam moja robote o 1 w nocy:szok: 3 godziny harowalam:szok:
mojadzidzia- ja nawet na wdechu wygladam jak na wydechu:tak:
Ania1812- rzeczywiscie pusto tu ostatnio- a dziwne bo ja mialam wrazenie ze jakbysmy mogly to chyba bysmy do rana gadaly w sobote:tak:;-)

No to nara- do mnie jutro szwagierka przyjezdza i zabieram ja na zakupy do bradford:tak:
Moze przy okazji cos mi sie zahaczy:-)
 
reklama
Hej;-)

Mi się @ przyplątała i już drugi dzień czuję się fatalnie:-(. Zaraz chyba pójde sobie spać. Pogoda faktycznie do dupy, oby prognozy się sprawdziły i jutro było słoneczko.

Katarina nie wiem czy pisałam wcześniej że ja też się wybiorę do Ciebie, ciekawe jak się pomieścimy bo duża frekfencja się zapowiada:-D

kurcze, miałam ambitny plan napisania dużego posta ale już mi wena umknęła, głodna jestem a nie chce mi się nic robić.....dobra spadam bo same smuty piszę:sorry2:
 
jejku kobiety wiecie co???dzisiaj jest ostatni odcinek klubu szalonych dziewic:-:)-:)-:)-:)-(co ja tera bede ogladac:-:)-:)-:)-(i zara sie tez wszystkie inne seriale skoncza bo wakacje....loooo boze.....:-:)-:)-:)-(.dobra zaraz sie seans zaczyna;-)do jutra,ja wale jutro po paszport dla krecika.
 
Witam:-)
I jak? dzieci zadowolone z święta:dry:;-) moja glizda jest tak zafascynowana parasolką,którą jej dziś kupiłam że w drodze powrotnej szła pod nim ,w ogrodzie sobie z nim chodziła i nawet do teraz po domu:szok::szok::szok: widzę,że jest zadowolona to i ja również;-):tak: Byłam w końcu na mieście,zmokłam ale widzę,że warto było:tak: bo i męża zadowoliłam małym prezencikiem i moją królewnę:-) B dopiero wrócił z pracy i muszę iść mu amciu nałożyć ładnie jak na porządną żonkę przystało:-):-D:-D Tak więc już Was żegnam moje miłe panie:tak:
Kasia-była by to miła niespodzianka:tak:;-)
Sylwia-a widzisz mi się @ już 3 dzień spóznia:dry: a chodzę jak osa:wściekła/y: dziś Wiki się wielokrotnie na klapsa zasłużyła :szok::tak: jak mi np.z główki zapodała w głowę:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y: myślałam,że ją na strzępy rozerwę:wściekła/y: I tak oczywiście wiem,że przybędziesz:tak:;-) cieszę się bardzo a co do miejsc to faktycznie zapowiada się więcej lasek jak przedtem:szok: Ale pomieścimy się;-) spoko:tak:
Żaneta-mnie też boli to,że seriali w wakacje nie puszczają:-( Więc łączę się w bólu z tobą:tak:;-) a my dopiero będziemy składać papiery na paszport 6 lipca:eek:
 
Czesc:-)
Ja wczoraj wielkiego posta napisalam i mi internet uciekl:wściekła/y:jak ja tego nie lubie:no:

ROKSANNA-no trzeba bylo wpadac:-):-D

AMPAR-milo mi, ze brakowalo, Ci mnie:-D:-p;-)

MOJADZIDZIA-no ja mysle ze niedlugo bedzie kolejne spotkanie,bo potem wszystkie sie rozjada do Pl i pewnie dopiero nastepne bedzie na jesien:sorry2::dry:
 
witam wieczorkiem:-)
My pomimo d.......stej pogody spedzilysmy z mala dzis bardzo fajowy dzionek:happy2::happy2:choc myslalam ze bedzie inaczej:blink: bo nasza wyprawa z K na farme odpadla ze wzgledow pogodowych oczywiscie:-:)-(ale A nas zaskoczyl:tak:mielismy skoczyc na basen a w koncu byly kulki na "-2-jce,a potem obiadek w Chinothai,no i male zakupki,trzeba bylo kupic malej jakis drobiazg:happy2:pojadlam,popilam,powspinalam sie na kulkach-bylo cool:cool::cool::cool:
tera leze z brzuchem wydetym jak balon-za duzo sie objadlam:eek::eek:
MOJADZIDZIA-witajcie spowrotem:happy2::happy2:fotki faktycznie super-laseczka z Ciebie:tak:
JSTYSIAK-milo bylo spotkac:happy2::happy2:zycze szybkiego gojenia paluszka,zeby tylko glowka nie zaczela bolec:szok:..bo paluszek i glowka.........:blink::blink::-D:-D
AMPAR-a Ty taka dobra zonka jestes:confused:tak na mezulka wyczekujesz:szok::szok::cool::cool::cool:
SYLWIA-zycze poprawy samopoczucia:happy2::happy2::happy2:
ANIA-i jak tam 2 ga kawka pomogla sie rozkrecic:confused::confused:byliscie gdzies ,czy jednak w domciu:confused::confused:
ZANETA-ja niestety tez po takiej nocy ledwo zyje:dry::dry:ale co mam poradzic ,trza przetrwac:shocked2::eek:Krecik zdrowy juz??:confused:bo nie doczytalam:zawstydzona/y:
DORIS,4 Muchy-co z Wami:confused::confused::confused::confused:
AGAAM-Boze jakim Ty wdechu mowisz:szok::szok::szok:laska jak malowana ,szczuplusia a narzeka:szok::szok::shocked2::tak:;-)
ROKSANNa-to szkoda ,bo pewno bedziesz malo klikac teraz:-:)-(jak tam zdrowko i przeprowadzka:confused::confused::confused:
no dobra dziewczynki koncze ,bo juz nie wiem co mialam jesz Wam napisac:zawstydzona/y::tak:;-)ide jesz cos poogladac,pappapa:happy2:
 
witam ponownie,moje dziecko jeszcze buszuje w namiocie z kulkami...tak jej sie poprzestawialo po tym wyjezdzie :wściekła/y::dry:
kasia8118 Nadia stawia juz pierwsze niepewne kroczki i czesto stoi bez trzymania wiec pewnie niedlugo zacznie chodzic Fajnie ze udal wam sie piknik wczoraj bo pogoda raczej nie byla zbyt ciekawa :tak:
ampar3 ja uwazam ze ty mocno przesadzasz z ta swoja figurka,nie jedna chcialaby wygladac tak jak ty i wcale sie nie podlizuje-zeby nie bylo :-p:tak:

Graziul xxx grunt ze dzien wam sie udal,nasza Dusia dostala pierwsze pieniazki na wplacenie na konto i pewnie ucieszy sie z tego prezenciku dopiero za kilka lub kilkanascie lat :sorry2:
katarina26 to Wikusia dama na calego :tak: obcas,torebka a teraz parasolka-no nie pogada :-D ja oczywiscie rowniez cie nawiedze w czwartek :tak:
zanetabd7 ja bardzo chetnie pozycze od ciebie ksiazke :tak: niezly masz sposob ale u mnie to by raczej nie przeszlo,Nadia dalej molestuje cycusie :eek: dziekuje za komplement :zawstydzona/y: zreszta wszystkim dziekuje za komplementy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D
 
Czyzbym byla 1 dzis:confused::confused::confused:;-):-D
u mnie znow ciezko bylo ze snem:szok::wściekła/y:mala wstala po 5:-(i juz mi spac nie dawala ,sciagala ze mnie koldre jak ja wyjelam z kojcai wyla mi do ucha:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:
takze dzien mi sie w nieciekawym nastroju zaczal:sorry2::sorry2:
a wogole ostatnio to z niej okropielny natrecik sie zrobil:szok::szok:Wasze maluszki tez takie okresy maja ,czy mialy:confused::confused::confused:czy to pierwsze dosadne przejawy prawdziwego charakterku sie ujawniaja:dry::confused::-(
dzis chyba ladny dzien sie zapowiada.....a ja nie wiem co robic:shocked2:nic mi sie nie chce:zawstydzona/y::tak::szok:
tony (doslownie tony:tak:)prasowania mam!!:zawstydzona/y::-:)szok::szok::eek:
a zabrac sie nie moge:zawstydzona/y::zawstydzona/y:..o jeju:blink:
no nic trza sie zmusic troche do roboty,przeciez nie mozna calego dnia w pizamie przesiedziec,skoro tyle do zrobienia w domu:dry::dry::tak:;-)
milego dnia babki:happy2::happy2::happy2::happy2:
 
witam ja wczoraj nie mialam fajnego dnia Wiki caly dzien mnie denerwowala a dzis o 8 pobudke ale oczywiscie nie wstalam tylko niedawno a ona sobie siedziala i bajeczki ogladala i probowala je czytac teraz siedzi na dole przed telewizorem
ampar mojadzidzia wy to laski jak sie patrzy jeszcze do nich naleza doris sylwia katarina i jeszcze kilka wiec niekroe czego chca sie pozbywac:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 
reklama
good morning:-)
Widzę,że piękny dzień się zapowiada:tak: Jestem normalnie w szoku,bo od 2 nocy mała mi się nie moczy:-):-):-):szok::szok::szok: może już jej tak zostanie:sorry2: trzymam kciuki za to:-) dziś też ładnie pospała bo do 9:blink:
A u mnie @ ni widu ni słychu:dry::sorry2: ale jestem na 100% przekonana,że to nie ciąża:tak:;-) Jakoś już tyle razy się zawiodłam,że teraz nawet o tym nie myślę co by się znowu nie nastawiać;-) będzie co ma być:-p
Kurcze mała sobie zażyczyła płatki na śniadanie a tu mleka nie ma:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i muszę zasuwać do sklepu teraz,a tak mi się nie chcę:wściekła/y::no: No nic dziewuszki,muszę lecieć bo dziecko głodne a nic innego nie chce tylko płatki..to trampki na nogi wsunąć i dzida:sorry::-D

Tak więc mamuśki do zaś....:-)
 
Do góry