reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

:-):-):-)hejka
kretosław spi wiec mam pare chwil dla siebie:tak::tak::tak:zasnał wczoraj o 22:wściekła/y::wściekła/y:oby mu sie nic nie poprzestawiało znowu bo szlak mnie trafi jak bedzie chodzil spac znow tak pozno.na obiadek dzisiaj rybka wiec duzo roboty nie bedzie..ufff:-D:-D
ania-a za ile ten rowerek wyczailas??my kupilismy za 20 fuli tutaj u nas na pakistanskim rynku.zobacz na nk pawcio ma w nim fotke i zadowolona jestem,mozna pozniej poodkrecac rozne rzeczy i sam rower zostaje.dzisiaj juz musialam od rana po chacie go wozic w nim,a to niezly slalom jest,bo wszedzie pelno zabawek:-D:-D
ampar-kobieto,a co ty tak pozno robisz??spac nie mozesz??no i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z waszym wylotem.3mam kciuki:tak::tak:
mojadzidzia-mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze rowniez z Twoim wylotem,ja bym sie chyba zaplakala jakby mi tak wypadlo,czlowiek sie nastawia a pozniej kicha:wściekła/y::wściekła/y:
kasia8118-to super ze brat na miejscu:-)a do Was przylecial jesli moza wiedziec??czy moze do innego miasta?
kasiek-witaj po przerwie:-):-)
graziul-ja tez zawsze moneygram wysylam,;-)
kurcze zapomnialam co mialam pisac.aaa kto jeszcze bedzie jechał do sylwii busem z miasta??
 
reklama
Hej mamuśki!!!!

Witam się z wami po małej przerwie;-) zaatakował mnie jakiś wirus w piątek i tak do dzisiaj dochodzę do siebie:zawstydzona/y: Najlepsze w tym wszystkim jest to,że wczoraj dałam ciała:sorry2: bo po dwóch dniach wegetacji poszliśmy z B do chinola i się nawtykałam jak nigdy i cierpiałam strasznie:no: masakra!!! Ogólnie to czuję się do bani od piątku...ale no muszę jakoś działać i funkcjonować bo leżeć nie mogę do góry girami:dry: jak coś zrobię np.ogarnę dom to siadam i odpoczywam tak się tym zmaltretuje:-:)-D:-D Mam nadzieję,że szybko wrócę do stanu używalności bo tak się nie da:szok::wściekła/y::no: B to się ze mnie śmieje,że mam ciążę urojoną:szok::-D:-D bo tak się zachowuję...tzn.chodzi o objawy..oj jak bym miała tak przechodzić ciążę to współczuje tylko tym co tak właśnie ją przeżywają:szok: naprawdę:tak:

No nic kończę,przywitać się przywitałam a niestety nie jestem nic wstanie teraz nikomu napisać,bo pół dnia bym musiała siedzieć żeby przeczytać wszystko i jeszcze odpisać:tak: a przy moim samopoczuciu te pewnie bym pawia puściła na klawiaturę:-D serio..serio..już mam skręt kiszek,spadam więc wyciągnąć girki do góry;-) Odezwę się jeszcze,spoko loko:tak:;-)

Pozdrawiam i miłego dnia życzę:happy2:
 
czesc laseczki
ja dzis mega zla no i nikola tez ma humory-juz na play grupacg doprowadzila mnie dwa razy do szalu-wyszlam 15 min przed koncem zajec.
mam dwa bardzo wazne pytanka:
1) jesli kupie bilet autobusowy calodniowy na autobus nr 620/first/, to czy innymi numerami tez moge jezdzic na tym bilecie??
2)kupilam pierwszy raz lenor 2l -koncentrat, a zawsze kupowlam rozcienczany lenor. mam 2 litrowa butelke i chcialabym rozcieczyc ten koncentrat, ale nie wiem ile go wlac do pustej butelki--mam nadzieje ze mnie zrozumialyscie, tzn moje tlumaczenie
 
czesc kobitki

ja tez wpadlam tylko na chwilke bo jestem w trakcie robienia obiadu:-p Mala buja sie w hustawce od Graziul(wielkie dzieki bo chyba sie jej podoba :tak:) a ja mam troche spokoju bo bynajmiej nigdzie mi nie zwijeje:-D

Katarina wspolczuje wracaj do zdrowka kobitko:tak:

Ampar mojadzidzia trzymam kciuki oby wasze loty i wakacje sie udaly:tak:

Mojadzidzia ladnie to tak na czerwonym swietle z wozkiem przechodzic??:-D

Ania super ze kupiliscie rowerek napewo nie pozalujesz:tak:

Kasia dobrze ze brat dojechal szczesliwe npowodzenia dla niego w nowej pracy:tak:

Kasiek witaj po przerwie ;-)

Renuska super ze wyjazd sie udal a zdjecie piekne:tak:

Natalka i jak Claudusia?? zdrowka dla niej miejmy nadzieje ze to taki chwilowy wirus jak u mojej malej:tak:

Oki uciekam konczyc obiadek bo niedlugo maz z pracy wraca trzeba zjesc obiadek i wyciagnac go na spacerek:tak:Korzystac z pogody trzeba:-)
Do spisania kolezanki:tak:
 
Witam:-) mój maluch chyba nie chce, abym coś dzisiaj napisała:tak:
Już drugi raz próbuję coś nadrukować a Wiki znów marudzi:-:)-( Dopiero co go uśpiłam pół godziny temu po wielkim płaczu. Nie wiem, czy ma zły dzień, czy to może już ząbki, bo coś białego na dziąsełku widać:tak::tak:
Zmykam, bo jak znów mi się rozryczy, to ciężko go będzie uspokoić
 
czesc laseczki
ja dzis mega zla no i nikola tez ma humory-juz na play grupacg doprowadzila mnie dwa razy do szalu-wyszlam 15 min przed koncem zajec.
mam dwa bardzo wazne pytanka:
1) jesli kupie bilet autobusowy calodniowy na autobus nr 620/first/, to czy innymi numerami tez moge jezdzic na tym bilecie??
2)kupilam pierwszy raz lenor 2l -koncentrat, a zawsze kupowlam rozcienczany lenor. mam 2 litrowa butelke i chcialabym rozcieczyc ten koncentrat, ale nie wiem ile go wlac do pustej butelki--mam nadzieje ze mnie zrozumialyscie, tzn moje tlumaczenie

Cześć wszystkim...
AgnieszkoUK. - Nie musisz od razu rozcieńczać płynu wystarczy że go po prostu mniej wlejesz do pranie z tego co mi wiadomo to 2 razy mniej. Przynajmniej ja tak robię (tzn ja daję zawsze ciut więcej żeby ładniej pachniało).

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego popołudnia
 
Cześć Królewny:-D

te dziewczyny które wybierają się do mnie a nie mają adresu to dajcie znać i wyślę:tak: Te które wybierają się autobusem niech wsiądą na interchange na stanowisku D w autobus 623 o 11.14 i jedźcie do Wyke. Według rozkładu jazdy u nas będziecie o 11.31, więc około tej godziny wyglądajcie za Agaam, która jak wcześniej obiecała będzie na Was czekać;-)
Tylko tak sobie myślę że jak będziecie wszystkie z wózkami to kierowca może Was nie wpuścić:wściekła/y:

Oczywiście wszystkie nowe mamuśki też są zaproszone:tak:

Agaam mam nadzieję że Ty nadal chętna żeby poslużyć dziewczynom za nawigację:-D

AgnieszkaUK ja też nie rozcieńczam tylko leję na oko.

Kasia8118 ale ten smoczek w linku ktory Ci wysłałam to nie jest taki zwykły 6+, to jest smoczek trójprzepływowy, po angielsku variable flow, ustawiasz go w zależności od gęstości kaszki. Ja z niego daję kaszki i to dość gęste:tak:

Katarina zdrówka:-) jeździsz dalej autem??

Graziul 100 lat, a może 200 dla Babci;-)

Mojadzidzia, Ampar wiecie coś o waszych lotach??
 
Ostatnia edycja:
hej:-)

u nas juz jest dobrze :-) dzis mala nie miala goraczki ani biegunki ale za to mamy nowego zabka gorna prawa jedyneczke :tak::-) tylko szkoda ze biedna tak sie nameczyla :-(

sylwia no własnie moze nie wpuscic :wściekła/y: ja kiedys jechalam i byly 3 wozki w srodku i babka chciala wziasc tez z wozkiem i jej nie wpuscil :wściekła/y:

mojadzidzia ampar oby wasza podroz odbyla sie zgodnie z planem :tak:

katarina zdrówka ;-)

dobra ja ide na m jak miłość zajrze pozniej :-p
 
reklama
Czesc:-)

AGNIESZKA UK-ja tez nie rozcienczam tego koncetratu:no:i tez zawsze wiecej leje zeby lepiej pachnialo:-)

AMPAR-a ja myslalm ze to ma byc na zew:dry::sorry2::shocked2:i bylam bardzo zadziwiona:cool::cool:ale teraz te bojlery sa ladne,w czym on Ci bedzie przeszkadzal,wogole nie szpeci kuchni:no:

KASIA8118-ja mialam tez ten trojprzeplywowy smoczek i bylam bardzo zadowolona,wedlug mnie on jest najlepszy do kaszek:-)

ANIA1812-ja wlasnie napisalm ze ogolnie jestem zadowolona:-)poza malymi wyjatkami:-D:-D
 
Do góry