reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

A nie znacie może kogoś kto potrzebowałby porządny i wielofunkcyjny wózek Polski z fotelikiem samochodowym mało używany. Zainteresowane osoby proszę o wysłanie maila mój nr GG 1771248. Wyśle informacje i zdjęcia
Koniec reklamy :-D

Wracając do wątku: Jeszcze muszę wytrzymać może wyrośnie z tego sam. W sumie mojej kumpeli córcia ma 16m-cy i dalej się budzi do butelki. A w październiku będzie miała drugą dzidzię, Także ona będzie miała gorszy problem. A ja porostu uzbroję się w cierpliwość.

Na dzisiaj to tyle! Dobrej nocki życzę:blink:

 
reklama
Hejka dziewczynki ja znow tu zagladam bo tak ostatnio to jakos nie mam czasu a czasem to nie wiem co pisac ale was tu podtrzytuje. A poza tym mamunia mnie nawiedzila wiec trzeba sie nacieszyc:) Witam nowe mamy!!!! oraz skladam zyczonka solenizantom no i oczywiscie dla tych ktore sie spodziewaja maluszkow!! Dzieki za spotkanko ktrore bylo jakis czas temu u jstysiak. ok ide spac jutro tu zagladne. Dobranoc
 
hej

Ja tez zla jestem na te odwolane loty:wściekła/y:- mam nadzieje ze w srode wszystko bedzie ok:tak:

NAJPIERW ZYCZENIA DLA ADASIA- STO LAT STO LATT

mojadzidzia- a wy w ktory dzien lecicie?
Kasia8118- nie bylo tak zle po dyskotece- na gieldzie bylam juz o 8:-D:-D Wrocilam z leeds o 1 w nocy bo laski mialy obcasy i od 12 juz sciany podpieraly tylko bo nie mogly tanczyc:tak: Jak tam brat? Na miejscu?
Sylwiam, Agaam- to sie nazywa niedziela:tak:;-)
Doris78- ale sie usmialam z tego bojlera:-D:-D Na zewnatrz- znaczy nie schowany w zadnym zakamarku:-D:-D A co do remontu to jest lepiej niz bylo? Bo jak tak to chyba juz cos;-)
Natalka90- zdrowka dla malej:tak:
Reniuska- witaj po urlopie:tak:
bezo-lka- witaj na forum:tak:- moj co prawda nie je w nocy ale ma ponad 3 latka i dalej sie budzi:angry:


Ide bo juz chyba troche pozno jest:szok:
 
to witam sie z rana i ja nie tak jak Ampar bo ja o tej godzince jeszcze spalam:-D:-D:-D
Renuska super widoczki tylko pozazdroscic:tak::tak::tak:;-);-);-);-)
mojadzidzi i ampar trzymam kciuki aby wasze loty sie udaly:tak::tak::tak:
natalka wiem ze na biegunke sa dobre jeszcze jagody albo jkis soczek jagodowy moze warto to sprobowac biedna Claudunia zdrowka dla niej
ania grastulacje drugiego zabka jak sie rozpedzidz tak dogania wszystkich :-D:-D:-D
mamatrojeczki a ty gdzie sie podziewasz:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
kasiek witaj spowrotem
doris to niezli ci fachowcy zrobili to oby bylo ale jak jest lepiej to dobrze a bojler u mnie gdyby nie byl w szafce to tez bym go miala na wierzchu:-D:-D:-p:-p:-p
 
witam sie po wekendzie;-)
chyba teraz nie uda mi sie duzo napisac,bo mala wlazla mi na kolana i siedzi jak przyklejona wolajac tyci tyci-co oznacza ze baby lilly na you tube musi byc zalaczona lada chwila:-D:-D:-D:-D
pozdrawiam Was serdecznie babeczki,wieczorem nadrobie:tak:;-)
EWELINA-potem Ci wysle PW;-)
BE_ZOLKA-witaj na bb:tak::-)
ANIA-gratki 2-ego zebulka:tak::-)
AGNIESZKAUK,SYLWIA-co do KFC macie racje bo sie bardzo popsulo:wściekła/y:ale ja chinoli mam juz nieraz poprostu dosc,kilka lat prawie weekend w weekend odwiedzalismy CHino -Thai:eek::eek::dry: najgorsze jest zarcie w rynku,ale Shipley nawet sie stara,a ja jem tylko chiken stripes i chiken popcorn wiec tluste nie jest:no:
oki zmykam dzwonic do mojej babunki-dzis ma urodzinki 86!!;-):tak::happy2::happy2:
 
Ostatnia edycja:
TYNIA I WIKI-jest duzo punktow na miescie ..ale teraz mi nic co glowy nie przychodzi:szok: a czemu western?? nie wolisz MONEYGRAMM:confused::confused: ja zawsze tym wysylam,jest taniej ,a tak samo solidnie i szybko:tak::tak::tak:na poczcie glownej:tak::happy2:
 
Hej laseczki:-).Niby z rana było słoneczko za oknem a teraz znowu szaro i smutno:dry:.Mam nadzieje ze jest ciepło.Jeszcze nigdzie nie byłam bo dzisiaj R zaprowadził Krystiana do przedszkola i odbiera tez więc dopiero po obiadku wyruszę z chłopakami na spacerek:tak:.
sylwia.m kilka dni temu kupiłam smoczek Avent +6miesiecy ale ja tam nie widzę zadnej regulacji:no::sorry2:.Po prostu ma więcej dziurek:sorry2:.Chyba że są jeszcze jakieś inne:confused:.Możesz mnie uświadomic bo nie kumam o co chodzi:zawstydzona/y:.
Renuska zdjęcia super,piękne widoki:tak:;-).
Be_zolka Witamy :-).
mojadzidzia,natalka i Agaam dużo zdrowka dla księżniczek :tak::tak:.
Mój brat dotarł szczęśliwie wczoraj do niego dzwoniłam.Od dziś zaczyna pracę :tak:.Oby wszystko mu się ułożyło.Strasznie tęskni za żoną i córeczką ale to normalka niema co się dziwic.
Dobra uciekam bo Oli się obudził.
 
reklama
Cześć!

U nas była ciężka noc. Adam obudził się po 2 i miał problemy z zaśnięciem. Zasypiał na chwilke i znów się budził i tak do 4:wściekła/y: Dobrze, że chociaż pospaliśmy do 7.30 bo inaczej to oczy na zapałki.
Pogoda dziś znowu super i mam nadzieje, że tak zostanie.:tak:

Graziul- najlepszego dla babci:-)
Ampar- co Ty spać nie możesz:szok: Ja też mam nadzieje, że wkrótce znowu otworzą wszytskie lotniska bo w przyszły poniedziałek przylatuje moja mama:dry:
Tyniaiwiki- pewnie już troszke za późno ale z tego co pamietam to w Pikniku jest Western Union
Bezolka- dosyć późno mu wyszły. Pierwszy 4 dni przed roczkiem:szok: A ząbkowanie przechodzi jako tako. Nie ma tragedii. Na razie ratujemy się dentinoxem i jest ok
Sylwia, AgnieszkaUk- jak dla mnie to tutejszy KFC jest w porządku. Może akurat tam gdzie kupowałyście było spaprane.
Doris- chyba nie jest tak źle. Najważniejsze, że mieszkanko troszke odświeżone.
Agaam- ciesze się, że Vicky czuje się już dobrze. Chyba musiała złapać jakiegoś wirusa bo to dziwne, że w jednym czasie prawie wszystkie forumowe księżniczki miały problemy żołądkowe. Co do rowerka to już zapadła decyzja. Znalazłam na ebayu taki sam ale odrobne tańszy:happy2:
Natalka- jeszcze raz zdrówka dla Claudii. Biedne maleństwo. Uszy do góry- na pewno dziś będzie lepiej. Aaa i Tyniaiwiki przypomniała mi, że zatwardzająco własnie działają jagody. Hipp ma słoiczek jabłka z jagodami. Może to Claudii bardziej podejdzie
Renuska- super, że urlop udany. Zdjęcia piękne
mojadzidzia- zdrówka dla Nadusi. Mam nadzieje, że dziś już troszke lepiej się czuje. Co do chmury pyłu to mówili, że przesuwa się na południe więc jest nadzieja, że wkrótce otworza pobliskie lotniska:tak:

Zmykam już. Pozdrawiam
 
Do góry