reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Czesc :-)

Ale nas dzisiaj pogoda milo zaskoczyla,a rano wygladalo deszczowo:tak:

ANIA1812-rowerek fajny i na teraz i na pozniej bedzie:tak:A teraz to Ty bedziesz codziennie pisala o kolejnym zabku u Adasia:-D:-Djak nie szly ,tak teraz beda nadrabiac te zebole:-D:-D

ROMI-Witaj z powrotem:-):-)

BEZOL KA-Witaj na forum:-)a jaka to kolezanka Ci te forum polecila??Natalka?
Wiesz co ja Ci nie doradze z tym spaniem w nocy,bo moi w sumie ladnie spali w tym wieku.Jedynie u nas problem w nocy jest taki ze David chce ze mna spac,ale biore go do siebie i spi dalej:tak:

TYNIA I WIKI-o rety:szok::szok:i jak teraz sytuacja stoi??odnalazl sie?/ a to angielskie dziecko??i jaka to rodzina,znasz ich?/chodzi mi czy to jacys normalni ludzie,czy tacy prawdziwi benefitowcy

ZANETA-a jakie ciasto Twoj men zrobil??dobre??:-D:-D
Bidulek ten wasz krecik:-(Ale Ci zazdraszczam wycieczki:tak:oj tak:tak:Ja Ci za bardzo nie doradze ci trzeba brac,bo jeszcze nie bylismy z dziecmi na wycieczce:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:w sumei bez dzieci tez:zawstydzona/y::zawstydzona/y:wiocha straszna,ciagle tylko do tej polandii sie jezdzi,do znudzenia:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
czesc laski
wpadlam wam tylko powiedziec ''czesc'' zwylkle w weekend sobie odpuszczam pisanie bo padnieta jestem jak ... hmm niewiem do czego do przytoczyc. oczy mi sie zamykaja:-( R spi do na 1:30 idzie do roboty a moje dziecko Miki oglada. co ja mialam wam przekazac... zapomnialam-
sylwia- ty o chinskiej piszesz mniammmmm ja to dzis leniwa na obiad jestem, nikoli tylko zrobilam, R nie chcial a ja kielbase w reke i hejjjjja.
z tego co pamietam to graziul obzerala sie ostatnio kfc-wczoraj moj R przyniosldo domu-a ja tego tak nie lubie bo te kurczaki mi smierdza, zla bylam bo mialm ochote na cos chinskiego lub pakistanskiego a moj maz wykazlam 100% egoizmu i zadowoli sam siebie:-(

bezol_ka-witaj
kasie8118-ja mialam problem ze znalezieniem smoczka do kaszki-nikola nam i tak zrobila psikusa bo kaszki wogole pic ani jesc nie chciala. fakt w zwyklym smoczu zrobialm dziure/normalnie jak za komuny-wstyd/ ale uparcie nikola jesc ie chciala
tynia-szok z tym chlopcem
ania-gratuluje nastepnego zabka/u nas zabkowanie to byl koszmar/gdyby nie dentinox i nurofen to bym sobie wszystkie wlosy z golwy wyrwala

uciekam bo moja mala histeryczka probuje mnie ustawiac---ide z nia powaznie porozmawiac
 
Czesc mamuski ja juz w pelni zadowolona bo Malej na szczescie przeszlo:tak:
Dzis ladnie je od rana i nic nie zwrocila wiec jestem dobrej mysli ze to diabelstwo poszlo precz:tak: dziekuje dziewczynki za troske i zyczonka zdrowia dla mojej Niunki:tak:

Jaa rowniez ciesze sie z pogody dzis zaliczylismy rodzinny spacerek i bylo bardzo przyjemnie;-)

Ania rowerek super sprawa sama mam taki dla Vicky i jestem z niego bardzo zadowolona ale ona jeszcze bardziej:-D bardzo lubi jezdzic na tym sprzecie:-) a co do zabkow jak nie mial taK nie a teraz to pojdzie jeden za drugim juz dogonil Victorie a kiedy ona miala pierwszego zabka:-D tez juz ma dwa chyba beda sie scigac hihi:-)

Romi bezolka witam serdecznie i zapraszamy do czestego pisania:tak:

Natalka i jak Mala?? zdrowka i tulaski dla niej:tak:

Tynia i wiki o rany az mnie ciary przeszly napisz cos jak tylko bedziesz wiedziala.

Zaneta biedy Pawelek tulaski dla Malego a co do wakacji to ja tez nie doradze ja jak bylismy pierwszy raz w Pl z mala to mialam problem z zapakowaniem sie tez nie mialam pojecia co zabrac az w koncu sie zapakowalam a polowy rzeczy nawet nie uzylam:-p

bezolka na spanie maluchow chyba nie ma sposobu bynajmniej ja tez nie znam moja Vicky na szczescie juz bardzo zadko sie budzi raczej przesypia juz cale nocki ale to tak samo z siebie wyszlo wiec na kazdego maluszka przyjdzie czas:tak:

Sylwiam teraz mi przypomnialas o tej chinskiej i az mi slinka leci:tak:mmmm pycha musze teraz tez mojego wyciaganc:tak: i witaj w klubie ja tez dzis pospalam do 11:-):-)a Mala wstala o 5:wściekła/y: no ale od 7 P sie nia zajmowal:-p

hmmm mysle czy wszystkim odpisalam:zawstydzona/y: ale jesli nie to przepraszam i obiecuje poprawe:-p a teraz uciekam do moich dzieci:-p:-p milego wieczorka zycze drogie Panie:tak::-)
 
czesc wszystkim
my wczoraj wrocilismy z Francji .Jestesmy bardzo zadowoleni z urlopu i wracac sie nie chcialo :sorry2:Pierwszy weekend spedzilismy w Genewie nad jeziorem ,widoki rozlozyly nas na lopatki :tak:Ponad to zaczelam robic sie senna i wlaczyl mi sie apetyt :baffled:.Jutro musze zadzwonic do przychodni w zwiazku z moim stanem :-)Sorki ,ale nie mam juz sily siedziec przed kompem ,musze jeszcze pranie zebrac z ogrodu i wziasc sie za obiad.Zdjecia to tylko mala czastka tego co widzielismy :tak:
 

Załączniki

  • 44.jpg
    44.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 43
  • 50.jpg
    50.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 54
  • 9.jpg
    9.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 47
  • 5.jpg
    5.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 46
hej:-)

z Claudia niestety nie jest lepiej :-( goraczke miala po poludniu 38 wieczorem juz nie miala ale biegunke ma straszna pieluche zmienialam dzis chyba ze 20 razy :-( nic prawie jesc nie chciala :-( sylwia ania dziekuje bardzo ze rady co do jedzonka zjadla troszke marchewki i ryzu ale tylko kilka lyzeczek bo nie bardzo jej smakowalo dalam jej tez obiadek ze sloiczka ale tylko zjadla z 5 lyzeczek no i troszke chrupkow kukurydzanych i to wszystko nic wiecej nie chciala :-( a kaszek i mleka sie balam no bo kaszki ze z mlekiem :-( a szczescie duzo pije i moj D kupil w aptece takie cos w saszetkach do picia dla dzieci na biegunke wypila na noc zobaczymy mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :sorry2: bo dzis nawet bawic sie nie chciala caly czas sie przytulala i smoczka miala w buzi i bajki ogladala i taka smutna byla :-(

bezolka witaj fajnie ze napisałas :tak:

zaneta ja nie wiem jeszcze czy jade do Sylwii zalezy jak mała bedzie sie czuła :-(

wybaczcie mamuski ale nie mam sily juz pisac tak mi smutno jakos i wykonczona jestem tym dniiem :-(

pozdrawiam wszystkie :-):tak:
 
hej dziewczynki!
wpadlam sie przywitac,u nas niezbyt ciekawie,dusia wczoraj strasznie zwymiotowala a dzisiaj wogole nic nie chciala jesc caly dzien tylko na cycku wisiala ale juz niewiele co mogla z niego wyciagnac :-( :-( do tego nie wiem jak bedzie z naszym wylotem bo chmure przywialo nad uk,niby zapowiadaja ze do wtorku powinno byc juz czyste niebo nad anglia tylko ciekawe jak reszta europy :baffled:
bezolka witaj na forum!
ania1812 pamietna data drugiego zabka,teraz juz pewnie bedzie z gorki :tak:
natalka1990 zdroweczka dla Claudusi,chyba jakis wirus wisi w powietrzu ze nam tak dzieciaczki choruja,pytalas o duski sprawy nocniczkowe,wiec zaczelismy ja sadzac jak skonczyla 7mies i teraz kupki robi codziennie rano do nocniczka czasami rowniez przed snem,zdarza mi sie nawet po calej nocy sciagnac sucha pieluszke,ciesze sie ze nocnik przypadl dusi do gustu bo sporo kasy zaoszczedzilam na pieluszkach :-D:-D
renuska widoki superasne :tak::tak: ja tez strasznie senna bylam przez kilka pierwszych tygodni,niestety robilam nocne zmiany po 12godzin na szczescie tylko do 4mies :sorry2:
sylwia.m jednocze sie z toba myslami podczas prasowania... mam 3prania do nadgonienia a dzisiaj weekend i m jak milosc nie leci...:-D:-D:-D
 
no wiec tak kobietki to jest rodzina iranska babka jest bardzo wredna ojciec z nimi nie mieszka mojej kolezance nieraz pokzala fuck off i kopala jej samochod corka jej ostatni owyzweala angielke ze jest gruba a wiec odnalazl ssie ten chlopak co sie okazalo jakis dwoch chlopakow zabralo go z ogordka i zabralo do szpitala powiedzieli ze ma tam siedziec i czekac na tate bo go zabierze do londynu i on tam siedzial policja powiedziala jej ze jeszcze raz jak zginie jej jakies dziecko to jej wszyskie dzieci zabiora
poczytam pozniej co naskrobalyscie bo wiki mnie meczy i nie mam za bardzo jak pisac milej nocki kobietki
 
Hej:-)
Ja standardowo przerwę w prasowaniu mam:-p Pogoda faktycznie dzisiaj była cudna. Aż byłam w szoku jak wyszłam na dwór i zobaczyłam jak jest ciepło:szok: Moze wreszcie wiosna na całego zawitała.

Natalka no tak, bardzo dobrze że ją dopajacie. Nie dziwię się że Ci smutno:-( My matki zawsze bardzo przeżywamy choroby dzieci. Żdrówka dla Claudusi.

Mojadzidzia jak byliśmy w chińskiej to na tym telebimie były informacje że loty odwołane i od razu pomyślałam o Tobie. Zdrówka dla Nadii, ja mam nadzieję że mojej ten wirus nie złapie:baffled:

Renuska piękne widoki:tak:

AgnieszkaUK
ja w Polsce uwielbiałam KFC, ostatnio naszła mnie ochota na skrzydełka i wieczorem pojechałam sobie. Strasznie się zawiodłam bo były okropnie tłuste, bleeee:angry:

Bezolka ja pod tym względem jestem hetera i nie dawałam moim dzieciom jeść w nocy odkąd skończyły 8 miesięcy, czylli jak odstawiłam od cyca:tak: dawałam smoczek ewentualnie wodę do picia, nic więcej i poszło gładko. Teraz przesypiają całe noce (w większośći:-p)

Spadam bo mój men się pulta że żelazko włączone a ja na BB:-p:-D
 
reklama
Jjeku ja to jestem sklerotyczka jak pisze:angry::angry:

KASIA8118,GRAZIUL-ja ogolnie jestem z remontu zadowolona,wiadomo co nowe to nowe i odrazu lepiej wyglada i jest czysciej:tak:ale w niektorych miejscach zrobili fuszerke straszna:baffled:np w kuchni na suficie mam dwa rodzaje mozaiki:-D:-Di sciany sa lekko nierowne,myslalam ze jak wytynkuja to potem wyrownaja w niektorych miejscach a oni bach odrazu pomalowali je:sorry2:no i drzwi mam pomalowane z jednej strony:-D:-D

MOJADZIDZIA-zdrowka dla Dusi:-)

NATALKA-jeszcze banan jest dobry na biegunke:tak:to dobrze ze wypila ten plyn:tak:
a jak nie chce jesc,to jej nie dawaj ,wazne ze pije:tak:
Zdrowka dla Claudii:tak:

SYLWIA -kurka ,apetytu mi co tydzien robisz na chinska:angry::angry:moze w sobote wyciagne J ,przed wyjazdem:-)

RENUSKA-zdjecia bardzo ladne,a pogode jaka mieliscie??
 
Ostatnia edycja:
Do góry