reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej kobietki to znowu ja mam pytanie czy któraś ma namiary albo czy wiecie czy wogóle tu są gabinety prywatne ginekologiczne bądź położne z usg,bo głównie chodzi mi o usg.może byc angielski bo wiem,że polski nabliżej w menchesterze.
nadal się nic nie zmieniło w ośrodku nic nie wywalczyłam jedynie cytologię na zatydzie ale ona przecież i tak nie powie czy jestem w ciąży czy też nie.okresu nie ma,piersi jak dwie bomby z opóźnionym zapłonem.maskara już nie wiem co mam ze sobą zrobic żeby czegoś się dowiedziec.
 
reklama
sylwia.m dzięki za odpowiedz jak znajdę taki co piszesz to na pewno kupie:tak:.
żaneta no niestety dzieli mnie od brata 300klometrów:-(.Szybko go pewnie nie zobaczę :no:.
agnieszkaUk ja tam zawsze leje na oko:tak:.
natalka
no to się wyjaśniło czemu mała tak kiepsko się czuła :tak:.
Ale dzisiaj była piękna pogoda aż chciało się spacerowac:tak:.Krystian ma w środę szczepionkę ciekawe jak zareaguje :cool:.
ania1812 widziałam wczoraj twoich chłopaków w Matalanie:tak:.
 
hej

Ja Wlasnie zrobilam prasowanie:tak: i pakowanie- caly czas sie ludze jednak ze lece:-D:-D:-D Zaraz maluje pazurki :tak:

Co do wczorajszej poznej godziny posta to ja jak zwykle zasnelam a jak juz sie przebudze to potem nie moge zasnac:wściekła/y:

Doris78- mi to sie kojarzy troche jak za komuny:szok: Pytalam goscia czy moge go zabudowac a on ze nie:szok: Ale troche mnie pocieszylas ze nie sa brzydkie:tak:
Kasia8118- na co szczepienie? A to jest to na 3.5 roczku? A co do 300km to zawsze lepsze niz 1500;-)
Natalka90- gratki dla malej:tak:
mojadzidzia- a ty w ktory dzien lecisz i na ktore lotnisko? Wyslij mi numer prywatnie to sie zgadam z toba co do fryzjerki jak wroce:tak:
Sylwiam- dzisiaj samoloty lataly:tak:

Ide bo mi sie maly przebudzil- nosek ma zatkany i ledwo oddycha:-( Sucho mam strasznie w mieszkaniu- teraz nawilzacz by sie przydal:tak:
 
AMPAR-te nowe zupelnie inaczej wygladaja:-D:-Dto jest poprostu biala wieksza skrzynka,na dole tylko rury wystaja,ale te rury mozna sobie zabudowac:-)


ZANETA-ja wlasnie skonczylam czytac Spalona zywcem,w dwa dni ja przeczytalam,wczoraj nawet ja do parku wzielam:-D:-Dokropne zycie jest tych kobiet:-(

ANJA- ztego co kojarze,dziewczyny kiedys pisaly ze w Shipley mozna zrobic prywatnie usg:tak:
 
hej:-)

pogoda zapowiada sie ładnie to chyba do parku wyruszymy :tak:
a własnie jak bedzie w przyszłym tyg tak ładnie bedzie można spotkanie w parku zrobic :-)

mojadzidzia udanego urlopu :tak:

miłego dnia dziewczynki :-)
 
W dniu Twoich pierwszych urodzinek życze Ci Adasiu aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny, co rozwiewa wszystkie smutki! Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów, duzo zdrowia, no i serca Twich bliskich....
Mnóstwo wielkich buziaczkow przesyła:Cioteczka z rodzinką;)
Ania Wielkie gratki dla małego:-)
Mi juz wczoraj w nocy rodzice wylecieli:-(czas powrocic do rzeczywistosci.Jak narazie cos sie w niej nie moge odnalesc:wściekła/y:
Życze miłego dzinka i zdrówka dla wszystkich;-)jak sie pozbieram to coś wiecej naskrobie buzioleeeee
 
reklama
Hejka w ten piękny słoneczny poranek, aż chce się żyć i nawet chęci do pracy są:-D Ja już chałupkę ogarnęłam i pranie nastawiłam. Mam zamiar też trawnik skosić:tak:
Dzisiaj odbiorę sobie od mojego szwagra aparat, który przywiózł mi z PL. dogadałam się z moim drugim szwagrem że pożyczy mi swoją lustrzankę na jakiś czas żebym mogła popróbować i zobaczyć czy mi podpasuje:tak: Już doczekać się nie mogę:-D

Natalka do autobusu mogą wejść dwa wózki ale jak zlożycie to wpuści więcej więc jak pomożecie sobie nawzajem to dacie radę:tak:

Ampar ja zapomniałam Ci wcześniej napisać że te bojlery teraz nie są już takie wielkie, to tylko niewielka biała skrzynka. Chyba wszyscy z centralnym ogrzewaniem taki mają w kuchni;-)

Kasia8118 ja taki smoczek widziałam tylko w bootsie:tak:

Spadam pooglądać filmiki z obsługi tego aparatu. Póki mała śpi bo potem to trzeba iść korzystac z pogody:tak:
 
Do góry