reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)

My dzisiaj też leniwy dzień mamy. Rano wstałam o 9 i teraz też byłam na drzemce, strasznie bolała mnie glowa więc poszłam poleżeć w ciszy i zasnęłam, ale teraz czuję się o niebo lepiej:tak:
Wcześniej b ylismy na spacerze i cudem udało nam się nie zmoknąć bo jak tylko doszliśmy do domu to zaczęło lać:szok: a ja nawet folii dla Olivki nie miałam:zawstydzona/y:

Graziul fajne fajne plany:tak: Też wiele dobrego słyszałam o Kanadzie i Nowej Zelandii:tak: Tylko tam po francusku się mówi, chyba ciężki język do nauczenia ale do odważnych świat należy;-) będziemy trzymac za Was kciuki.

Marta84 czy to znaczy że już tu nie wracasz w najbliższym czasie?:szok: Szkoda, no ale też zazdroszczę decyzji:tak: trzymam kciuki za konkurs i bądź z nami na bieżąco.

Natalka zaraz wysyłam:-)

AgnieszkaUK zdrówka dla Nikolki, ona chyba dość często choruje nie?:-(

Ania1812 gratulacje dla chodziaża:-) a jak się teraz Adaś czuje, poprawiło mu się coś??

kasia8118 tak w parku własnie gadałyśmy o wypadzie na grilla do Bolton Abbey, chyba nas podsłuchiwałaś;-):-D My jesteśmy na tak, ale bardziej w niedzielę niż w sobotę.

Renuska ja niestety w czwartek też nie mogę. Jakbyś wysyłała vouchery pocztą to jeden też poproszę


Już kilka razy słyszałam że nasze forum jest nudne:sorry2: Przecież nikt nikomu nie każe pisać codziennie, czy też opisywać każdą chwilę dnia.
Ja pamiętam że Katarina na początku bardzo cieszyła się że znalazła forum bo to był dla Niej sposób na nudę, pisała że nie ma innych koleżanek itp.
Szkoda......

Spadam bo mi dzieci usypiają na stojąco, trzeba wrzucic ich do wanny bo na drzemkę to już za późno a na nocne spanie za wcześnie:-D
 
reklama
hej ja tylko na chwilke, dziekuje Wam bardzo za kciukasy. Nie musicie sie za bardzo martwic ja do Anglii napewno juz niedlugo zawitam po pierwsze bo musze sie spakowac(nie ufam mojemu mezowi bo wiem ze zapakowal by caly sprzet wedkarski a moje ciuchy pewnie uznal by za niepotrzebne:-p:laugh2:) a po drugie musze uzadzic wielka pozegnalna bibke :tak::tak::tak::tak::tak::tak: pa musze polozyc mala
 
Graziul- Filip wniebowzięty. On to mógłby chodzić na basen codziennie. A sam na sam z najmłodszym mam codziennie jak Filip jest w szkole a J w pracy:-D
mojadzidzia- ja za książki dziękuje. Mam kilka swoich nieprzeczytanych bo ostatnio nie mam weny do czytania
Doris- byli w Richard Dunn. Osatnio częściej tam jeżdżą bo tam są najlepsze zjeżdżalnie.
Agaam- może to za dużo zmian jak dla Viki. Ja chyba próbowałabym pojedyńczo. Zdrówka dla smarkatej:-D
Sylwia- podzielam Twoje zdanie na temat pisania na forum:tak:
Marta- uuuuu pożegnalna bibka. Nie moge się doczekać:happy:
 
hej

Ja mialam odwyk od forum- w piatek zasnelam o 20 z szymonem i spalam 12h:tak::-) a wczoraj jak wyszlam do kolezanki na grila o 13 to wrocilam o 21:szok: I na pewno nie widzialabym literek:zawstydzona/y: Poza tym mam @ ( graziulxxx- lacze sie w bolu fochowo- nastrojowym:wściekła/y:)

Marta84- gratulacje i dobrnij do konca:tak: A twoja decyzja co do zostania w polsce to pewnie zwiazana z twoja nowa szafa, co;-):-D:-D:-D
Kasia8118- tulasy dla mlodego:-(
Dominisia- rozumiem ze dziewczyny mialy szczescie ze ich nie dorwalas w swoje rece:tak: Ja tez nie recze za siebie w takiej sytuacji:wściekła/y:
Agnieszkauk- niezly jadlospis mialas:-D:-D
zanetabd7- ja bylam na dominikanie. I jezeli znalazlas oferte za takie pieniadze to naprawde warto- wrazenia murowane do konca zycia:tak: A z jakiego biura jesli mozna spytac?
nefretete- gratki dla starego:tak:
Doris78, Sylwiam- a gdzie zapisalyscie dzieciaki do szkoly?
Ania1812- gratki dla adasia:tak: Moj artur tez sciagnal pranie wczoraj- dobrze ze pomyslal bo mi jakos nie w glowie byly takie rzeczy po powrocie:-D:-D:-D Nawet dziecka nie wykapalam:zawstydzona/y:

Moj znowu na nocki- caly weekend:-( No ale co zrobic- trza sie cieszyc ze pracuje:tak: A jutro bierze szymonka znowu do odprowadzenia i sprobuje go zostawic na 2h- mam nadzieje ze sie uda:-)
 
hej :-)

nam dzien jakos szybko zlecial bo moja mamy byla u nas zabrala mi Claudia na spacer i oczywiscie zajrzala z nia do sklepow i znowu na nia kupe kasy wydala czasem mi juz jest glupio bo moja mama chyba wiecej jej ciuchow i zbawek kupuje niz ja :zawstydzona/y: praktycznie wiekszosc co ma Claudia to od babci i jej faceta :zawstydzona/y:

a Claudia mi zrobila takie 2 kupki wieczorem ze musialam ja kapac 3 razy :-( nie wiem co jej jest nie jadla nic takiego po czym moglaby tak robic moze tak na zabki byc ?? nawet nie wiedzialam czy do spania dac jej mleczko ale musilam bo nie chciala nic innego:-(

zdziwilam sie co do katariny bo sama nas poganiala do pisania no ale co nic na sile ;-)

doris wiem ze ciezko bedzie ale ja u taty to na nic nie bede tracic tzn na oplaty bo ojciec nie wziol by ode mnie :-):tak: no ale jeszcze zobaczymy wydaje mi sie ze w pl miala by lepsze dziecinsto wiecej kolezanek chociarz tutaj bedzie miala nasze krolewny forumowe mam nadzije ze beda sie bawily i lubialy :tak: :tak:no i ze kontakt sie nie urwie ;-) oj wspolczuje tego sprzatania po tych ciasteczkach :-D


marta powodzenia 3 mam kciuki zeby sie udalo :-):tak: a jak sie uda to wpadnij bedzie trzeba jakos pozegnalna imprezke zrobic :tak:

sylwia jeszcze nic nie dostalam :sorry2:

mojadzidzia usmialam sie z tego lunatyka :-D ciekawe co bedzie jak zacznie chodzic :szok::-D

agnieszkauk biedna Nicolka:-( zdrowka:tak: acha i tutaj w Keighley jest katolicka szkola :tak:

ania gratulacje dla Adasia :tak:

grazul no no odwazny ten Twoj maz ale czasem trzeba zaryzykowac :tak:

to co ze spotkaniem w tygodniu :confused:
 
Natalka bo ja sklerotyczka zanim skończyłam pisać to już zapomniałam żeby Ci to wysłać:zawstydzona/y::-D Teraz już wysyłam:tak:
Nie martw się, że Claudia nie będzie miała koleżanek bo jak będzie w wieku szkolnym to będzie tak śmigać po angielsku że jej nie zrobi różnicy;-) No i ja uważam, że rodzina powinna trzymac się razem, albo razem tutaj albo razem w Polsce, ale na pewno nie osobno:tak:
Mail już poszedł:tak:

Agaam chcesz też tą książkę?? Tytuł ma obiecujący "Każde dziecko może nauczyć się zasypiać"

Mojadzidzia
ja dopiero teraz zobaczylam tą listę jak cofnęłam się w poszukiwaniu maila Natalki. Ja też dziękuję narazie. Mam akurat jedną książkę od Doroty ale męczę ją już strasznie długo bo co chwilę kupuję sobie świeżą angorę i czytam na bieżąco, a że czytam tylko przed snem bo wcześniej nie ma czasu to poczytam 15 minut i odpływam:-D

Ampar
zapisałyśmy chlopaków do Brighouse, mieścina między Bradford a Halifax. Już od dawna zbieram się żeby dopisać tam też Olivkę ale ciągle zapominam:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
reklama
witam:-)
ja tylko na sekundke powiedziec ze leb mi peka i ledwo przez to na oczy widze,wzielam juz 2 ibupromy i zero poprawy.zaraz sie zwijam spac,bo nawet myslec nie moge:-D:-Dale musze sie wypowiedziec na temat forum.ja tam lubie wiedziec co robicie,co gotujecie itp.czasem mozna podlapac pomysl;-)i pomimo tego ze praktycznie sie nie znamy,to ciesze sie ze mam z kim pogadac w ciagu dnia,powiedziec co mnie boli,bo z facetami to wiadomo,wyzalic sie czasem,poznac nowe osoby.inaczej bym juz wyladowala w szpitalu psychiatrycznym:rofl2::rofl2::rofl2:
ampar-z thomas cook,wiec chyba nie najgorzej mi sie trafilo z poszukiwaniami:-Dale sie zobaczy,bo dlugi lot i nie wiem czy Pawelek by wytrzymal.a Ty bylas juz tam z dzidziusiem swoim??czy jeszcze za czasow wolnosci?:-D:-D
sylwia-ja chce ta ksiazke o zasypianiu?to na maila przeslesz,czy to normalna ksiazka jest??bo jak na maila to masz kobietko zrajska@hotmail.com:-D
natalka-ja tez umazam,ze rodzina powinna byc razem,bo inaczej to wczesniej czy pozniej sie rozleci.bycie na obczyznie w samotnosci jest okropne,a w Polsce obowiazki zwiazane z samotnym wychowywaniem dziecka tez dalyby Ci w kosc.
marta-powodzenia!!3mam kciuki.do interesu jak ja to mowie trzeba miec leb,a ja niestety go nie posiadam:-D:-D
mojadzidzia-ja rowniez dziekuje za ksiazki,bo ostatnio nie mam czasu(albo ochoty;-))wyprasowac calej sterty ciuchow.tylko codziennie powtarzam ze jutro,a z dnia na dzien kupeczka rosnie:szok::szok::szok:
agaam-moim zdaniem tez za duzo na raz,ale ja nie jestem dobrym przykladem do nasladowania,bo moj juz jaki duzy i podchodzi sobie sam i grzebie mi w cyckach,bluzke podciaga i sie nadstawia:-D:-Di spi z nami czasem,ale ostatnio w lozeczku,oczywiscie zasypia przy cycu,a pozniej jak bombe zegarowa odkladam go.ale musze sie zabrac za niego teraz i to ostro.

dobra kobiety,bo czacha dymi,a mialam tylko na chwile wpasc.jak juz bedziecie wiedzialy co do spotkania to ja na 1000000 % bede,bo musze was poznac,znaczy pare juz poznalam osobiscie,ale jest nas duuuzo:-Dno,kolorowych:happy:
 
Do góry