reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hejka
ja dopiero teraz ,bo przed chwilka wrocilismy od nefretete ,chlopaki sie wybawili ,no i trzeba Dominikowi kupic piaskownice .
graziul -wiem ,wiem ,ze jstysiak zapraszala i dlatego ja tak po cichutku ,ze zapraszam ,za na kawke ,ze vouchery :zawstydzona/y::sorry2:,bo one sa wazne do 2-go maja wiec do przyszlej soboty
agnieszka uk ,kasia8118 -oczywiscie ze dam wam vouchery tylko chcialabym wiedziec czy ktos po nie przyjedzie
sylwia - mnie to wszystko jedno ktory dzien ,jak nie sroda to czwartek ,byle po wtorku na prosbe nefretete;-)
 
hej:-)

Claudia poszla spac wczoraj o 21 a obudzila sie o 5:wściekła/y: i nawet w nocy sie obudziala raz i musialam herbatke jej robic nie wiem co sie z nia dzieje :-(

bylismy wczoraj na tej karuzeli wzielismy dawida ciocie zeby jak bedziemy na czyms jechac stala z Claudia no i jak zeszlismy z d z takiiej jednej patrzymy a ona w wozku usnela :szok: a tam tak glosno w domu to tv musze sciszac nawet jak ona idzie spac:-D

sylwia natalka19900@op.pl :tak:

dominisia jak tam po grilu ?

grazul my z D tez nie chcemy tutaj Claudii do szkoly dawac :sorry2: juz nawet ja tak jezeli nie bedzie nas stac na powrot do polski to ja pojade sama a on bedzie tutaj dalej zarabial :-( a ja bede u mojego taty :-( ale Natka tez pulchnitka byla :szok: a teraz taka laseczka :tak::-)

do spotkania ja sie tez dostosuje gdzie i kiedy tylko nie w piatek bo mam play grup :tak:
 
CZEŚĆ KOBITY :-):-) Z BARDZO WCZESNEGO RANA:baffled::baffled: ALE NAJPIERW OSCAR OBUDZIŁ SIE NA BUTLE O 6:baffled::rofl2: I ZARAZ SOBIE PRZYCIĄŁ KOMARA :tak::crazy: JA CHWILĘ TEŻ NIBY POLEŻAŁAM PATRZĘ A TU DESZCZ LEJE:angry::angry::angry: A MY PRANIE NA PODWÓRKU ZOSTAWILIŚMY :angry::angry::baffled:
NATALKA GRILEK WYSZEDŁ SUPER :tak::tak::laugh2: OBY WIĘCEJ TAKICH BYŁO :tak::tak: POMIMO TEGO ŻE CZŁOWIEK TEN ANGIELSKI ŁAMIE TO JAKOŚ SIĘ DOGADAŁ:-D:-p A PO PIWKU TO JUŻ LEPIEJ SZŁO:laugh2::laugh2: W NASTĘPNĄ NIEDZIELĘ MAJĄ NAM POKAZAĆ GDZIEŚ NIEDALEKO ZAMEK I RZECZKA :tak::tak: ŻE PODOBNO SUPER TAM JEST OBY POGODA TYLKO DOPISAŁA:tak::dry:
WIECIE CO JA WAS WCZORAJ WIECZOREM POD CZYTAŁAM ALE MUSZĘ TO ZROBIĆ JESZCZE RAZ:baffled::rofl2::zawstydzona/y: MIŁEGO DNIA
 
Dzień dobry
I tak stanęłam na dzień dobry. Jakiś ogólny brak weny mnie dopadł. Wiec pozostanę na przywitaniu. Dodam tylko że moje pranie też zostało na dworze na noc i rano mnie spotkała niemiła :crazy: niespodzianka.
Miłego dnia laseczki.
 
Czesc:-)
A ja wiedzialam ze dziesiaj bedzie padac:-p:-pale mialam nadzieje ze jednak sie pomylili:baffled:Ale wiecie co ja w sumie lubie jak w takie ladne dni ,czasem popada bo wtedy mozna dom posprzatac wkoncu:-D

RENUSKA-hmmm wiesz co ale chyba w tym tygodniu spotkanie u Ciebie nie wyjdzie:baffled::baffled:Bo mi nie pasuje czwartek ,ani piatek -w przeciwienstwie do wiekszosci.Chyba ze bedzie bez Nas:tak:

NATALKA-ciezko sie tak zyje na dwa domy,a jeszcze ciezej jest zarobic na dwa domy,szczegolnie jak funt malo stoi:baffled:
Jak dla mnie wystarczy poszukac dla dziecka dobrej szkoly i w sumie juz powinnas to zrobic.Mozesz sobie sprawdzic w internecie gdzie sa dobre szkoly i ja tam zapisac,my z Sylwia juz to dawno zrobilysmy i chlopacy byli na 12 i 13 miejscu juz:szok::szok:No i trzeba tez brac pod uwage ze lepsza szkola moze byc dalej od domu i wtedy niezbedny niestety jest samochod:baffled:
Bo w Pl w szkolach tez sie zle dzieje i dzieci czasem sa nawet gorsze od tych tutaJ.Zreszta chyba nie znajdziesz takiego mijesca na ziemie zeby uchronic dziecko przed zlem tego swiata:tak:

DOMINISIA-jak napisalas o tym zamku i rzeczce zaraz skojarzylo mi sie Bolton Abbbey:-)ciekawe czy to miejsce maja na mysli.Bardzo ladnie tam i jest i to miejsce jest bardzo popularne ,bardzo duzo tam mozna spotakc polakow:-)


TYNIA I WIKI-wow ale Twoja Wiktoria odwazna:szok:moj Kuba bal sie wejsc na te filizanki:baffled:
 
witam moje drogie mamuski
Nie dawalam znaku zycia bo mam kiepskiego neta:-( tzn nie jest taki zly tylko tu sa 3 kompy jak moja siostra siadzi to zasysa ile wlezie w tygodniu a ja na dole czekam 5min az mi sie str otworzy:szok:
do Anglii narazie nie wracam bo chyba podjelam zyciowa decyzje, ze tu zostajemy na stale narazie startuje w konkursie po pieniadze z funduszy europejskich. Moge sie pochwalic dostalam sie do 2 etapu, ale z 30 osob wybiora 15 za 2 tygodnie dowiem sie wynikow. Ogolnie straszne tesknie za Wami wariatki:-p no i babskimi spotkaniami. Dobra zabieram sie do nadrobienia lektury:tak::tak::tak:
buziole dla dzieciaczkow
 
Marta wielkie gratulacje. Ja będę mocno trzymała za Ciebie kciukasy. A jak już będzie po wszystkim to zdradzisz nam co jest tematem twojego biznesu? ;) Będziemy tęsknić.
 
hej babki;-)
a ja dzis humorzasta :-:)-:)szok:
ale niebawem @nadciagnie ..pewnie dlatego
odkad urodzilam Nati ..mam straszne burze hormonalne,co masakrycznie wplywa na moj nastroj w tym czasie:zawstydzona/y::-(
MARTA-wow,ale mnie zaskoczylas:szok::szok:trzymam kciuki za dalsze powodzenie no i gratuluje dotychczasowych osiagniec:happy:bedziemy tesknic,szkoda ze sie nie poznalysmy osobiscie:-:)-(
ROKSANNA-witaj ,no i szybkiego powrotu weny;-)aaa ..slyszalam ze wczoraj spotkalyscie KATARINE jednak na miescie ,jak juz sie ze mna rozstala:-);-)
SYLWIA-sorry ,wczoraj juz zamknelam;-) po glowie to mu chodza rozne mysli;-);-)np.najlepsza by byla bezludna wyspa;-):laugh2::laugh2::laugh2: a tak powaznie to mamy pod uwaga pare miejsc np.Szwajcaria,New Zeland,moze i Canada;-) ciezko cos na pewniaka planowac ,bo dzis sie tak szybko wsz.zmienia.Wczesniej myslelismy tez o Islandii,ale tam juz sie zmienilo i padaka jest:tak: tak samo jak planowalismy kiedys wyjazd do Stanow na cieplutkie Californijskie wybrzeze,ale jak juz przyszly wizy to i na Natke przyszedl czas...no a teraz to tam jest kibel straszny(chodzi mi o war finansowe);-):szok:-choc domy z basenem mozna kupic okazyjnie nawet za 70 tys dolcow:szok::szok::szok:a naprawde fajne ,nie to co tu Angole nazywaja domami:baffled::baffled: moj to wieczny ryzykant i ciagle probuje podazac tam gdzie moze byc lepiej;-):laugh2::laugh2:
DOMINISIA-fajnie ze grilek sie udal,a Twoj maly Agent 07 jest poprostu coolll:cool::cool:
NATALKA-dziekuje bardzo za komplement w imieniu mojej coreczki:zawstydzona/y::-):happy:
DORIS-ja wlasnie tez przeczuwalam deszcz:laugh2::laugh2:mowilam kolezance wczoraj ze glowa mi lupie i chyba na deszcz:tak:;-)a co do tego ze fajnie czasem taki jeden dzien niepogody to ja sie zupelnie zgadzam,bo jak cieplo to czasu brak na domowe obowiazki:szok:
ale chyba jest jednak ladnie dzis:tak:
moj A.poszedl gdzies z mala
ja dzis w domu siedze,mam fochy:-(;-)
 
reklama
Do góry