reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

KASIA J-ja niestety nie mam zadnego zlotego srodka na odparzenia:no:David dosc czesto mial odparzona pupke,ale sudocream pomagal,wiec nie szukalam niczego innego:no:

NATALKA-zebys wiedziala ile nasza mama wydaje na swoje wnuki:baffled:szczegolnie na Kubusia:baffled:bo On to juz nacigac potarfi:laugh2::laugh2:ostatnio jak byl u babci na dwie noce to wrocil do domu z nowym autobusem i gra:-D:-Da kupili to niewychodzac na miasto:-D:-Dno ale bez babci to zyc nie potrafi,uwilbia i ja bardzo kocha:tak:
 
reklama
witam z rana:-)
dziękuje na wstępie za gratki... mam nadzieje że dzisiaj D podpisze kontrakt i już wszystko zacznie sie układać... czekam niecierpliwie na powrót D z pracy
ja dzisiaj chyba zwariuje... :szok:najpierw Alex wylał pół litrowy kuban herbaty na siebie i caluśka podłoga zachlapana,
powyciągał mi wszystkie szczotki i suszarke do włosów- bawił sie w fryzjera więc już jestem w połowie łysa,
rozwalił całe świeżo poskładane pranie, które miałam poukładać już w szafie,
a ja co? nie mam siły sie dzisiaj na niego złościć... tym bardziej że po swojemu teraz próbuje wszystko poukładać:-D:szok::-D

może jestem dziwna:baffled: ale ciesze sie że pada hehe odpada mi latanie z wiadrami żeby kwiatki i trawe podlewać... mam nadzieje że szybko coś wyrośnie:rofl2:


Renuska moge jutro wieczorkiem podjechać po voucherek?

sylwia.m mogła byś mi podesłać tą książke o zasypianiu? jakby co to mój adres sikorka101@poczta.fm
ja też rzadko pisze żeby was nie zanudzać:-D:-D:-D hehehe
jeśli chodzi o robienie zdjęć to z Alexem też jest ciężko bo jak zobaczy aparat to chce go z ręki wyrwać... najlepsze zabawki dla mojego syna to np. komputer, telefon (już raz na policje zadzwonił i nam zjechali na chate), aparat, kamera itp itd

DOMINISIA jeżeli chodzi o tatoo to ja akurat jestem z mojego zadowolona, poprawka pewnie by sie przydała ale mnie to na szczęście nie razi bo mam go na dupie heheheehe

Marta84 gratulacje 2 etapu i mocno trzymamy kciuki aby wam sie udało. no to ładuj dupsko do samolotu to sie troche pożegnamy hehehe

Graziul xxx moj D też chce do Kanady wyemigrować ale mi sie to nie uśmiecha. teraz widuje sie z moją rodzinką i przyjaciółkami raz do roku, a jak byśmy wyjechali tam to była by wogóle masakra:-(
co do obiadków to ja z Alexem ide na łatwizne kupuje gotowe mrożone paluszki rybne czy kawałki kurczaka itp wkładam na 15minut do piekarnika do tego ogórek czy pomidor i obiad gotowy.

Ania1812 gratulacje dla małego chodziaża:tak::-)

AgnieszkaUk szybkiego powrotu do zdrowia dla Nicolki

ampar3 no w koncu D zacznie prace to będe miała na paliwo żeby do Ciebie pojechać... bo jakoś ostatnio nie daliśmy rady zalać baku:zawstydzona/y::-(
czasami lepiej jak tata zaprowadzi Szymonka do przedszkola bo pewnie od mamy trudniej sie odkleić

natalka1990 babcie są od tego żeby wnuki rozpieszczać i kupować prezenty, a rodzice od wychowania:-)
jesli chodzi o szkołe to wejdz na strone councilu i tam powinny być sprawozdania ze wszystkich szkół w bradford, jest punktacja więc warto przejżeć i sprawdzić która szkoła ile punktów dostała. ja wczoraj cos takiego znalazłam u siebie wiec pewnie wy też bedziecie mieli

kasia.j podobno na odparzenia jest też mąka ziemniaczana... ja tego sposobu nie sprawdzałam bo nie miałam takiej potrzeby ale pare razy od roznych osób o tym słyszałam, więc może...

oki musze lecieć bo Alex wybrał sobie ciuszki i każe mi je na siebie założyć:szok::baffled::-D tzn idziemy na spacerek:sorry2:
pozniej zajrzę;-)
 
Ach te babcie, ale one od tego są żeby rozpieszczać kupować i tulić i jeszcze raz rozpieszczać.
KasiaJ dla mnie najlepszy na odparzenia był bepanthen, bez dwóch zdań.
Nefretete ale post długaśny :szok::szok::szok:

A moja wyje. Przyznam szczerze że zapomniałam już z jakiego powodu zaczęła. Ileż można płakać. :no::angry: Czeka na jakąś moją reakcję. To se jeszcze poczeka :laugh2:

Ania zapomniałam Ci pogratulować, tzn nie Tobie a synkowi, pierwszych kroczków. Teraz już chyba zacznie śmigać.

Doris do Jstysiak jest bardzo łatwy dojazd, prościzna, mówię Ci.

Tynia i wiki dobrego masz tego P mój by może ziemniaki ugotował ale reszta :-(. Może by mi do łóżka przyniósł tylko co :szok::szok:, ziemniaki :rofl2:.

Dominisia ja nie pamiętam kiedy miałam taki dzień pidżamowy :-(.

Jstysiak współczuje malutkiej. Ja chyba nie dam rady w tym tygodniu do Ciebie :-(.
 
Czesc forumowiczki:-)

Moja gwiazda wstala dzis o 6 a o 7 poszla znowu spac i spala do 10:szok::szok: a ja od 8razem z nia:-p:-p wczoraj byl moment zalamania dalam Malej cycka na dobranoc bo juz nie moglam sluchac jej placzu:no: ale najgorsze jest to ze ona w lozeczku juz lezala poplakiwala ale przysypiala jak ja lekko reka masowalam a jak tylko ktores z nas przestawalo tak byl mega wielki zal i placz:crazy: wczoraj juz nie mielismy pomyslu zadnego bo poki byla na rekach albo masowana w loeczku to niby spala a jak ktos sie oddalil tak koniec:no: nie mam pojecia jak my sobie z nia poradzimy:-:)no:

Po pierwsze Sylwiam tak tak bardzo poprosze ta ksiazke:tak::-D mam nadzieje ze cos mi to pomorze bo wczoraj znowu wojna ehhh ja nie mam tyle nerwow chyba musze wychodzic z domu a moj bedzie ja usypial bo jest twardszy ode mnnie:tak:awojcik88@o2.pl a co do Marcela to wierze w niego ze da sobie zrobic zdjecie:tak:

roksanna jak mozesz pozwolic na to zeby Matylda tak plakala nie ladnie nie ladnie:no::-p a swoja droga moja jak tak marudzi to tez staram sie nie reagowac bo juz mi rosnie mala cwaniara:-D jak nie zacznie marudzic to zacznie udawac kaszelek:tak:

nefretete pomyslowego masz synka moze faktycznie fryzjer z niego wyrosnie:tak: [pochwal sie jak maz wroci z pracy czy podpisal kontrakt a ja bede trzymala kciuki:tak:

natalka niczym sie nie martw przeciez babcie takie byly sa i beda:tak: jak juz to ktos napisal babcie sa od rozpieszczania a rodzicxe od wychowywania:tak:

jstysiak a tu nie robia jakis testow na alergie?:sorry2: wspolczuje Twojeje malej.

tynia i wiki nie ma jak to dobry maz:tak: ja w takich wypadkach tez nie moge na niego narzekac tylko najgorsze jak dla mnie jest to jak dba za bardzo tzn ja nie nawidze zadnych lekarstw a tym bardziej jakis dziwnych domowych syropkow a on wtedy pakuje tyle we mnie ze mam go ochote udusic no ale ja wiem ze on chce dla mnie dobrze:-p

kasiaj ja na szczescie tez nie mialam zbyt duzych problemow z odparzeniami :tak:ale jezeli juz cos sie pojawialo to tez uzywalam tylko maczki ziemniaczanej albo sudokremu i zawsze pomagalo:tak:

jstysiak Mi jutro jeszcze nie bardzo pasuje chyba ze autobusem jak wytlumaczysz jak do Ciebie dojechac to postaram sie:tak:

Doris chyba kazdy z nas pamieta te czasy kiedy mozna bylo cos sciemnic rodzicom:-p a tak na powaznie to zdrowka dla Twojego choruszka:tak:

natalka moze to faktycznie na zabki trzymam kciuki zeby to nie bylo nic innego jak zabki:tak:aha i popieram wiekszosc rodzina w komplecie to podstawa:tak:

Dobra ide strzelic kawke i na spacerek troszke mam nadzieje ze nie bedzie padac bop musze isc na poczte.
Milego dnia dziewczynki:-)
 
Cześć!

Adasiek poszedł spać i mam chwile żeby poodpisywać. A troszke tego jest:szok:
Dziękuje w imieniu Adama za wszystkie gratuacje :tak:

Roksanna- czyżby próba sił w wykonaniu Matyldy? Kto wygrał?;-)
Nefretete- ale uśmiałam się z Twojego rozrabiaki :-D Adam też ze wszystkich zabawek lubi te nasze tzn. komórki, piloty, itp.:sorry2:
Doris- jakbym czytała o Filipku. Nie raz była taka sytuacja, że obudził się okropnie schorowany a jak tylko zadzwoniłam do szkoły, że nie przyjdzie to jak ręką odjął:dry: Ja pamietam, że moja mama miała super podejście do nie chodzenia do szkoły. Tzn. jak nie chciałam iść to nie musiałam:szok: ale mimo to wcale tego nie nadużywałam bo mama mówiła, że praca dla sprzątaczki zawsze sie znajdzie:-D
Natalka- słyszałam, że gorzej boli wyrzynanie górnych ząbków. Może dlatego Claudia jest taka marudna:confused:
W końcu babcie są od rozpieszczania. A jak jeszcze Claudia to jedyna wnuczka to co się dziwisz.
jstysiak- mi pasuje każdy dzień. Co do alergii to niestety nie pomoge
Dominisia- uwielbiam takie piżamowe dni:tak:
Ampar- nie ma to jak się porządnie wyspać przed imprezką:-D Musmy zorganizować jakieś wieczorne spotkanko, bo od września 2008 roku (kiedy zaszłam w ciąże), porządnie się nie napiłam :szok:
Sylwia- ja też chce tą książke. Wysle Ci maila na PW

To chyba tyle. Na razie
 
Ostatnia edycja:
hej

Szymon z tatusiem w przedszkolu- teraz tylko czekam jak tatus wroci sam:tak::-)
Nefretete- no to czekamy:tak:;-) A co za praca? W jakie dni? Bo moj to czesto ma w weekendy dyzury:-(
Natalka90- moja mama tez szaleje na punkcie szymonka i rozpieszcza go prezentami- ale ja to uwielbiam:tak::-)
graziulxxx- ty bylas w koncu nad tym morzem? Czy mi cos umknelo?:sorry2:
jstysiak- ja chyba odpadam w tym tygodniu- wrzuc mi adres tak na wszelki moze po przedszkolu sie wybiore na koncowke spotkania:tak:
doris78- dobry ten twoj aparat:-D:-D:-D Mi sie przypomnialo jak kiedys najadlam sie surowych ziemniakow zeby tylko nie isc do szkoly:tak::szok:- ktos madry mi poradzil a ja madra posluchalam:-)
Roksanna1- moze ty chcesz poodprowadzac mojego szymona do przedszkola, twardzielko?;-)

Artur wlasnie dzwonil ze szymon juz mu jazde zrobil w samochodzie ze nie idzie do zadnego przedszkola, ze jest bardzo zmeczony i spiacy:wściekła/y: Czy zycie nie moze byc PROSTE!!!!!!!!
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja jestem wściekła na maxa na tego mojego upartego gówniarza:wściekła/y: Nie dał sobie zrobić zdjęcia. Za pierwszym razem zawstydzony chował się więc poszliśmy połazić i w końcu chcial lizaka więc wymusiłam na nim obietnicę że za lizaka da sobie zrobić zdjęcie. U fotografa nie był już taki chętny i urządził mi taką jazdę że głowa mala:wściekła/y: Potem całą drogę powrotną wrzeszczał o tego lizaka ale nie dałam mu:no:
Poprosiłam Kamilę i jeszcze jutro z rana przyjedzie zrobić mu to zdjęcie:sorry2:

ale mam nerwa na niego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry