reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

MARTA84-ale Ci dobrze:tak:no i zazdroszcze Ci bardzo:tak:
Trzymam kciuki zeby Ci wyszlo:tak:
Ale nie wybacze Ci ze sie z Nami nie pozegnalas:-(
A ja wlasnie o Tobie wczoraj myslalam i sie zastanawialam kiedy wracasz:baffled::baffled:

Wiecie co a ja dzisiaj z Kubusiem pieklam cisteczka z jego angielskiej ksiazki i poprostu masakra,cale sie rozpuscily.Jak juz produkty sprawdzalam ,wydawalo mi sie za duzo masla.Ale mowie ok ,zrobie wedlug przepisu i katastrofa na calego,szkoda tylko bylo produktow i czasu .Bo z ciasteczek nic nie wyszlo ,a tylko balagan zostal.....i nikt teraz nie chce isc jesc
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki
pogoda nas chyba zaskoczyla dzisiaj,jak wychodzilam rano do kosciola to mzylo ale jak wyszlam na dwor po mszy to az sie musialam rozpiac tak sloneczko przygrzewalo takze pewnie niektore z was zaliczyly i sprzatanko i spacerek :tak:
marta84 ja rowniez mocno zaciskam kciukasy i zycze powodzenia,mam nadzieje ze uda wam sie spelnic plany Daj nam znac jak poszedl drugi etap
graziul xxx uwazam ze fajnie ze twoj malzonek nie boi sie ryzykowac,wielu z nas ma duzo planow ale strach przed nieznanym blokuje nas na tyle ze poddajemy sie zanim wystartujemy :baffled: tak,spotkalysmy kasie jak wychodzilysmy z costy,no szkoda ze nie wczesniej,moze nastepnym razem :tak:
natalka mi rowniez dusia zrobila pobudke przed 5 i pol godziny krzyczala zanim wreszcie zasnela na kolejne 2,5godzinki ale odkad zaczela raczkowac to budzi sie po polnocy i zaczyna raczkowac po calym lozku i zasypia dopiero jak przystawie ja do piersi :baffled: maly lunatyk :-D
 
czesc dziewczyny
ja dzis w dmou zostalam(w pracy pewnie tesknia:-D) bo juz wczoraj wieczorem nikola zaczela tak kaszlec ze omalo co pluca nie wyplula podalam jej syrop na kaszel Benylin,ale wieczorem mi zwymiotowala(taki nie zadobry w smakui).w nocy tez koszmar-nikola ani myslala o tym zeby jej podac kropeli do nosa:-(. no i dzis rano pojechalismy kupic jej nowy syropek-tixylix i kropeli do nosa w sprayu-tynia dzieki za informacje o tych kropelkach:tak:. do tego dochodzi nurofen i smaruje jej klatke piersiowa vic vaporub. jak narazie do dalej kaszle , z noska sie leje, ale temperatury nie ma.ojjj bidula moja:-(
a my dzis obiad z puszek jemy-przetestowalam pakistanskie dania w pusze i mojemu zasmakowalo:-D ostatnio mam zachciwajki:szok: najadlam sie jak smok:-)
graziul-mozy ty wiesz czemu katarina sie nie odzywa?? tak ostatnio przycichla:-( widzialam sie z nia jakis czas temu pod pastsonem, ale tylko chwilke bo ona wychodzila ze sklepu a my wchodzilismy
marta84-3mam kciuki aby sie wszystko ulozylo po twojej mysli:tak: szkoda tylko ze nie mialysmy okazji poznac sie osobiscie-jak juz mowisz ze chcesz zostac w pl:-(
mojadzidzia-nikola jak raczkowala to do tylu:-D ile bylo smiechu, tymbardziej ze raz tak pelzla na lozku i zaklinowala sie w kolderce:-D
doris78-masz racje z tym ze dzicka nie uchronimy przed swiata zlem. ja osobiscie coraz czesciej spotykam sie z tym jak polskie dzieci potrafia sie zachowac-szok:szok: wcale nie odbiegaja od innych narodowosci. ja bede chciala wyslac nikole do katolickiej szkoly-ale jakos jeszcze sie za to nie zabralam:zawstydzona/y:
renuska-u mnie neistety R nie bedzie mogl podjechac po vouchery, a ja sama z chora nikolka to ne bardzo.pisalas ze moglabys je podeslac wiec tak sobie pomyslalam:zawstydzona/y:, ale jakby ktoras babeczka z bradford po nie pojechala to daj jeden wiecej dla mnie ;-)
aagam-a ty gdzie sie podziewasz??:-)
justysiak -co tam laseczki u was slychac? jak amelka? mam nadziej ze lepiej:tak:
roxanna-nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze napisalas:-)
uciekam do mojego chorowitka bo meczy ten obiad:laugh2: do pozniej
 
Hej!

U mnie leje. Dobrze, że zdążyłam ściągnąć pranie:sorry2: Nie odzywałam się od piątku i teraz mam straszne zaległości. Wczoraj większość dnia spędzilismy na dworze. Oczywiście był pyszny grilek. Za to dziś siedzimy w domku. Własciwie ja z Adamem bo J z Filipem byli na basenie.
No i musze się pochwalić- Adam w piątek zobił samodzielnie kilka kroczków:-):-):-)

Marta84- ja też ostatnio o Tobie myślałam czy przypadkiem nie utknełaś w Polsce przez ten wulkaniczny pył. Życze Ci powodzenia z własnym biznesem. Mam nadzieje, że nadal będziesz z nami pisała:tak:
mojadzidzia- :-Dwłaśnie wyobraziłam sobie Nadie jak lunatykuje.
Doris- faktycznie szkoda Waszej pracy. Też nieraz musiałam coś wywalić bo wyszło nie tak jak miało:dry:
Graziul- fajne i odważne macie plany. Życze Wam, żeby udało się je Wam się zrealizować. I tak jak napisałaś to najfajniej byłoby mieszkać gdzieś gdzie jest cały czas cieplutko:rolleyes: Ale z Natalki kiedyś był pulpecik. :-D
Nefretete- gratulacje dla D. Super, że w końcu znalazł prace:-)
Agaam- jak idzie odstawianie? Adam też tak ma, że jak zaśnie wieczorem to często budzi się jeszcze 1-2 razy i nie mam pojęcia czemu.

Pozdrawiam
 
ania1812-dziekuje. fakt nikola strasznie marudna i ma fochy(tak jak graziula dzisiaj:-D) ale da sie wytrzymac. za chyny nie chciala sobie zaaplikowac zwyklych kropelek-takich nie w sprayu:wściekła/y: dlatego musialam zakupic specjalne:-) no i ten syrop(niby ma smak truskawkowy ale ochydny). no i latam za nia z chusteczka-bo z noska leci jak z kranu:-(
 
hej ponownie
moi poszli do McDonalda ,bo nasza malutka nic nie chce ostatnio jesc,a tam to jesz cos skubnie,troche frytek,czy tez paluszki rybne ,czy kurczaczka;-)nie jestetsmy zwolennikami takiego jedzenia ale coz czasem mozna przymknac oko;-)byle nie za czesto:-D
AGNIESZKA UK_zdrowka dla Nikolki;-):tak:biedna sie umeczy:-(
Co do KATARINY-to ona nie pisze bo stwierdzila ,ze nudne jest i monotonne takie pisanie codzien o tym samym,kiedy sie wstalo ,co jadlo,o ktorej wyszlo i wrocilo ze spaceru itp...tak najkrocej i ogolnikowo mozna to ujac;-);-) ja tak nie lubie komus przekazywac co ktos inny powiedzial ,no ale sie kilka osob pytalo wiec sprobowalam;-);-)
ANIA-to mialas dzis sam na sam z najmlodszym mezczyzna w rodzince;-);-)a jak J. i F.??zadowoleni po basenie? Co do naszych planow..to bardziej bym powiedziala marzenia;-)tak dzis ciezko cos planowac..no ale dazymy pomalu,bynajmniej staramy sie do ich realizacji(tzn.moj A.bo ja to tak sama nie wiem chyba czego chce);-)
DORIS-nie martw sie -z angielskich przepisow malo co kiedy wyjdzie;-)ale faktycznie szkoda Waszej roboty i balaganu:tak:
Mojadzidzia-fajnie ja nazwalas-Dusia lunatyczka:-D:-D:-D co do mojego mena ,to faktycznie jest on ryzykantem,w przeciwienstwie do mnie:-D:-Dtakze czasem nie jest latwo..ale w koncu go popre ,bo coz innego zrobic,jak sie kocha i jest rodzina;-);-)
a ja w szlafroczku dzis pomykam,mam strasznego lenia:crazy::crazy::crazy:
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuski,moja znajoma poprosila mnie abym zapytala was czy nie chcecie kupic ksiazek ,niektore sa nowe inne uzywane,ponizej zamieszcze tytuly,jezeli bedzie ktoras zainteresowana to pszcie na priv,podala mi przypuszczlne ceny ale mozna negocjowac (zainteresowanym podam nr tel) ;-)
J.Grisham-Raport Pelikana, Klient
D.Steel Palomino
D.Palmer Tylko Ten
K.Rygiel Gra w czerwone
Ch.Baxter Nazwij to uczta milosci
E.Frend W pułapce miłości
R.Ludlum Iluzja Scorpiona,Strategia Bankrofta
Te sa nowe,a ponizej uzywane po kilka funtow:
R.Chandler Głęboki sen
A.Camus Dzuma
A.Krawczuk Kleopatra
K.Optiz Ci z Wermahtu
W.P.Blatty Egzorcysta
F.P.Wilson Twierdza
G.N.Smith Mania
S.Sierecki Wydma umarłych
E.Orzeszkowa Nad Niemnem
J>O>Curwood Najdziksze serca
T.Mostowicz Kariera Nikodema Dyzmy
A.C.Doyle Tajemnica złotego Pince
R.Ludlum Testament Mataresea
A.Mickiewicz Pan Tadeusz
A.W.Manson Człowiek Tygrys
A.Rybakow Kordzik
J.Herbert Ocalony
R.Liskowacki Powrót do piekła
Z archiwum X Zdążyć po zmroku
H.Rudnicka Chłopcy ze starówki
Cooper Ostatni Mohikanin
J.Alex Czarne okrety
K.Korkozowicz Siedmioramienny świecznik
 
RENUSKA-zapomnialm Co ostatnio napisac,zdjecie ktore ostatnio wkleilas jest super:-D:-D

Graziul-ja tam tez czasem pozwalam sobie na mcdonaldowe szlalenstwo:-D:tak:

ANIA1812-gratki dla Adaska za pierwsze kroki:-)to pewnie na roczek pojdzie:tak:
A gdzie Twoi jezdza na basen?gdzie tam kolo Was?

AGNIESZKA UK-zdrowka dla Nikolki:-)oj przeziebienie jest meczace bardzo:-(

MOJADZIDZIA-widzisz jak sie Nadii spodobalo raczkowanie,nawet w nocy chce sie przemieszczac:-D

4MUCHY-wchodzilas w ta strone co podala nauczycielka z polskiej szkoly??bo ja nie moge wejsc:no:najpierw mi wogole wyskoczylo ze to ajkis trojan jest:szok::szok:a potem sie zawieszal na tej stronie:baffled::baffled:
 
reklama
Czesc mamuski:-)

U nas wszystko w maire oki ale Mala zalapala katarek i troszke sie meczy mam nadzieje ze zaraz jej przejdzie:tak:

graziul podziwiam Was ryzykanci troszke z Was:-p ja bym sie chyba nie odwarzyla:no: A Natalka faktycznie pulpecikiem byla:-p Ale teraz to szczupla laseczka rosnie po mamie:tak::-)

agnieszkauk szybkiego powrotu do zdrowka dla Nikolki:tak: milo ze sie o mnie pytasz:tak::zawstydzona/y:

Marta gratulacje wielkie, szkoda tylko ze nas opuszczasz i nawet sie nie porzegnalas:-( Ale trzymam kciuki zeby wszystko sie Wam ulozylo jaknajlepiej no i powodzenia w dalszych etapach:tak:

mojadzidzia lunatykujaca Duska hehe juz sobie ja wyobrazam:-p

Doris wspolczuje nie nawidze jak sie za cos zabieram a nie wyjdzie ehhh szkoda balaganu i produktow bo moglabys je wykorzystac na cos polskiego:-p

Ania1812 odcyckowanie hmmm nie jest za dobrze:-p Mala niby zazwyczaj zasypia przy butli ale budzi sie po jakiesj godzinie no i musze jej dac cycka bo tak krzyczy:crazy: Wczoraj miala zly dzien bo nie chciala butli a cycka mowie ze jej nie dam wiec byla mega wielka wojna a do tego wszystkiego staramy sie zeby zasypiala w swoim lozeczku wiec tak sie zastanawiam czy to nie za duzo jak na jeden raz i koniec z cyckiem i zasypianie w lozku hmmm zobaczymy jak bedzie dzis. I Wielkie gratkiiii dla Adaska moze juz zaraz ruszy sam:tak::-)

renuska mi sroda raczej pasuje ale pod warunkiem ze bedzie jakas nawigacja jechala przede mna mam na mysli Doris:-p bo wiem ze Sylwiam nie mooze chyba ze dosasuje sie taki dzien co by i Sylwia mogla przyjechac:tak: ale z tego co wiem to tez jstysiak planowala spotkanie u siebie wiec zadecydujcie a ja postaram sie dostosowac tyle ze pasuje mi sroda czwartek i piatek:tak:

Oki to chyba na tyle:tak: mam nadzieje ze nikogo nie pominelam:zawstydzona/y:
Pozdrawiam Was kobietki do spisania jutro;-):-)
Papa
 
Do góry