reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

DOBRY WIECZÓR :-):-) NAM ZLECIAŁ DZIEŃ NA BŁOGIM LENISTWIE :-):-):tak::tak: WSZYSCY CAŁY DZIEŃ W PIŻAMKACH :szok::szok::-D:rofl2: WIECZOREM TYLKO KĄPIEL I ZNÓW PIŻAMKI :laugh2::laugh2: ALE CZASAMI TRZEBA I TAK CZŁOWIEK SIĘ WYCISZYŁ :tak::tak: WSPÓLNIE JAKOŚ FAJNIE CZAS ZLECIAŁ:tak::tak::-)
A WRACAJĄC DO SPRAWY TYCH GÓWNIAR TO ONA JAK BY NIGDY NIC Z RANA W SOBOTĘ WCHODZĄ NA MÓJ OGRÓD I IDĄ PO KAJKĘ ALE NIE ZDĄŻYŁY DOJŚĆ BO JA JUŻ Z OKNA GRZECZNIE IM POWIEDZIAŁAM :szok::szok::laugh2: ŻEBY POSZŁY DO SIEBIE :angry::angry: A ONE ZDZIWIONE WIELCE:baffled: SĄSIADKA MOJA TA CO Z NIĄ GRILOWALIŚMY PRZESZŁA SIĘ JESZCZE RAZ DO JEJ BABCI BO TO ZNAJOME I NAGLE BABCIE OŚWIECIŁO ŻE WNUSIA NIEGRZECZNA ŻE PRZEKAŻE RODZICOM I ŻE SIĘ TO WIĘCEJ NIE POWTÓRZY I PRZEPRASZA:sorry2::sorry2::dry::crazy: TAKŻE GÓWNIARY MAJĄ KARĘ :tak::tak: BO W MOICH PROGACH JUŻ NIE ZAWITAJĄ A JAK TAMTA POJECHAŁA DO DOMU TO DRUGA SIEDZIAŁA W OKNIE I PATRZYŁA JAK DZIECIAKI SIĘ BAWIĄ:tak:
MARTA GRATULACJE I POWODZENIA :tak::tak:;-) MOJA KOLEŻANKA DOSTAŁA TĄ POMOC OD PAŃSTWA I OTWORZYŁA SKLEP WĘDKARSKI:tak::tak:
NATALKA POWIEM CI SZCZERZE ŻE TAKIE ROZSTANIE TO BARDZO ZŁY POMYSŁ A W SZCZEGÓLNOŚCI DLA DZIECKA PAMIĘTAM JAK MÓJ NAJPIERW PRZYJECHAŁ DO ANGLII I JAK MOJA KAJKA PŁAKAŁA ZA NIM:-:)-( A JUŻ NIE WSPOMNĘ TYCH SAMOTNYCH WIECZORÓW GDZIE NIE MA SIĘ DO KOGO PRZYTULIĆ:-(
AGNIESZKA UK ZDRÓWKA DLA MAŁEJ:tak::tak:
DORIS CZYTAŁAM U CIEBIE O TYCH CIASTECZKACH SZKODA ŻE NIE WYSZŁY:rofl2: AŻ SAMEJ MI SIĘ ZACHCIAŁO JAKIEŚ ZROBIĆ I UPATRZYŁAM SOBIE W INTERNECIE ŁATWY PRZEPIS KOSTKA MASŁA,2 I PÓŁ SZKLANKI MĄKI I SEREK HOMOGENIZOWANY NATURALNY :tak::tak: ZAGNIATAĆ 3 MINUTY ROZWAŁKOWAĆ POKROIĆ NA KWADRATY I NADZIAĆ CZYM SIĘ LUBI NP. JABŁKAMI ,CZEKOLADĄ ITP. PISZĄ ŻE NIBY PYSZNE JUTRO KUPIĘ SKŁADNIKI I MAM NADZIEJĘ ŻE UPIEKĘ:sorry2::sorry2::-p
DOBRA SPADAM DO JUTRA BO MUSZĘ JESZCZE ZADANIE DOMOWE ZROBIĆ DO COLLEGU :baffled::baffled::tak::nerd: DOBRANOC
 
reklama
Czesc

U nas powolutku wychodzimy na prosta. Zostal mi problem odparzajacej sie pupy. Sudocrem nie dziala, mozecie cos polecic innego, tutaj dostepnego?

Dominisia - ja tez znalazlam jakis czas temu ten przepis, ale ciagle sie nie moge zabrac do tych ciasteczek, poczekam teraz az Ty zrobisz i powiesz czy smaczne :-p:-D
zaneta - ja Macka na sile odstawilam od piersi i uczylam spac w swoim lozeczku mniej wiecej jak byl w wieku Twojego Pawelka, wystarczyla jedna noc, ale ryczalam nad lozeczkiem razem z nim, potem mnie sprawdzal kilka razy jeszcze, ale bylam stanowcza i sie udalo, takze zycze powodzenia
natalka - ja tez uwazam, ze rodzina powinna byc razem, a tu nie kazda szkola straszna, tylko trzeba wczesniej znalesc dobra w okolicy zapisac maluszka, ja tez juz Macka zapisalam, a co do dzieci to niestety nie uchronisz ich przed wszystkim zlem, ale mozesz nauczyc jak sobie radzic i jak unikac niebezpieczenstwa, trudna tu nasza rola
Marta84 - to pochwal sie potem swoim biznesem i trzymam kciuki, by udalo Ci sie dostac to dofinansowanie, moja przyjaciolka startowala o to ale odpadla, juz przy pierwszym podejsciu, wiec wiem, ze nie jest latwo

Zdrowka dla kaszlacych i zakatarzonych.
 
Witam :-)
ja juz od 6 na nogach;-)
mala mleczko wypila ,ale jesz.komarka uciela:tak:
moj zaraz wyrusza wiec sniadanie trzeba zrobic;-)
ja ledwo dzis oczy moglam otworzyc:szok:
ale kawusie zaliczylam i jest ok!
dobrze ze maszyna mi sama robi i jak wstane to juz jest swieza i cieplutka ,wiec to porawia mi humorek ;-);-):happy:bo ja rano -to bez kija nie podchodz:-D:-D
KASIA.J-wspolczuje odparzen,ja wlsnie tez jestem na etapie zwalczania,i mam cudowna masc ktora po 2 razach uzycia juz pomaga:happy::happy::happy:TORMENTIOL-ale Twoja kruszyna jest chyba za malutka jesz.na to,bo tam jest kwas borowy:baffled::baffled:
ja maka ziemniaczana tez zasypywalam i bylo lepiej:tak:
DOMINISIA,SYLWIA-fajnie tak czasem poleniuchowac:happy:;-):tak:
NATALKA-ale masz fajna mame:happy::happy:;-)
RENUSKA-jesli bedziesz wysylac vouchery to poprosze tez:happy:;-);-)choc ja postaram sie do Ciebie wpasc,moze pociagiem mi sie uda ,co by mala sie nie shafcila:laugh2::laugh2:tylko zalezy od JSTYSIAK ,kiedy u niej jest:blink::blink::blink::sorry2:poprosze o adresik

oki,ide sie brac za porzadki-dzis pracowity dzien-po wczorajszym lenistwie:szok::-D:-D:-D
 
Witajcie kobitki
Ja juz po super weekendzie ,coś spac mi sie nie chciało i wstałm o 6,00 o dziwo wyspana:tak:
Amelka jeszce spi wiec kawka w spokoju.
Kasiaj Na moją działa bephanten gruba warsta;-),Termentiol tez dobry ale my uzywałyśmy po 5 mies.Szkoda mi Twojej Juleczki:-(ze musi tyle przechodzić na dzieńdobry.
Marta84 trzymam kciukasy:tak::tak:
Co do usypiania to ja tez nie mam zadnych problemów,wkładam do łózeczka i sama zasypia:-)
aga zdrówka dla małej
Dzewczyny to jak Środa czy czwartek u Mnie.Chyba ze jutro;-)
Właśnie mam pytanko czy któres z waszych maluchów jest alegikiem.Bo amela ma katar od 4 tyg (nie jakis uporczywy)do tego zaczeł jej ropiec oczy a dwa dni temu pojawił sie bialusienkie gluty.Dziwi mnie to bo jest albo zielony,przezroczysty.A z tego co szperałm w necie to podowno tak sie obiajwia alergia na pyłki.Juz sama nie wiem co mam myśleć:sorry2:
 
Napisałam już pół posta, nacisnęłam jakiś klawisz i cofnęło mnie o dwie strony i to co napisałam poszłoooooo:wściekła/y::wściekła/y:
No nic, spróbuję jeszcze raz.

Hej:-)

Ja już na nogach, tzn jeszcze poleguje na kanapie:-p nie mogę sie umyć i ubrac bo Marcel śpi i nie chcę go zbudzić.
Mam kopy prania a tu taka dupiata pogoda:wściekła/y::wściekła/y:

W środę jedziemy złożyć wniosek o paszport dla Marcela a mnie wczoraj oświeciło że nie zrobiłam mu zdjęć:wściekła/y: Koleżanka wyjeżdża do Polski jutro więc nie chcę jej już zawracać głowy i będę musiała pojechac z nim do fotografa. Tylko czy ten mój niedotykalski pozwoli obcej osobie zrobić zdjęcie??:sorry2:

Kasia.j mojej Olivce też ciągle pipka się odparza:-( Teraz właśnie wyszliśmy z kolejnego odparzenie, ciekawe na jak długo, a miała nawet ranki do krwi:-( No i ja używam sudocreamu i maki ziemniaczanej na przemian.

Graziul a ja o dziwo jakaś rześka wstalam:-D a rzadko mi się to zdarza

Żaneta jak głowa?? Mi wczoraj też pekała, aż musiałam się w dzien polożyć w ciszy i kimnąć trochę:tak:
Maila wysłałam.
 
hej:-)

nie wiem co jest mojej malenkiej :-( budzila sie co chwilke w nocy i strasznie plakala az sie zanosila:-:)-( dopiero jak dalam calprofen bylo lepiej nie wiem czy to zabki wszystko na to wyglada tylko te pierwsze dwa jak wychodzily nie byla taka a podobna pierwsze najgorzej a ona teraz tak sie meczy ze cala piesc do buzi sobie wklada i wszystko tak narwowo gryzie :-:)-( :-( no i do tego ta sraczka wczoraj :-(

a mnie wieczorem tez cos bralo ale wzielam gripex ibuprom zatoki i aspirin c i wstalam jak nowo narodzona :-D

sylwia powodzenia z Marcelem u fotografa :tak:

jstysiak mi nawet jutro pasuje :tak: tylko napisz mi jak do Ciebie dojechac :sorry2:

grazul no ja bym wykorzystala okazje i sie jeszcze polozyla na Twoim miejsu jak Natka sie :tak:;-)
 
Jak już wiecie ja w środę jadę do ambasady więc odpada, w czwartek rodzice wracają z nocki więc trzeba będzie im jakies jadło zapodać. Na jutro nie mam planów, no ale zobaczymy co woli większość:-)

słoneczko sie przebija, chyba jednak zaryzykuję i powieszę pranie na ogrodzie:tak:
 
czesc wszystkim ja wczoraj nie bylam zdolna do niczego w lozku spedzilam praktycznie caly dzien przez to cholerne gardlo ale plukanie sola przez dwa dni pomogło i już jest oki rosołek nawet P przyniósł mi do łozka a na drugie danie to zeszlam już na dół
marta powodzenia mam nadzieje ze ci sie uda :tak::tak::tak::tak::tak:napewno sie uda
natalka ja rowniez ci napisze co inne dziewczyny zeby rodzinka byla w komplecie to najwazniejsze a tu szkole juz mozesz szukac dla Claudii i wtedy wybierzesz jej taka ktora najbardziej bedzie ci odpowiadala a twoja mam dlatego kupuje wszystko Claudii bo to jej pierwsza wnuczka wiec nie masz sie co dziwidz babcie juz takie sa :tak::tak::tak::tak:
agnieszka zdorwka dla Nicolki :tak::tak::tak::tak:
mnie tez czeka dzis pranieubran i dywanow ale teraz jak upiore dywany to poloze cos na nie jakby mialo sie chodzic zeby brod w nie niepowchodzil dopoki nie wyschna
ja narazie na spotkanko sie nie pisze bo mam razem z wiki katar a nie chce waszych pociech pozarazac :-:)-:)-:)-:)-(
kasia na odpoazenia dobra jest maka ziemniaczana i wietrzenie dupki wtedy szybciej sie zagoi wiem ze malentwo robi czesto w pampersika ale npodloz moze cos pod spod zeby ci na materazyk nie przecieklo choc na chwilke i powinoo jej sie szybko zagoic
oki zycze kazdej milego dnia do spiasnia kobietki
 
reklama
Czesc:-)

Mi tez jutro pasuje:-)bo potem to u Nas remont sie zaczyna i w czwartek panowie juz ptzuchodza,ale w sumie nie wiem o ktorej,no i w piatek siedzimu u rodzicow:tak:hmmm tylko ze ja nawigacjii nie mam:crazy::crazy:bo mi J zabral:angry::angry:

A ja mam dzisiaj w domu dwojke dzieci:baffled:i juz byly spiecia:wściekła/y:
Kuba jakis taki niemrawy jak wstal,kichal ,kaszlal no i marudzil zeby zostac w domu bo On bardzo chory jest:baffled::baffled:wiec mu pozwolilam zostac, w sumie to jest pierwszy jego dzien nieobecnosci w szkole od poczatku roku:szok:przez chorobe:tak:wiec niech ma ,ale oczewiscie jak mu powiedzialm ze moze zostac jeden dzien,od razu lepiej sie poczul i glos juz mial taki zdrowy:baffled::baffled::baffled:ojejku zaraz mi sie przypomnialo jak ja chodzilam do szkoly:-D:-Di tez jak tylko bylam przeziebiona,to oczewiscie zaraz umieralam:-D:-Di tylko czekalm na slowa rodzicow-mozesz zostac w domu:-D:-D:-D


JSTYSIAK-teraz jest w sumie najgorszy okres,bo wszystko pyli.Moze ja cos uczula,zobacz tutaj duzo jest lekow na alergie,dla dzieci sa syropy wiec sproboj jej dac moze pomoze:nerd:


W dzien dobry tvn wlasnie pokazuja wycieczki na Wyspy kanaryjskie,o matko ale bym sobie pojechala:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry