reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc mamuski!!
blach...nie fajny ten nowy uklad strony :baffled: pewnie potrzeba czasu zeby sie przyzwyczaic :dry:
ostatnich kilka dni bylam troszke zajeta ale przyszly tydzien zapowiada mi sie strasznie nudny,nie liczac jutrzejszego ranka bo ide z siostrzencem do nowej szkoly :-) udalo mu sie zalapac na wolne miejsce do katolickiej na bd5,acha-w srode mam spotkanie z ksiedzem bo chyba pora najwyzsza zeby ochrzcic mojego malego diabelka,nie wiem czemu tyle czasu z tym zwlekalam :zawstydzona/y:
graziul xxx mam nadzieje ze zyjesz a nie piszesz bo taka podekscytowana jestes pierwsza jazda ;-)
zaneta bd7 napisz kiedy bedziesz miala ochote na spacerek,my jestesmy free caly tydzien :tak:
natalka1990 wiesz,mi czasami nadia robi sobie drzemke po 17 i zasypia dopiero po 20 ale czasami jak poloze ja pozniej np po 21 to i tak wstaje o normalnej porze tylko pierwsza drzemke ma juz po 1.5 godzinie
doris78 a czemu J wraca wczesniej? czy wszystko ok z praca? ja juz tyle roznych wersji slyszalam ze nie wiem co jest prawda :dry::confused:
 
reklama
wiecie co...........dopiero teraz zauwazylam ze mozna zamknac te zakladki po praawej stronie i rozszerzyc okno dialogowe na cala szerokosc ekranu,czyli tak naprawde oprocz kolorystyki niewiele sie zmienilo :tak:
 
Czesc
A ja nie wiem jak Wy wstawiacie teraz te buzki.

MOJADZIDZIA-nie wszytsko jest ok,wrocil tak jak mial wrocic,czyli pracuje 4 dni na 4,ale mial zostac dluzej na nadgodziny,teraz jedzie w srode i prawdoppdobnie wroci za 6 dni

NATALKA-a o ktorej Claudia idzie na druga drzemke??moze za wczesnie chodzi.A druga moja propozycja to tak jak SYLWIA napisala z ta kapiela

A moj Dawid cos ma znowu temperature i nie wiem czemu,ogolnie na nic sie nie skarzy,wiec tym bardziej nie wiem

Ide poszukac jak sie buzki wstawia
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobietki my po zakupach i to pozadnych bo kupilismy wiki zwierzatko mial byc krolik miniaturkowy ale zrobila sie swinka morska:-D:-D:-D:-D:-Da moze wtygodniu jest jakas chetna na spotkanko u mnie co:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
4muchy a czy wy w tym pokoju maie wykladzine bo to moze od niej znajomej tez smierdziala ale posypala pachnacym proszkiem do dywanow odkuzyla i jest ok tylko czynnosc musiala powtorzy z 3 razy bo za pierwszym to tak nie za bardzo
oki mykam odezwe sie poznei j lub jutro wiec czekam na odpowiedzi ktora chetna
 
Nie wiem dlaczego ale ja teraz nie mogę wstawiac buziek, tzn mogę ale dłuższą drogą:wściekła/y:. Jak klikam na odpowiedź to wsykakuje mi okno szybkiej odpowiedzi i wtedy dopiero muszę włączyć zaawansowaną edycję:wściekła/y:

Mnie ciągle baniak napierdziela przez to że tak dlugo spałam:sorry: Oglądam serial "dom nad rozlewiskiem", ale nuuuudny:szok::szok::szok: Masakra jakaś

Ahaa, Dorota jak wybierasz się jutro do mnie to weź ze sobą usb, mam kilka teledysków dla chlopaków;-)
 
witam kobietki
aleee bez sensu to nowe bb,musze tak jak niektore poszukac jak sie buzki wstawia,bo bez nich smutno jakos .
nam niedziela minela koszmarnie,maly beczal prawie caly czas,bo nie mozna tego nazwac placzem,az chrype teraz ma.poprostu nie chcialam mu dac cycka,pomimo tego ze wisial na mnie,podnosil bluzke i wrzeszczal na cale gardlo,az moj A sie zlitowal i powiedział,zebym juz mu dala bo sasiedzi powiedza ze go ze skory obdzieramy.ogolnie to tragedia jest z odstawieniem go,mialam taki plan zeby dawac mu tylko w nocy,bo on sztucznego mleka nie trawi,ani kaszek zadnych,poprostu wszystko wypluwa a za maly jest zeby calkowicie zrezygnowac z mleka.no ale musze sie uzbroic w cierpliwosc i kupic stopery do uszu.o wlasnie wyczailam jak sie buzki wstawia:-):-):-):-)

moja dzidzia-to moze na srode sie jakos umowimy??jak tylko pogoda dopisze:-D:-D

natalka-z maluchami to roznie jest,moj kapany jest tak o 7 po czym wstepuje w niego diabel i idzie spac o 11!!no ale spi do 9,tylko ze w nocy budzi sie ze 20 razy,ale tłumacze to sobie zabkowaniem:confused2::confused2:obym sie nie mylila,bo juz dluzej tak nie pociagne:angry:a czasem idzie se drzemke po kapieli na 20 minut i wtedy siedzi do 12:-):-):-)

miłego wieczorku wszystkim zycze :-D
 
Witam opuściłam się na ten weekend ale kurcze jakąś chandrę złapałam czy co:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wy też macie tak ze czasem wszystko was wkurza byle co dosłownie:wściekła/y: nic się nie chce najlepiej w pidżamie cały czas by się posiedziało ogólnie jakiś dół. Do tego waga zamiast w dół to leci w górę ale nic nowego jak się siedzi i je to D rosie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ufff czasem bym chciała wyjechać na bezludna wyspę wypocząć i wrócić;-);-)
tynia i wiki moge się wpisać na liste wizyt do ciebie w tygodniu ( o ile chcesz jeszcze mojej wizyty ;-);-) )
ok uciekam bo zaraz mężuś wraca z pracy :-):-)
 
czesc dziewczyny witam wieczorowa pora:-)

Ja juz wolna:-p maz na lotnisku a ja usypiam Mala jeszcze pol godziny temu zasypiala na siedzaca a teraz jakos nie koniecznie chce spac:wściekła/y:
Kurcze jakos mimo wszystko od jutra bedzie troche nudno:-(
No ale chociaz bede miala wiecej czasu dla Was:tak::-D

Niedziela minela nam calkiem sympatycznie a wczoraj na zakupach kupilismy nowy wozek "wkoncu:-p" dla malej i nowy fotelik do auta:tak: a dzis juz wozek wyprobowalismy i chyba jestem z niego zadowolona:tak: jest taki leciutki i malutki w porownaniu do poprzedniego:tak::tak: Oby dlugo nam sluzyl:-D

Apropos nowego wyg;adu forum hmmm mi tez nie bardzo sie podoba no ale coz trzeba sie przyzwyczaic:sorry:

Ok ide szykowac kolacje dla meza bo zaraz wroci pewnie glodny z reszta jak zawsze jeny ile on je:szok::szok::szok: jego to ani ubierac ani zywic:-p:-p

Dobranoc dziewczynki do spisania jutro:tak:
 
reklama
witam z wieczorka :-)

moj dzis juz poszedl na nocke na nadgodziny i juz od dzis zaczynam samotne wieczory i tak do piatku :-(

mojadzidzia my tez dopiero teraz mamy chrzest 5 kwietnia :sorry: o ile ksiac nie doczepi sie do slubu bo nie milo z nami rozmawial bo do parafi nie bylismy zapisani a o slub sie nie pytal jeszcze a jeszce akt urodzenia musze mu doniesc ... a Ty w polskim czy angielskich chcesz chrzest ??

doris78 no to J bedzie teraz malutko w domku :-( ona jak wstanie o 6 to idzie tak ok 9 i spi 15 gora 20 min pozniej na spacerku spi ale malo tak 5 -10 min i pozniej juz nie dzis chcialam ja dac o 18 na drzemke ale sie nie dala juz chciala butle i spac na noc :-:)wściekła/y:

Agaam smutno bez Ciebie bylo dobrze ze teraz znajdziesz czas na bb :tak: a jaki wozeczek kupiliscie ??

zanetabd7 ciezko jest odstawic ale musisz byc twarda i moze sprubuj rozne mleka w proszku bo ona roznie smakuja i niektorym dziecia nie wszystki podchodza :tak:

sylwia.m dzieki:-) jutro ja dluzej w wannie przytrzymam dam jej kaczki niech sie bawi nawet nie pomyslalam o tym zeby sie dluzej kapala :sorry::zawstydzona/y: a Ty ladnie sobie poleniuchowalas dzis :tak:
 
Do góry