reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WITAM SIĘ I JA Z WIECZORA :-):-) STRASZNIE BOLI MNIE GŁOWA:wściekła/y::wściekła/y: DAGA80 JA TAK MAM RAZ NA TYDZIEŃ:eek::cool::crazy: ALE MYŚLĘ ŻE TO PRZEZ POGODĘ A JAK BĘDZIESZ WYBIERAĆ SIĘ NA TĄ WYSPĘ TO JA CHĘTNA:-D:-D:-D ŻANETA JA KARMIŁAM SWOJĄ KAJKĘ 2LATA:szok::szok::wściekła/y: JUŻ MIAŁAM DOŚĆ:angry: CZEKA CIĘ DŁUGA PRACA:tak::tak: TRZYMAM KCIUKI;-) TYNIA WIKI JA TEŻ KIEDYŚ MIAŁAM ŚWINKĘ Z RANA ZAWSZE DAWAŁ ZNAKI ŻYCIA BO KWICZAŁ NA CAŁY DOM :rofl2::rofl2: ŻE GŁODNY:cool:A SWOJĄ DROGĄ TO TWOJA MAŁA NIE BOI SIĘ JEJ????? BO MY JAK MIELIŚMY CHOMIKA TO KAJA NA RĘCE GO NIE BRAŁA:no::no: SYLWIA WE WTOREK TO JA NIE MOGĘ BO MAM EGZAMIN:nerd::nerd: DORIS I CO ZNALAZŁAŚ ?? NATALKA1990 NIE MOGĘ CI NIC DORADZIĆ :no::no: ALE MOŻE TAK JAK SYLWIA PISAŁA:tak::tak: BĘDZIE DOBRZE ALBO MAŁA ZA NIEDŁUGO SAMA SIĘ PRZESTAWI:tak::tak: POWODZENIA 4MUCHY A TO NA PEWNO Z WYKŁADZIN ??? BO MY JAK ODPALILIŚMY PIEC TO NAM STRASZNIE ŚMIERDZIAŁO W SALONIE ALE TO Z GRZEJNIKÓW :wściekła/y: NIE WIEM CO POPRZEDNI LOKATORZY TAM ROBILI ALE BYŁA MASAKRA MÓJ TO WSZYSTKO POWYCZYSZCZAŁ I JEST OK:tak::tak::tak: SIĘ ROZPISAŁAM :-D:-) LECĘ POLEŻEĆ DO JUTRA :tak:
 
reklama
Ojejku ale dzisiaj padnięta jestem. Trochę później poszłam spać niż zwykle i masakra. Nawet kawa nie pomaga


zanetabd7 jeśli mogę coś poradzić w sorawie odstawiania od pirsi, to spróbuj rezygnować tylko z jednego karmienia w ciągu dnia, jak się przyzwyczai to kolejne. Poranne i wieczorne zostaw na koniec.

Co do podłogi to na pewno nie wykładzina bo jeszcze jej nie mamy. Jak się wprowadziliśmy po zerwniu tapet okazało się że ściana jest mokra. Więc czekaliśmy aż wyschnie, w międzyczsie podłoga zaczeła śmierdzieć. Więc to napewno deski.:crazy:
 
czesc z rana sloneczko pieknie za oknem swieci wiec napewno dzis zalicze spacerek:tak::tak::tak::tak::tak:
Daga oczywiscie ze mozesz przyjsc zapraszam jak najczesciej :tak::tak::tak::tak:
Dominisia nie nie boi sie jej najpierw trzymala ja w sklepei zoologicznym i pytala sie jej czy jej taka kupimy a my powiedzielismy ze jejst juz jej ale byla zadowolona:tak::tak::tak::tak:
4muchy skoro mieliscie mokre sciany tzn ze jest wilgoc w domu oby nie bylo grzyba tfu tfu trzeba to najpierw wysuszyc pozadnie i wywietrzyc pomieszczenie ale to pewnie wiecie
zanetabd7 ja nie mialam problemow z odstawieniem od piersi poprostu przestalam a w miejsce piersi poszla butla z kasza manna:-D:-D:-D:-D:-Da przestalam dlatego ze mnie gryzla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zycze wytrwalosci i cierpliwosci :tak::tak::tak::tak:
oki ja to zaraz zmykam sprzatac moj burdelek bo w kuchni nie ma gdzie kubka postawic tak moj mezulek zawsze gotuje ze jak zrobi obiadek to gary na mojej glowie przeciez jak gotuje to niech odrazu pozmywa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no nic musze jednak zrobic to ja dobrze ze lubie zmywac :-D:-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny ja wpadłam się tylko przywitac bo na więcej nie mam ochoty bo humor kieski:-(.Nocka była ciężka i poranek też więc weny brak na dodatek boli mnie gardło i ogólnie czuję się osłabiona:-(.Ale nic jakoś trzeba przetrwac ten poniedziałek chociaż zapowiada się do d..Jeżeli chodzi o jutro to my oczywiście będziemy na kuleczkach:tak:.Będziemy szli prosto z przedszkola bo nie opłaca mi się isc do domu na 5minut:no:.My będziemy o 11.30:tak:;-).
 
Ostatnia edycja:
Czesc witam sie i ja:-)

No i dzis dzien leniuchowania caly czas leze w lozku mimo tego ze Mala wstala o 7 ale jakos nie chce mi sie podnosic mimo tego ze pogoda kusi.
Trzeba odpoczac po ponad tygodniu wczesnegoo wstawania i poznego chodzenia spac. Ciekawe ile zajemie mi powrot do "normalnosci":-p

zanetabd7 zycze powodzenia i wytrwalosci w odstawianiu od cyca ja jeszcze nie odstawiam ale niedlugo pewnie zaczne poki co chcac nie chcac ogranicczylam karmienie w dzien bo Mala zjada inne pokarmy niz tylko cycek ale za to na wieczor to ja chyba nigdy jej nie odzwyczaje:no:

4muchy witaj z powrotem i wspolczucia z tym zapachem oby szybko sie ulotnil:tak:

natalka wozek kupilismy taka typowa spacerowke mala czarna z rozowymi dodatkami mi sie podoba:-p:-p

Ok uciekam moze jednak naprawde sie podniose bo nie wieadomo kiedy pogoda znowu nam dopisze:sorry2: a szkoda zmarnowac taki ladny dzien
Zycze milego dnia i pozdrawiam serdecznie
 
To i ja się przywitam w ten piękny poranek. Słońce świeci że aż chce się żyć.:rofl2::happy::rofl2::happy:
Dobry humorek mam, choć i ja jutro mam egzamin. Trochę się pouczyłam ale jeszcze przede mną trochę. A jak nie zdam to jest jeszcze chyba czerwiec. Z resztą można zdawać chyba do skutku.;-) Co nie zmienia faktu że się stresuje.
Agaam ja już wróciłam do normy, tylko tego alkoholu mi brak:baffled::rofl2::rofl2:
Kasia8118 głowa do góry.
Tynia i wiki Ty to masz kochana wymagania nie dość że gotuje to jeszcze chcesz żeby zmywał :laugh2::laugh2:, nie za dużo tego :confused::confused::confused: i tak Ci zazdroszczę że gotuje chociaż.
 
DZIEŃ DOBEREK :-):-) DZIŚ PIĘKNIE NA DWORZE MY JUŻ PIERWSZY SPACER ZALICZONY :tak::tak: ZARAZ ZABIERAM SIĘ DO NAUKI:nerd::nerd: ZA BARDZO MI SIĘ NIE CHCĘ :rofl2::rofl2: ALE TRZEBA. ROKSANA A TY DO COLLEGU CHODZISZ???? POWODZENIA NA EGZAMINIE :tak::tak: MONIA CO SIĘ STAŁO ŻE CIĘ NIE BYŁO?????????????????????????:crazy::crazy::crazy::crazy: UCIEKAM PAPAPA
 
reklama
Czesc:-)
Mi tez odrazu lepiej jak taka pogoda jest,no i jak juz rosna kwiatki i zaczyna byc kolorowo:-)
A u nas nici ze spacerku,tzn bylismy juz na chwile ale David chcial wrocic do domu,ma jeszcze lekka temperature:crazy:

KASIA8118-jak do jutra Davidowi nie przejdzie to Nas nie bedzie:no:pojde z Nim do lekarza:-(

natalka-wozek bardzo fajny,bardzo podobny do Sylwii i Mojejdzidzi:-D

ROKSANA-to zycze Ci polamania piora:-D

GRAZIUL-chyba nie poklocilas sie z mezem podczas nauki jazdy??

DOMISIA-spoko znalazlam:-Dale musze wchodzic tak jak Sylwia :baffled:

SYLWIA-to chyba ja Ci odpowiem tylko na Twoje pytanie:-Dproponuje 17-18 godzine :tak:

ANIA1812-a co tam u Ciebie ??tak cicho siedzisz

Ide sprzatnac ten balagan,ja nie wiem ale jak bylismy sami to ajkos w miare byl porzadek ,a jak tylko J przyjechal odrazu jakos sie pelno wszystkiego zrobilo:baffled:
 
Do góry