reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam;-)

a ja bez weny...kryzysowo:-:)-(

mala zaraz do swego pokoju spac a ja i moj ukochany filmik w cieplym lozeczku i pyszna herbatka:tak::tak:

jutro na basen sie wybieramy..mam nadzieje ze wykrzesam z siebie moc energii...bo przede mna ciezki tydzien

milego weekendu:tak::tak::-):-)

aaaaa..jutro sie wypuszczam 1 raz samochodem:tak::tak:no czywiscie pod nadzorem mojego mezusia,bedzie mnie nauczal:tak::tak:trzymajcie kciuki
 
reklama
KASIA8118-u mnie znowu zmiana:wściekła/y:J jednak jutro wraca,ale to nic trudno posiedzi sam troche,juz mi sie nie chce przekladac:no:
a godzina mi pasuje nawet 12,oby nie pozniej bo nie zdaze Kubusia odebrac:no:

Mam nadzieje ze jakies dziewczyny tez sie skusza i beda na kulkach:tak:

4Muchy-teraz po Twoim postkodzie wyglada jakbys byla z innego miasta a nie Bradfordowa:-D:-D:-D

MONIA22310-No to teraz musisz koniecznie sie z Nami spotkac ,musismy Ci ososbiscie zlozyc zyczenia:-Dno i poznasz nas,zobaczysz potem o wiele lepiej sie pisze,jak sie kogos pozna osobiscie:tak:
Ale z tego co dziewczyny uzgodnily to wiekszosc woli w sobote 6 marca zrobic sobie dzien kobiet:tak:mam nadzieje ze Tobie tez pasuje,No i mamy sie spotakc w chinskiej na skwerku w bradford:tak:chyba o godzinie 18 tej:happy:
 
hej mamuski :-)

ale nam forum pozmieniali:szok: nie podoba mi sie :no::sorry:
macie jakies pomysly jak przetrzymac dziecko zeby nie szlo spac za szybko ?? kurcze wczoraj poszla mi juz o 17;40 :wściekła/y: i obudzila sie o 5;30 :eek: na szczescie w nocy sie nie budzila chociarz byli wczoraj u nas goscie i bylo troche glosno ale ona spala jak zabita :tak:

4muchy no wkoncu zyc sie nie da bez internetu co ? ;-) jak wam sie mieszka ?

Graziul powodzenia z autkiem

Monia22310 no to masz okazje zeby z nami do chinskiej sie wybrac na swoje urodzinki :tak:
 
Hejka
Chciałam tak wszystko z 10 dni nadrobić o odpowiedzieć na wszystko ale chyba brakło by mi dnia
Doris moje głupie pisanie na gg wynika z tego że dopiero wczoraj w nocy dostałam od Ciebie wiadomość o telefonie do 4much :). Nawet napisałam do Ewy smsa w tej sprawie :), oj Boże
Natalka mnie też się nie podoba to forum. Gdzie są nasze buźki? Gdzie są wszystkie posty pod spodem :(
Kasia wpadło mi w oko coś o nudziarach :)
Graziul jeśli nie wykrzesasz sił na basen to na pewno przybędą po. Zawsze tak jest że człowiek po wysiłku czuje się lepiej i mniej zmęczony. Powodzenia autem, tylko pwiedz czemu w niedzielę, potem się gada o niedzielnych kierowcach :))))))
4muchy zignoruj tego smsa :), no i witaj z powrotem.
Sylwia i jak samopoczucie?
Witam nowe dziewczyny
 
hej
lipne to forum teraz, trzeba zmienic :-p:-D
Ja tylko wpadlam na chwile sie przywitac i zyczyc udanej niedzielki. mnie rozlozyla angina wiec weekent spedzam pod koldra :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moj M na rybach wiec nudy strasze no nic ide cos zjesc nie przynudzm.
 
HELOO:-):-):-) W TEN NIEDZIELNY PORANEK:tak::tak: MY ZARAZ DO SKLEPU PO GŁADŹ :tak::tak: MUSIMY SKOCZYĆ TAKĄ ROMANTYCZNĄ NIEDZIELĘ ZORGANIZOWAŁ MÓJ D :-D:-D NO ALE ZAWSZE COŚ:laugh2::laugh2: WCZORAJ TROSZKĘ POSIEDZIELIŚMY PRZY PIWKU :tak::tak:;-) MARTA84 WSPÓŁCZUJE ANGINY KURUJ SIĘ :tak::tak: DORIS78 A KIEDY WY NA TE KULKI I GDZIE?? GRAZIUL POWODZENIA:tak::tak::-):-) MIŁEJ NIEDZIELI DROGIE PANIE
 
Hejka;-)

Ja dzisiaj spałam do 11.30 i teraz mnie baniak boli strasznie:wściekła/y::wściekła/y: Wczorajsza noc jakby ciut lepsza, Olivka tylko raz obudziła się z płaczem. Ale to pewnie dlatego że dałam jej calpol:sorry:

Kasia1881 ja też przyjadę na kulki:tak:
Roksanna ja tam mam buźki i odpowiedzi na dole:-p
4muchy dostałaś linka??
Marta84 zdrówka
Dominisia jedziemy na kulki na BD2 we wtorek o 11.35:tak:
Natalka może do kąpieli ją wrzuć o 18, a tak poza tym to zabawiaj ją cały czas to na pewno przetrzyma:tak: No i ciekawe czy jak zaśnie Ci później to czy wstanie też później bo z dziećmi to jest przewaznie tak że nie ważne o której idą spać a i tak zawsze zrywają się wcześnie rano:-D
Ampar zapraszam:tak: fajnie że się wybiarasz:-)
Graziul mój twierdzi, że skoro Twój ma polskie prawko na motor to jest ono pełne i nie potrzebuje zadnych dodatkowych szkoleń. Ma tutaj wielu kolegów, którzy nie musieli nic robić a mają duże pojemności:tak: Jak poszła pierwsza jazda??? Żyjecie?:-p:-D:-D
Żaneta witaj po przerwie:-)

A o której wogóle planujemy iść do tej chińskiej???
 
Sylwia ja teraz też mam, ale wcześniej nie było i odpowiedzi też wasze są :laugh2::laugh2:, nie wiem gdzie były wcześniej?
Natalka może trafiło Ci się dziecko takie jak moje :tak:, na pocieszenie Ci powiem że potem po roku czasu przejdzie na godzinę 6, po dwóch będzie to 7. :-D:-D:-D
 
Witam Niedzielnie

sylwia.m linka dostałam bardzo dziękuję:-)

doris78 mam nadzieję że nadal mogę pisać na tym forum hi hi, chyba łapię się jeszcze na okolice:-):-)

roksana sms-a nie zignorowałam, ale miałam problem z odpowiedzią. Cały czas pokazywało mi że jest jakiś błąd.

natalka niestety nie jest jeszcze tak jak bym chciała. Po włączeniu ogrzewania w najmniejszej sypialni zaczeła strasznie śmierdzieć podłoga. Czekamy na decyzję z counsilu co z tym zrobią. Niestety są bardzo opieszali, Jeśli tak dale będą się ociągali to R. wybiera się do radnego. Może to coś pomoże

Ja nadal nie mam samochodu ale w tym tygodniu już raczej będzie ok.
Ostatio też mnie jakiś przygnębienie złapało. Naszczęście dzisiaj już lepiej.
Mam nadzieję że wiosna przyjdzie szybko:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki.
Ale dziś jestem padnięta, cały dzionek spać mi się chce. Chyba przez tą pogodę.

MARTA84 życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Mnie też się nowe forum nie podoba, gorzej odnaleźć cokolwiek.

Tydzień zapowiada mi się całkiem pracowity, codziennie muszę gdzieś jeździć i coś załatwiać.

Zastanawiam się jak długo czeka się na mieszkanie z councilu. Musimy je z Czarkiem załatwić. bo mamy kłopoty z domem, który obecnie wynajmujemy.
Mam nadzieję, że w ogóle je dostaniemy. Może któraś z Was wie coś na temat mieszkań z councilu jak to załatwiać itd.

Pozdrawiam życzę miłego wieczoru.
 
Do góry