reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

sylwiam-nikola w grudniu ani jednej nocy nie przespala jak bylismy w pl. tak cierpiala przez zeby, przechodzi wyrzynanie STRASZNIE:-:)-:)-( ale na szczescie niedlugo koniec:tak:
renuska-jej wegetarianizm-podziwiam i to bardzo.ja bym nie dala rady. jak nie zjem miesa przynajmniej plasterka kielbasy lub czegos miesopodobnego to mi slabo:zawstydzona/y::zawstydzona/y: naprawde:-D

ja uciekam do lozeczka.jutro do pracy:-)
 
reklama
Hejka,
Chyba zaczynam mieć depresję, albo to przez pogodę. Jestem jakaś przymulona, nerwowa. Może też przez tą cholerną pracę. Zastanawiam się nad złozeniem papierów o mieszkanie, tylko nie wiem gdzie najlepiej bidować ( czy jakoś tam). Teraz mam większe szanse to chciałabym to wykorzystać. Chociaż szkoda mi tego domu gdzie teraz mieszkamy, a tym bardziej ogrodu :wściekła/y: . Ale opłaty tutaj to masakra. Sam czynsz to prawie 600, plus reszta opłat to wychodzi około 1000. A przy teraźniejszych naszych dochodach to :crazy: . A jakbym miała jakieś cansilowskie mieszkanie to zawsze taniej. Już sama nie wiem co robić:-(.
 
hej

Kolejna wstretna nudziara sie wita:tak: Ja jutro juz zegnam siostre i siostrzenca:-( Za szybko zlecialo:-( Aha i tez okropnie zmoklam dzisiaj- bylam na szczepieniu na swinska grype z szymciem- twardziel patrzyl jak mu sie wkuwa i wstrzykuje a ja musialam robic dobra mine do zlej gry:szok:
Sylwiam- wpraszam sie na kawe w przyszlym tygodniu- chyba ze na chandre wolisz cos innego to dostarcze;-)
Doris78- jak tam remont? Do przodu?
katin- widze ze znalazlas sposob na zwiekszenie aktywnosci swojej na forum i wyslalas 2 posty- tak trzymac:-D:-D:-D:-D;-)
Ania1218- u mnie zlapalo wszystkich oprocz mnie- ale na szczescie tak jednodniowo:tak:
marta84- mi sie majki grzywka bardzo podobala:tak: A twoj zestaw w lodowce chetnie bym dzisiaj wciagnela:tak: Szczegolnie ten plynny:tak:
Renuska- na pewno nie wytrzymasz:-D:-D:-D:-D
mamatrojeczki- a w jakiej miejscowosci szukasz domu?

Ide cos poogladac- siostra poszla spac- chyba ma stres przed podroza:-D:-D
 
Witam :-)
ampar3 poza Bradford to wszystko może być. Nie chciałabym tam wracać ze względu na dzieci. Syn został tam napadnięty i pobity:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Pierwszy raz widziałam tak wystraszone moje dziecko :-(. Dlatego wolałabym uniknąć tego miasta. W poniedziałek pobiorę papiery z kirkles i akcentu. A gdzie jeszcze można by złożyć to nie wiem :baffled: Obecnie mieszkamy na BD19
 
Czesc sobotnie i nudnie:sorry::sorry:
Swiadomosc ze prawie wszyscy sie porozjezdzali jakos mnie przytlacza:sorry::sorry:
To dobrze ze chociaz Sylwia jest:tak:

KASIA8118- u mnie zmiana planow nastapila,zreszta jak zwykle,mozemy sie umowic na poczatku tygodnia np .wtorek??moze byc??
Dluzej bede slomiana wdowa:-(
aha i jeszcze o ktorej godzinie?/bo przeciez Ty idziesz po Krystiana a ja potem po Kubusia:eek:

AMPRA-jeszcze nam sie remont nie zaczal:no:

KATIN-przykro mi z powodu babci,jejku jak ja nie lubie na takie uroczystosci chodzic:crazy:

MAMATROJECZKI-z tego co sie orientuje accent nie ma nic na bd 19,ale mozesz do tego kirkles uderzyc ,4MUCHY tam dostala

4muchy- I co macie juz neta?/

Hmmmm mialam cos jeszcze napisac ale nie pamietam:rofl2::rofl2:to na razie:happy:
 
Cześć dziewczynki.
Wczoraj byłam w przychodni.Miła pielęgniarka przeprowadziła ze mną wywiad i zebrała wszelkie potrzebne dane;-)
We wtorek mam wizytę u lekarza rodzinnego, który pokieruje mnie do położnej. W przychodni dostałam stos broszurek, które mają mi podpowiedzieć jak "prawidłowo" chodzić w ciąży, jak się odżywiać, czego unikać itd.:-p
Moje dolegliwości ciążowe chyba minęły i mam nadzieję, że bezpowrotnie;-)
W czwartek byłam w mieście z moim lubym , w sklepie z używanymi meblami i kupiliśmy komodę oraz łóżeczko dla malucha. Obie rzeczy po całkiem przystępnej cenie:-)
Jeśli chodzi o 8 marca to z chęcią bym się załapała na spotkanie, bo 8 marca mam urodzinki:-p
dajcie znać na którą i gdzie , bo ja kompletnie nie znam Bradford także muszę mieć szczegółowe wytyczne:-p
Teraz lecę obiad robić, bo popołudniu będę miała nalot kolegów Czarka w domu:-p Masakra zaszyję się w pokoju i wtedy jeszcze coś napiszę.
 
Witam w sobotnie popoludnie:-):-)
U mnie nuda wielka moj W spi,bo go glowa boli,mala oglada bajki,pogoda do bani totalnej:-):-):wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj mialam wesolo zrobilismy sobie z paradosia babski wieczor polozylysmy dzieci spac a my nocne pogawedki ,gdy my juz chcialysmy isc spac tak wstala Amanda i tak do 5 rano bawic sie chciala i jestesmy dzis padniete ,chociaz ja szybciej ucieklam spac:tak::-D
A tu cisza u was??!!!:-):-)
 
Cześć Dziewczyny

Nareszcie mam internet:-):-):-):-):-). Nie jestem zabardzo w temacie, przeczytałam kilka ostatnich stron.

Zauważyłam że pojawiły się nowe forumowiczki, witam serdecznie

mamatrójeczki ja mam mieszkanie z councilu, dostałam szybko bo z poprzedniego musieliśmy się wyprowadzać . Landlord nie płacił rat za dom i bank upomniał się o swoje. Może spróbuj złożyć podanie o housing benefit, trochę odciąży budżet.
 
reklama
cześc dziewczyny:-):-)
nie było mnie całe 3 tygodnie!!!bede musiała wszystko nadrobic:szok::szok::szok:no ale teraz jak nie ma juz mamy ani kuzynki to znajde czas,bo z nimi to po sklepach sie poszalało i oglolnie każdy dzien był zapelniony po sam wieczor.mam nadzieje,ze teraz jakos wiecej bede pisac,i w koncu sie spotkamy.aaa najwazniejsze....miałam propozycje pracy w Balandze,ale ja niestety nie nadaje sie do pracy w kuchni i pani współwlascicielka pytala sie czy mam kogos kto chciałby pracowac na part-time,wiec jak sa jakies dziewczyny bez pracy ktore chciałyby wiecej inforamcji na ten temat to piszcie.

mojadzidzia mam nadzieje ze jeszczze w tym tygodniu ugadamy sie na ten spacer,moj maly wreszcie nauczyl sie jezdzic w wozku!!!takze czekam na propozycje:-):-)

ide malego troszke uspokoic bo łazienka juz plywa tak sie z tata kąpie:szok::szok::szok::szok:
 
Do góry