reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

No właśnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zaraz pousuwam Was z NK za to że nie odpowiadacie mi na pytanie, tylko Doris zostawię:sorry2:

My przed chwilą wrócilismy ze spaceru. Dzieciurki gapią się na bajki a ja na chwilę klapłam sobie bo zaraz trzeba wziąć się za obiad:-(

Natalka bardzo ładny wózek:tak:
Roksanna a białe myszki widzisz?:-D:-D:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Doris- miło, że pytasz. Nie pisałam bo wena mi uciekła i ciężko było mi sklecić jakieś zdanie. Poza tym łapie mnie chandra i nic mi sie nie chce:-( Zdrówka dla Davidka. Mam nadzieje, że to nic poważnego
Natalka- bardzo ładny wózek. Od razu zachciało mi się kupić nowy i juz nawet zaczełam przeglądać stronki z wózkami:sorry2:
tyniaiwiki- widze, że jestes moim totalnym przeciwieństwem. Ja niecierpie zmywania i prasowania:baffled:
Sylwia- mi też pasuje 17-18. Nie usuwaj mnie plisss:-p
Żaneta- wspólczuje z tym odstawianiem. Niedługo też mnie to czeka ale u mnie może nie bedzie tak źle bo Adam jada tylko wieczorem przed snem i 1-2 razy w nocy.
Daga80- witaj w gronie z chandrą

Strasznie mi się nie podobaja te zmiany na BB. Ja chce stare forum:wściekła/y:
Uciekam już. Pa
 
co to spotkania mysle ze o 17 bedzie lepiej jak dla mnie bo ja chce wrocic metrem do domku bo moj z Claudia bedzie o ostatnie mam chyba o 22 jeszcze musze sprawdzic a chce z wami troszke posiedziec;-)

a ja mam do was pytanko od kiedy zaczelyscie myc dziecia zabki ?? i czym to robilyscie mam taka szczoteczke od 0 ale nie wiem jak mam Claudii wyczyscic te zabki boje sie jakos za to zabrac a zeby ma juz duze :sorry2:


Ania1812 ja tez chce stare forum ale trzeba sie do tego przyzwyczaic niestety :wściekła/y::-(

doris78 zdrowka dla Davidka :tak: . A jak facet w domu to zawsze balagan jest jak moj spi po nocce ja sobie posprzatam ladnie a jak wstanie to 5 min i juz balagan :wściekła/y:


niech sie robi ladnie to jeszcze troche i juz z dzieciaczkami do parku bedziemy mogly chodzic :tak::-)
 
Witam ponownie:-)
My zaraz idziemy na spacerek odebrac tatusia z pracy:tak:

Sylwiam mi tez lepiej pasuje 17:tak: i przepraszam ze nie odp na Twoje pyt ale po przerwie ciezko mi zapamietac co komu odpisac:zawstydzona/y: Czy mimo spoznionej odp zostane w gronie Twoich znajomych na NK;-)

Natalka wozeczek ladny a to jest moj Pop Vogue - Silver Cross UK :tak:

Dziewczyny glowa do gory te co maja chandre pogoda miejmy nadzieje z dnia na dzien bedzie coraz lepsza wiec i humory powroca:tak:

Uciekam po mezusia papa
 
sylwia.m sorki obiecuje poprawę :zawstydzona/y:.Ja też wolę wcześniejszą godzinę bo mój Krystian punkt 20 jest już w łóżku:tak:.agaam i natalka wózeczki super też bym kupiła coś nowego ale mój R chyba by tego nie przeżył:no::sorry2:.
 
jestem i ja!!! Przepraszam,ale jakos tak nie moglam sie zebrac ostatnio,zreszta komp byl okupywany przez mojego ,bo sledzi caly czas nieruchomosci i nie chce mnie dopuscic :))))) OKROPNE JEST TO NOWE FORUM!!!!!! TO TEZ POWOD DLA KTOREGO NIE CHCIALO MI SIE NIC PISAC:(((((( NIEWIEM JAK BUZKI WSTAWIAC:(((( DZieki dziewczynki za pamiec i troske!!!!

DORIS<SYLWIA-zyjemy ,zyjemy,bylo calkiem niezle jak na 1 raz ,maz pochwalil:)))))))))juz nie moge sier doczekac nastepnego razu:)))) i nie poklocilismy sie ,to mu trzeba przyznac ze w tym jest DELIKATNY I CIERPLIWY-hahhhhahaaaaaa,Potem poczytam dokladnie co pisalyscie:))

AGAAM<NATALKA-SUPER WOZECZKI:)),nie kuscie ,bo sie czlowiekowi od razu chce nowego!!!!

AGAAM-woziu bardzo podobny do mojego:))))))

WSZYSTKIM ZDECHLACZKOM DUUUUUZO ZDROWKA!!!

TYNIA I WIKI-ja mam swinke morska juz 4 lata super zwierzatko,jak maly piesek,nasza jest b madra i pieszczocha,a zyje sobie wolno,zalatwia sie w jednym miejscu i ma swoje miseczki z jedzonkeim jak piesek!!!!

KOCHANE MOJE MAMUSKI POTEM ZAGLADNE,PAPAPPAPAPA
 
MAM BUZKI.....NOOO!!! TO CHOCIAZ TYLE! ALE I TAK WOLALAM TAMTO FORUM;-);-):-(NO I KLAWIATURA MI W KONCU DZIALA NORMALNIE:happy::happy: ONA CHYBA JEDNAK POLUBILA TO NASZE NEW FORUM:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
SYLWIA-bo teraz dop doczytuje,masz racje tylko ,ze moj ma prawko robione w anglii,i nie wiem czy to ma znaczenie czy porostu on chce jakies specjalne uprawnienia ,jakis tam CBS czy cos takiego :)))))) zreszta ja sie tym nie interesuje i nie znam...ale masz racje ,to nie jest konieczne normalnie:))))

A DO CHINOLKOW MI PASUJE W SOBOTE OK 18! DO CHINO THAI TAK?????
 
hejka
ale mamy dzis pogode .Denerwuje mnie to nowe BB
natalka1990 ja tak odnosnie mycia zabkow ,mozesz claudi myc i jedznoczesnie masowac dziasla palcem z odrobina pasty ."duża zawartość fluoru stała się przyczyną śmierci dzieci, które czyszcząc zęby lubiły „przekąszać” pastę. W związku z tymi tragicznymi wypadkami chcę zwrócić uwagę rodziców na to, aby w żadnym wypadku nie pozwalali mu jeść pasty (a wiele dzieci ma taki zwyczaj)" , "Szczotki do zębów, którymi się posługujemy, „czyszcząc” zęby jednocześnie je niszczą. Po pierwsze, szczotki są twarde i kaleczą dziąsła. W pokaleczonych miejscach zaczynają rozmnażać się bakterie, ponieważ mikroskopijne resztki jedzenia, dostając się do ranek (szczególnie u mięsożerców), zaczynają gnić. Po drugie, szczotka do zębów praktycznie nie masuje dziąseł, co prowadzi do zakłócenia w nich obiegu krwi. Po trzecie, sama szczotka po niedługim stosowaniu staje się siedliskiem bakterii"
to tyle ode mnie :-)
 
reklama
hej
Pogoda piekna wyszlam z Majka na spacer i teraz zdycham znowu. Stare to a takie glupie :-p:laugh2: Dziewczyny dajcie dokladne namiary na chinczyka.

graziul xxx - gratuluje, ze nikogo nie pozabijalas :-p:laugh2: na pierwszej lekcji martwilysmy sie o Ciebie. A powiedz mi Ty dobrze jezdzisz konno???? Ja jezdze na fajnej statdninie, ale pewnie dla Ciebie bedzie daleko bo to w Huddersfield. Lekcja kosztuje £18 za 45 min grupa i £18 30min indywidualnie.

Renuska - ale z Ciebie przeciwniczka szczoteczek i past :laugh2:

natalka1990 - ja myje Majce prawie codziennie tzn. ona sama chetnie sobie myje. Uzywam szczoteczki miekkiej dla dzieci i pasty bez fluoru (od 0mc) A zaczelysmy myc zaraz jak jej cos bylo widac :tak:

o kurde, ale pozno pisalam tego posta prawie godzine :szok: ide szykowac obiad,
 
Do góry