reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam z wieczora:tak:

Kurcze nie nadarzam czytac tak sie rozpisujecie co chwile kazda cos:-p
Wiec teraz moja kolej:-D

sylwiam mi pasuje obojetnie ktora godzina jestem dyspozycyjna przez caly dzien najwyzej maz nie bedzie mial obiadu:-p zartuje oczywiscie ze wszytskim sie ogarne wiec moze jak juz bedziesz wychodzila z morissona to napisz mi smska i ja juz wtedy tez wyrusze:-D
A skrot do Ciebie sie przyda bo narazie bede szla chyba mozliwie najdluzsza droga:-p

mojadzidzia moja mala lobuziara tez nie chce pic ze smoczka:-( wprawdzie daje jej codziennie zeby chociaz troszke pocumkala i zaczela sie przyzwyczajac ale co z tego wyjdzie to sie okaze narazie ona wygrywa bo ja zbyt szybko sie poddaje:sorry: Aha i swoje mleko tez probowalam jej dawac przez smoczek ale nic z tego uparta jest jak nie wiem:laugh2: a z lyzeczki tez nie do konca jej wychodzi jedzenie wiecej jest na sliniaczku i dookola jej jak w jej buzi:-p Ale mimo to cos tam staramy sie jej dawac bo przeciez wiecznie na cycku nie bedzie niestety.

Ania1812 faktycznie milo z ich strony a pracowalam u nas na wyku w takiej malej fabryce pai paji nie wiem jak to napisac po polsku nie istotne wiadomo o co chodzi:-p

katrina26 witaj wsrod nas zapraszamy do czestego pisania:-)

Oki uciekam mala usypiac bo nie bardzo chce sie jej spac a to juz jej pora:eek:
Bye
 
reklama
acha mojadzidzia co do palenia to niestety zdaza mi sie czasem zapalic bo nie moge wytrzymac no ale trudno wole sobie zapalic niz sie kłucic z Dawidem bo zawsze sie mu dostawało jak byłam nerwowa :-:)zawstydzona/y: a teraz wogole sie nie klucimy i mam nadzieje ze tak zostanie :sorry:

ja nie moge jak ten czas leci wasze dziewczynki maja juz po 5 miesiecy moja 4 a pamietam jak niedawno rodziłysmy :szok:
 
Witam z wieczorka
Moja Ostatnio po przebudzeniu, daje mi coś do jedzenia (fikcyjnego), myślę sobie znowu jakaś zabawa. Pytam co mi dała, a ona na to że babę. :-D:-D:-D Mówię, że bab się nie je, a ona na to że ona je bo lubi.;-);-);-) Serio tam na tym paluszku nic nie było. Przecież bym czuła.
Natalka ano leci ten czas, leci.
Katarina26 witaj na forum
Katin co ta moja Mati ma z tym Twoim Hubert to ja nie wiem. Mamy taka figurkę chłopczyka i dziewczynki i ona mówi, że to ona i Hubert. Tylko nie mów Hubertowi, że Matylda lubi jeść baby ;-);-);-)
 
Przyszłam się pochwalić, że ciasto wyszło bardzo dobre i bez zakalca:-D

Ampar- gdzieżbym śmiała się śmiać:-D. Ze mnie też żadna kucharka. A naleśników nienawidze robić bo za dużo czasu trzeba stać przy kuchence. No ale Filip je uwielbia więc od czasu do czasu musze.
Sylwia- to wpadaj na test. Ale szybko bo jutro rano zanosze je do szkoły. :tak: No i zachęcona dzisiejszym sukcesem zdecydowałam, że w przyszłym tygodniu zrobie piernika. :shocked2:
Kasia.j- dobrze masz ze szkolnymi lunchami. Ja najbardziej nie lubie wymyslać co tym razem zapakować. A staram się jakoś lunch urozmaicać bo Filipowi szybko się nudzi. Mnie w piątek też czeka szkolne przedstawienie. Filip będzie chórzystą.

Ide do łóżka bo J mnie woła;-):-D Dobrej nocy
 
hej
ale Wy produkujecie wieczorami ja o 22 to juz w lozku:sorry:i lulu

agnieszkaUK- ja nie bralam i nie biore teraz tabletek, ale gadalam z pigula i ona mowila, ze jak bym krwawila wiecej niz 3 tygodnie to trzeba przyjsc po tabletki, abo mam brac moje stare jesli mam :shocked2: naszczescie jeszcze nie plamie, ale podobno ma sie wszystko rozkrecic ok 2 tyg po zalozeniu. A Ty biezesz teraz tabletki??????

sylwia.m, mojadzidzia - zajebiste sa te sliniaczki musze Majce taki dzisiaj zamowic:tak::tak::tak:

nefretete101 - co z Twoim internetem masz juz???????

roksanna1 - pysznosci hihihi:-D:-D:-D

ampar3 - ach te nalesniki, ja dzisiaj bede robic. Ciekawe czy wyprowadza mnie z rownowagi :-D:-D:-D

Katarina26- witaj na forum :-):-):-)

natalka1990 - ja zartowalam, moja tez tak przybierala na wadze ladnie, a teraz szkoda gadac nie chce jesc:no: albo ma napady glodu:eek::-D

dziewczyny czy Wasze pociechy maja jakies swoje ukochane zabawki. Bo Maja od urodzenia ma takiego misia "Zdzisia" i teraz to normanie jest od niego uzalezniona. Ostatnio jak go zobaczyla w pralce (jak sie pral) to zrobila taka awanture i histerie. A dzisaj go schowalam to zagladala wszedzie nawet pod kanape:sorry: i awantura na koniec:laugh2:
 
Witam
Marta84 moja ma takiego misia, ma na imię Mika, kiedyś nazywał sie Mi. Nie da rady bez niego spać. :tak: Ale nie był on od razu ukochanym misiem. Zaczęło się tak od około 13 miesiąca, ale będąc w Polsce kiedyś zostawiłam Mike, nie było krzyku. To było zeszłego lipca, teraz ten numer by nie przeszedł.:no::no::no: Choć byłam bardzo przerażona jak się zorientowałam, że Mika został.

Muszę sobie oglądnąć te śliniaczki.

Mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma do odsprzedania matę dla noworodka? Taką wiecie, na podłogę z wiszącymi zabawkami. Nie dla mnie oczywiście.;-)
 
reklama
Witam po krotkiej przerwie:-):-)Dziekuje Wam za kondolencje:tak::tak:U mnie nic ciekawego sie nie dzieje jakos:tak::tak:do zakupow swiatecznych nie mam glowy i nawet te swieta mnie nie ciesza:zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale bede musiala sie wziasc bo nie lubie kupowac na ostatnia minute a troche do kupienia jest:tak::tak:robimy wigilie wspolna z paradosia wiec polowa mniej do szykowania potraw:-):-)
katarina26-witam serdecznie:-):-)
nie wiem co komu chcialam napisac:zawstydzona/y:
odezwe sie wieczorkiem jak nadrobie zaleglosci w czytaniu:-D:-D
mojadzidzia ciesze sie ze mame masz w domciu:tak::tak:
 
Do góry