reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Helloł!

katarina26- witaj na forum.
AgnieszkaUK- no to niefajnie z tym zwolnieniem. A na ile dni jedziecie do Polski?
mojadzidzia- ja bym spróbowała najpierw z własnym mleczkiem. A jak nie zaskoczy to spróbuj zmienić butelke. Ja daje kaszke łyżeczką i tylko z kaszką nie było nigdy problemu żeby zjadł.
Sylwia.m- no jestem w szoku bo zjadł i bardzo mu wszystko smakowało (najmniej ziemniaki:sorry:). No a najbardziej to smakował oczywiście deser. Był pudding z lodami:-p Myśle, żeby od czasu do czasu jadał w szkole bo juz nie mam pomysłu co mu pakować na lunch.
Piernik juz zrobiony? Ja dzisiaj zrobiłam ciasto ale czekam z degustacja aż ostygnie.
kasia8118- no niestety z chłopami to tak juz jest, cięzko im pojąc takie proste sprawy:-D

Ide sprawdzić czy ciasto wyszło. Mam nadzieje, że nie ma zakalca. Pa
 
reklama
Czesc

My dzis bylismy na przedstawieniu swiatecznym w szkole Kubusia. Mlody fajnie sie bawil, tanczyl i spiewal i na szczescie w tym roku juz nie dlubal w nosie ;-) a teraz chlopaki opadaja z emocji i mam nadzieje, ze szybko zasna.
Zapomnialam napisac poprzednio, ze zaszczepilam sie w koncu na swinska grype. Poza bolem reki nie mialam zadnych innych objawow.

Kasia8118 - no tak to jest z facetami
mojadzidzia - obys nie miala tak jak ja z Mackiem, dopiero jak skonczyl 8 miesiecy to pozwolil sobie wsadzic cos innego do buzi niz mojego cyca :-( ja juz bylam bliska depresji, bo nic nie chcial jesc i pic, ale w koncu sie przekonal
sylwia - super, ze malutka tak Ci sypia w nocy
katrina26 - witaj
Ania1812 - jak tam Filip, zjadl ladnie lunch? moj Kuba zjada w szkole podobno caly, tak mowia panie co go tam pilnuja, a jak wchodzi do domu to pierwsze co pyta, to czy jest cos do jedzenia, ostatnio ma jakis niesamowity apetyt
 
Ania przyjedź z ciastem do mnie to przetestuję:-D
Mojadzidzia dzięki ale już kupiłam:tak:, 4szt za 9Ł, dzisiaj właśnie przyszły:-)
Kasia8118 ach Ci faceci:sorry:
 
sylwia.m wlasnie znalazlam ta oferte 4zaŁ9 i mysle ze troche przeplacilam :szok::eek: ale przepadlo,a jak ci sie podobaja te ktore przyszly?
kasia.j ja juz daje powoli Nadi jedzonko i owoce zajada strasznie,lubi marchewke i ziemniaczki tylko jakos ta kaszka jej nie smakuje ale nie poddam sie tak latwo :-D
 
Ostatnia edycja:
Fajne:tak:, takie jak się spodziewałam. Miałam tylko problem z wyborem bo najchętniej wzięłabym wszystkie:-p:-D
Faktycznie, kupowanie na sztuki nie opłaca się wogole:sorry:
 
hej

Ja juz po imprezce i wizytacji. Maly obejrzal jeszcze rybke nemo i padl:tak:

Marta84, Sylwiam- bestia budzi mi sie o 22.30 i musze tulic ze 20 min a potem pewnie tez by jeszcze spal niespokojnie ale jest juz u nas w lozku wiec daje rade- wszystko przez moje nocki bo musial wtedy spac z arturem zeby mamy nie wolac:-(
mojadzidzia, Ania1812- ja wam dam sie nasmiewac:-p Obrzydzenie do smazenia nalesnikow bede miala jeszcze dlugo:tak: A tak bym zjadla krokiety:tak: Chyba wpadne do ktorejs z was odbiore tylko nalesniki a farsz w domu zapakuje:-D:-D:-D
tyniaiviki- dzieki za namiary;-)
mojadzidzia- dobrze ze mama juz w domku:tak: A co do malej to szmcio tak mial i nigdy nie pil z butelki a do roku nic innego nie wypil jak cycowe mleko- za nic go sie nie dalo przekonac:no:
Agnieszkauk- mniam mniam - lubie takie na slodko rzeczy- nie dziwie sie ze nic nie zostalo:-D:-D
kasiaj- to nic jakby dlubal- gorzej jakby potem zjadl;-):-D:-D
Kasia8118- niestety nawet nie probuj tlumaczyc- jak to mowia mezczyzni sa z marsa........... Ja juz sie nauczylam nie wymagac niemozliwego i jaka mila atmosfera od razu:-D:-D:-D

Ide lulu bo jedno piwko wypilam i senna jestem:-)
 
reklama
hej :-)

a ja sama w domku z Claudia bo Dawid w poniedzialek był ostatni dzien w pracy bo jego firma upadła :-( no ale znalazł nowa prace tylko ze na nocki no i dzis ma pierwsza nocke wiec teraz czekaja mnie samotne wieczory :-(

sylwia powiem mojej mamie ze jak bedzie w pikniku ma kupic ta kaszke i sprubuje :tak:

mojadzidzia Claudia tez nie chce butelki :-( ale od 3 dni smoczka ciegnie wiec mam nadzieje ze to sie zmieni :sorry: ale bardzo ładnie je z łyzeczki i kupiłam jej taki kubek First Sips Cups | explora
taki on jest od 4 miesiaca ale ona od tygodnia bardzo ładnie pije z niego herbatke :tak: moze sprubuj

marta84 własnie nie jem za duzo wogóle słodyczy nie jem bo chce schudnac i jem praktycznie owoce jogurty no i obiad tak normalnie :sorry:

katarina26 witaj :tak:
 
Do góry