reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc wieczorowa pora:-):tak:

ASINKA Z-oj bol ucha jest straszny:shocked2::shocked2:ja kiedys z bolu az zemdlalam,na szczescie to bylo u lekarza w gabinecie:-D

AGNIESZKA UK-widzisz jak sie porobilo:-:)shocked2:
Trzymam kciuki ze by Ci sie udalo z tym zwolnieniem:-)
A ja nie dostaniesz to co??zwolnia ciebie z pracy??

MOJADZIDZIA-jak mama ??pewnie lepiej sie czuje jak jest w domu:tak:

KATIN-wysprzatany domek masz??:-p;-)dzisiaj piatek:-D:-D

ROKSANA-po poludniu to znaczy o ktorej???bo nas po 14tej nie bedzie:no:
 
reklama
hej
Ja dzisiaj na kuleczki wyskoczylam- ale mrozicho bylo brrrrrrrrrrr
Doris78- dobrze ze juz ok jezeli chodzi o kube- pewnie wystraszyl sie listu od mikolaja;-) Smiac mi sie ostatnio chcialo bo wracalismy z szymonkiem z miasta a on nam oznajmil ze bedzie kierowca autobusu i bedzie nas wozil:-D:-D Od razu pomyslalam o kubie;-)
Asinka_z- tez kiedys tak mialam z szymciem- 3 tygodnie choroby, temperatury, wirusowek i wymiotow i do tego zapalenie ucha. Musialo byc ci ciezko- trzymaj sie
Roksanna1- dla mnie tez najgorsze jest to ze szymcio nie zna jezyka. Ja go daje w styczniu na jeden dzien na 2.5 godziny zeby troszke przywykl. U mnie to kosztuje 7.5f taka sesja:tak: Ale serce juz mi sie kraje tym bardziej ze on strasznie gada i kuma i go to denerwuje ze nie rozumie:-(
Agnieszkauk- trzymam kciuki za poniedzialek:tak:

A moj artur jutro ma 12godzin pracy:szok: a ja kombinuje jak tu dzien zorganizowac z szymciem:szok:
 
Siemka:-)

Trochę dzisiaj z rana przymroziło ale później już było fajnie:tak: Baaaardzo przyjemnie się spacerowało:tak: I jakoś nam szybko dzionek zleciał...

Roksanna czy możesz dac mi przepis na Twoje sajgonki?? Wiesz, w jakim sklepie kupujesz składniki i jak się ona nazywają;-)

Ampar zrób sobie drugą dzidzię to Ci szybko czas będzie leciał i 12 godzin śmignie jak 5min:-D

Doris rodzice w poniedziałek mają drugą zmianę więc masz luz, Olivię zawiozę do nich:tak::-)

Ania dzisiaj właśnie zrobiłam ciasto na pierniki:tak: Jutro będę piekła....ciekawe co wyjdzie:sorry: Z 5 białek które mi zostały postanowiłam upiec bezy, jakieś takie mało wyrośnięte mi wyszły:zawstydzona/y:
Ps. przepis napierniki który ja miałam jest z tej samej strony co Ty wklejałaś:tak:

Dzisiaj pierwszy raz ugotowałam dla mojej córci zupkę a ona nie chciała jej jesc:-( Małpa mała:-D
 
Doris a wybierasz się do polskiej szkoły? Jeśli tak to o której wracasz z tej szkoły?
Jeszcze cztery muchy by się mogły odezwać ;-), bo chciałam Was załatwić za jednym zamachem.:tak:
Sylwia ja kupuję "składniki" :-) w Asi na przeciwko lidla na bd8, ale obok mojej dzidzi jest taki sklep pakistański i tam też były te same "składniki". Pewnie też w każdym tego typu sklepie są. I ja brałam z kurczakiem, bo lamb nie lubię, a moim zdaniem warzywne niewarte zachodu. One były z takimi białymi etykietami z niebieskimi oblamówkami. Pewnie wszystkie będą dobre.
 
hej :-)

sylwia a jaka zupke ugotowalas taka warzywna?? ja bylam dzis w pikniku bo chcialam ta kaszke ale ta na dobry sen byla tylko od 6 miesiaca i jej nie wzielam a Ty jaka masz?? kupiam tylko dla Claudii sloiczki bo byly wasnie taki zupki gerbera a tutaj nie widzialam angielskich takich i tylko owoce z tych angielskich jej kupuje bo bardzo je lubi :tak:
 
Czesc
Nie zdazyłam jeszcze wszystkiego doczytac , ale wpadłam zyczyc miłej nocki.
Jutro jeszcze do pracy , a wieczorem wyjscie:-)

Doris do południa byłam włosy robic , po poludniu przyszła Mojadzidzia , wieczor spedziłam na zakupach a sprzatac bede moze w niedziele:sorry:na kacu:-D
Roksanna jeszcze nie czytałam ,ale od Doroty usłyszłam kilka fajnych opowiesci o BABIE I FIGURCE.:-D:-D nie wieze ze Twoja Matylda juz do szkoły startuje.

Dobra spodam pobutka jutro troszke wczesniej juz o 4 :cool2:
kurcze mało spania.
 
Natalka dzisiaj zrobiłam jej ugotowane na parze ziemniaczki, marchewka i brokuły z odrobinką masła.
Największy wybór dzieciowych słoiczków jest w tesco przy foster sq:tak: I zupki angielskie też są tylko że one tak od razu są wieloskładnikowe:sorry:
Kaszkę mam bananową, po 4 miesiącu:tak: Kurka mam nadzieję, że będą mieli dostawę bo mam tylko jedną a to starczy na jakiś tydzień:shocked2:

Roksanna dzięks;-) Za tydzien w sobotę mam gości więc poświęcę się i zrobię im te sajgonki:-D
 
Czesc dziewczyny, nie bylo mnie tu chyba z caly tydzien - mieslismy problemy z internetem. Mamy taki bezprzewodowy z tmobile i stracil nam zasieg z jakiegos powodu. I tyle czasu bez internetu spedzilam. dzisiaj postanowilam sprobowac i wlaczylam kompa, patrze i zasieg jest. no wiec pisze. :-)

Widze, że wszyscy juz sa ladnie do swiat przygotowani. ;-) Ja w tym roku nic nie robie, bo jedziemy do PL. Huraa! Tylko choinke postanowilismy dzisiaj ubrac.

Sluchajcie-to jest moj ostatni pobyt w Polsce przed porodem. Czy sa jakies rzeczy ktore sa dostepne tylko w Polsce a oga mi sie przydac tu w Anglii? Kolezanka cos mi wspominala o takim plynie Tantum Rosa, i o herbatkach na zwiekszenie pokarmu. Jakiejs konkretnej firmy te herbatki maja byc? Jak myslicie co kupic w PL oprocz ubranek dla dziecka i wozka? No i rożka?
 
Hejka!
U mnie znowu szpital. Tym razem rozłożył się J. No ale z nim to będzie gorzej jak z dzieciakmi;-):-D Aaa możecie polecic jakieś dobre leki na zatoki?
Poza tym zaplanowałam sobie, że w ten weekend zakończe kupowanie prezentów. Ciekawe czy mi się uda.

Olcia_rom- ja bym na Twoim miejscu kupiła jeszcze pare leków dla maleństwa. Z tego co pamiętam to kupowałam Aphtin na pleśniawki (chyba tak to się pisze, czyta się Aftin), gaziki jałowe do przemywania oczu i ewentualnie pępka, sól fizjologiczną (też do oczu i w wypadku katarku), paracetamol w czopkach. Kupowałam też kosmetyki Bambino- moim zdaniem o niebo lepsze od Johnson&Johnson (od oliwki J&J dostałam wysypki chociaż nigdy na nic nie byłam uczulona). Kupiłam z Bambino- oliwke, pare mydełek, szampon, krem. Kupiłam też na odparzenia dupki maść Alantan Plus i krem Nivea Baby. I to chyba tyle.
Sylwia.m- ja też Adasiowi robie sama zupki i on stanowczo bardziej je lubi od tych słoiczkowych. A co do strony z wypiekami to dla mnie jest super. Bardzo fajne przepisy i nawet przystępnie napisane co i jak. A którego piernika robiłaś?
Katin- miłej imprezki i bezkacowego jutrzejszego poranka:-D
Ampar- zobaczysz jak Szymon szybko nauczy się mówić po angielsku. A swoją drogą to niezła cena za 2,5 godzinki:szok:
AgnieszkaUK- powodzenia w poniedziałek.

Jeszcze dla mamek gotujących.To strony z przepisami dla niemowląt
http://www.przepisydladzieci.webpark.pl/index.htm http://malutka441.blogi.oilatum.pl/przepisy-dla-niemowlat/
 
reklama
Witam z rana.U nas nic nowego.Trochę się nie odzywałam bo jakoś czasu wiecznie brak a jak już siadam do kompa to zawsze jest coś co mi przeszkodzi w pisaniu.Doris78 no niestety mleczko nie pomogło:no:.Cały czas ulewa i jest wiecznie głodny:wściekła/y:.Bywają dni że wydaje mi się ze miej ulewa:cool:.Czytałam że jest w Pl jakieś specjalne mleczko dla dzieci co ulewają i tak się zastanawiam czy tu też można coś takiego kupic:confused:?Może któraś się orientuje:cool:?Dzwonili do nas wczoraj że szkoły Krystiana że mamy się zgłosic na spotkanie we wtorek o 13 :tak:.Ciekawa jestem czy to tylko spotkanie dla nas czy dla wszystkich rodziców:cool:.ampar3 szkoda że Artur pracuje dzisiaj tyle godzin bo myślałam ze się spotkamy.No nic może innym razem:tak:.Olcia_room ja jak byłam w PL latem to przywiozłam sobie kilka kaszek dla młodego,herbatę laktacyjną,rożek i jeszcze teściowa przywiozła mi Tantum Rosa ale w sumie nie wiem czy był mi potrzebny:confused: ale majątku to nie kosztuje więc można kupic :tak:.Co do rożka to też w sumie używałam go tylko kila dni więc twój wybór czy kupisz czy nie:tak:.My też ubraliśmy już choinkę i zrobiło się u nas świątecznie :tak:.A Krystian miał straszną radochę przy wieszaniu bombek :tak:.To nic że wieszał po trzy na jednej gałązce :tak::-D.
 
Do góry