reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam wszystkie młode mamy:-),mam na imię Kasia i jestem początkująca i chętnie bym poznała jakąś miłą koleżankę,mieszkam w Bradford od 4 lat,mam 2 letnią córeczkę i męża,mieszkamy sami i jesteśmy bardzoo kochającą się rodzinką:-)oczywiście,te mamuśki to z okolic bd5 najchętniej;-)szukam towarzystwa dla siebie jak i mojej córeczki,bardzo proszę mamuśki piszcie:tak:pozdrawiam
 
reklama
Hej:-)
My dzisiaj u rodziców cały dzień byłyśmy:tak: Olivia właśnie poszła spac a Marcel wścieka się bo wredna matka wyłączyła mu bajki żeby oglądac sobie barwy szczęścia:-p

Agaam zaraz wysyłam wiadomośc z adresem:tak: Powiedzi mi jescze o której się wybierasz bo ja chciałabym z rana pojechac do morisona, no i jakby była ładna pogoda to mogę wyjsc Ci naprzeciw i pokażę Ci fajny skrót:tak:

Natalka ja daję kaszkę bobovity "na smaczny sen". Ona jest mleczno ryżowa więc wystarczy dodac tylko wodę:tak:

Mojadzidzia, Natalka polecam Wam najpierw zakupic trójprzepływowy smoczek aventa, bo przez zwykły może byc ciężko:sorry:
Philips Avent Airflex Variable Flow Teat 3months 2Pack - Boots

Ampar
naprawdę Szymon nie przesypia całej nocy?:szok:

Katarina ja nie z bd5 ale niedaleko;-) Witaj w naszym gronie:-)

Marta
ja jeszcze nie, może dlatego że karmię:-)

Kasia8118
pochwal się jaki prezent sobie wybrałaś??

Mojadzidzia super że mama w domu, teraz na pewno szybko do siebie dojdzie:-)

Ania1812
smakowało Filipowi szkolne jedzenie??
 
katarina26 witaj na forum,ja mieszkam na bd5 blisko Manchester rd :tak:
Ania1812 dzieci to potrafia znalezc odpowiednia pore na zabawe :-D:-D:-D
nefretete101 i jak, urzadzilas sobie juz mieszkanko?
natalka1990 a jak tobie idzie z niepaleniem? czy moze sie juz poddalas?
ampar3 ja jak ostatnio robilam nalesniki to sama do siebie sie smialam jak pomyslalam o tobie :-D:-D:-D:-D
sylwia.m ja kupilam dzis kaszke jak bylam na miescie i zrobilam na probe no i z lyzeczki dawalam ale moj maly cholernik wszystko wypluwa :sorry: a o smoczku to nawet nie mysle bo Nadia nie chce do buzi wlozyc :no: tak myslalam zeby moze troszke mleka odciagnac i przez butle jej dac to moze sie przekona do smoczka-myslicie ze to moze wypalic????
pogoda dzisiaj byla swietna i my jak wyszlysmy po 10z domu to wrocilysmy dopiero przed18 :szok::-) po poludniu zaszlysmy tylko na 40min na obiadek,mam nadzieje ze NAdia po takiej dawce swiezego powietrza bedzie ladnie spala :sorry:
 
Mojadzidzia spróbuj, może załapie a jak nie to cwicz z łyżeczką, wkońcu będzie musiała się do niej przekonac bo przecież całe życie z cyca nie będzie dostawac:-D Cwaniara mała:-D
 
hej
u nas dzionek minal spokojnie.mielismy mala wyprawe do miasta,rzezni i polskich sklepow. pod rzeznia spotakalm Kasie8118 (Oliverek cudowny-a w gronie takich mezczyzn jak twoji to nie staszne jest nic:-))
ampar3-z ta marchewka to tak mi jakos sie przypomnialo z dziecinstwa.kiedys bylam u kolezanki i jej mama wlasnie taka zrobiala,a nastepnym razem to jeszcze groszek dodala.proste jak drut-pokroilam marchewke w kostki-ugotowalamja z dodatkiem wegety-jak juz zmiekla to dodalam troche cukru,magi i pieprzu a na koniec dodalam troche smietany-(double cream) i potraktowalam ja miżdżarka do ziemniakow.:-Dcaly sekret.ale nikola jej nie chciala jej jesc bo jak zobaczyla, ze ma na talerzu rybke to ylko ja chciala jesc-nic innego.:-D a na dzis nie starczylo bo ja zjadlam:zawstydzona/y:
Aagam,mojadzidzia-z nikolka juz lepiej-dziekuje.a ze zwolnieniem to dzis sie zdenerwowalam bo zadzwonila do mie pani z przychodni i pyta sie co chce od lekarza,-czy zwolnienie,czy potrzeebuje sie z nia pilnie zobaczyc-bo pani doktor w piatek ma pilny lot( a ja wizyte mialam na poniedzialek 14.12) to powiedzilam ze zwolnienie,na to ona ze pani doktor moze mi wystawic nawet na 4 tygodnie:szok: no to ja szczesliwa i podniecona ucieszylam sie jak glupia-trzeba bylo tylko dzis wieczorem po nie pojechac-ale zadzwonila za 20min i mowi ze doktorka sprawdzala regulamin wydawanie zwolnien i moze mi zwolnienie wystawic tylko na 10 dni:szok: a jak chce dluzej to nastepna wizyta i przedluzenie zwonienia:-( i zrezygnoowalismy z wizyty:-( troche sie zalamalam,ale w pon mam jeszcze jedna wizyte-wiec moze sie uda;-)
marta84-powiedz mi czy ty przed implantem bralas tabletki?? jak tak to czy lekarz kazala ci wybrac je do konca razem z implantem?? i jak twoje reka?? bo ja przez niecaly tydzien mialam mega siniaka:-(
 
Hej my też dzisiaj biegaliśmy po mieście :tak:.Nic konkretnego niestety nie kupiłam:no:.sylwia.m z tym prezentem to jest tak że ja już kilka dni temu byłam w mieście i wzięłam sobie kilka katalogów od jubilerów bo chce sobie kupic kolczyki no i podobały mi się jedne więc stwierdziłam że muszę zobaczyc je na żywo nim się ostatecznie zdecyduje.Niestety okazało się że nie mają ich w sklepie ale sprzedawca stwierdził że może ściągnąc je na jutro ale mój R stwietrdził że ja i tak pewnie ich nie kupie i zapytał się mnie czy to ma sens a ja się wkurzyłam i powiedziałam mu że ma się wypchac i że nie chcę już żadnego prezentu:wściekła/y:.Faceci myślą że to tak łatwo :cool:.A skąd ja mam wiedziec czy je chce skoro widziałam je tylko na zdjęciu:wściekła/y:.Doris78 byłam dzisiaj w Tesco i kupiłam to mleczko o którym wczoraj rozmawiałyśmy:tak:.Jestem ciekawa jak zadziała:cool:.
 
reklama
Do góry