reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej ale dzisiaj szaro za oknem.No ale spacerek zaliczony :tak:.Doris78 Krystian idzie do przedszkola od stycznia,którego dokładnie to jeszcze nie wiem:no:.Pewnie przyślą list:tak:.Na ranną sesje:tak:.Co do odwiedzin to oczywiście zapraszam:tak:.Możesz mi wierzyc lub nie ale właśnie dzisiaj miałam napisac czy przypadkiem nie masz ochoty odwiedzic mnie w przyszłym tygodniu:tak:.Teściowa wyjeżdża w ten czwartek więc będę miała dużo czasu:tak:.Ampar3 a twój Artur to jak pracuje?A mój mały cały czas się nie najada chyba mam za mało pokarmu bo co go skończę karmic piersią to on nadal głodny i muszę podac mu butle bo inaczej jęczy:cool:.alexnow przykro mi bardzo mam nadzieje że w najbliższym czasie dostaniesz jakieś dobre wiadomości z PL:tak:.
 
reklama
Witam!
Widze, że W?y nie marnujecie czasu z pisanie, a ja poźniej mam tyle do nadrobienia:szok:.


U mnie w sumie ok. Odpokać zdrowi wszyscy, mały szaleje smiga do szkoły. Dzisiaj mieli fotografa był taki jak On to mówi podekscytowany :-):-D:-D:-D:-D..

Ja już po nocach o ślubie śnie chyba dochodzi do mnie że to już niebawem. Tymardziej że wreszcie dzisiaj znaleźlismy dla P. garnitur:tak::-)

To chyba tyle!
Pozdrawiam i sorki za byki:-(
 
my zaliczylysmy rano lekarza-nic mi nie powiedzila wiecej:-(
tylo tyle zebym dawala nikoli syrop ten co przepiali mi w szpitalu.a jak nie przejdzie to mam sie zglosic w poniedzilek:-(.nikola spi,tak mi jej szkoda.teraz pospi a ciekawe o ktorej pojdzie spac wieczorem.
ania1812-ja dostalam menu dla dzieci od 6miesiaca zycia(specjalnie poszukalam to menu)podam pare przykladow ktore mnie zaskoczyly:lody,kawalek sera,kanapka, pieczony ziemniak+fasolka,fasolka+tost,jajko z tostem,owsianka, platki kukurydzine,ryba z ziemniakami,paluszki rybne,weetabix. dobr nie.ja sie zapytalam czy moge podawac dziecku bigos,o HV zapytala sie co to jest-?- wtedy ja ze nie wazne:-D:-D:-Dzrezta jak przychodzila polozna to sie zapytalam kiedy moge dawac nikli herbatki,a ona -skad ja jestem-no to mowie ze z polski-a ona do mnie mowi: no bo wy poli macie taki nawyk dawani dziecku herbatek:szok: i mowi ze dopiero mozna dawac po 6miesiacu. co do ciuchow to ja zawsze sobie zaluje i nie kupuje, a pozniej jest uczucie niedosytu:-Di zalu:-D
sylwiam-ja zapomnialam ze sie przeprowadzasz i zaczelam sie martwic ze nic nie piszesz:-D:-D:-D
alexnow-bardzo mi przykro:-(
kasiaj-zapomialam napisac ze krolik wyszedl super.palce lizac:tak:
mojadzidzia-mam nadzieje ze niedlugo napiszesz nam jakies dobre wiesci o mamie;-)
 
witam Was wieczorkim
Wlasnie teraz mam chwile, zeby tu zajrzec. Moj na koledzu a Majka ma dzien raczkowy, i ciezko mi cokolwiek zrobic.

jstysiak - z moja dieta bylo ok do wczoraj juz schudlam 1,5 kg ale ciezko mi bo musze gotowac mojemu mezowi inne rzeczy. No i skusiala mnie wczoraj zapiekanka ziemniaczana i juz dzisiaj mam 0,5 na plusie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no nic od dzis poprawa.

kurde moja mi wciska przyciski i ciezkomi sie pisze:wściekła/y: no nic zajrze pozniej
 
Wiatm Piękne Panie

Pogoda mnie dobija i chyba jakaś depresja mnie łapie.

Zapomniałam odpisać, któraś z was pytała o numer do p. Krystyny. Mam nadzieję że nie za późno :-)pani Krystyna Trybuła tel. 0788 7847 935
 
Cześć z wieczora:-):-)
Uffff łóżko zlożone,ale jakby J sam skaładał to by mu to zajeło z dwa dni:szok::szok:ale Sylwii R jemu pomógł i dali rade w 3 godziny:sorry::sorry:
Kuba zadowolony ,poszedł spać juz o 7.30:-D:-Dmama troszke mniej zadowolona:eek::eek:Troszke wielkie te łoże jest:sorry:no i mam obawy ,jak w nocy będzie :confused2::confused2:

KASIA8118-no to jestesmy umówione na następny tydzien,jeszcze się spiszemy co do dnia:tak:

MARTA84-chyba ta pogoda tak na dzieci działa:sorry:mój David tez jakoś był nie w sosie dzisiaj:crazy:

BOŻENA M-i co byłaś z Marcelem na tych koniach???zadowolony??
 
Czesc;-);-)
Dziekuje Wam za slowa otuchy,daly mi duzo nadzieji ktora u mnie juz wygasa przez caly dzien no ale coz telefonu nie dostalam wiec bedzie dobrze:-):-)
My dzis po obiedzie polozylismy sie wszyscy spac to chyba przez ta pogode,ale ja do tego nie moglam spac w nocy co pomyslalam to lzy mi plynely:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Dostalam list z NHS na jakies bezplatne badanie ktore nazywa sie CHLAMYDIA SCREENING nie wiem co to jest ale wiem ze to przysla mi w paczce wszystko na probke moczu i musze to im odeslac nic zobacze lepiej sie zbadac:tak::tak:Jesli planuje sie drugie:-D:-D
marta84-co ty masz za diete??czy tez cwiczysz czy tylko dieta:confused::confused:
agnieszkauk-wspolczuje tej twojej niunce biedulka:-:)-(
nic uciekam moze dzis usne;-);-)Dobranoc!!!!
 
alexnow chlamydia to taka bakteria ktora moze wywolywac zapalenia pochwy :tak: wspolczuje ci ciezkiej sytuacji :-( badz dzielna i trzymaj sie cieplutko ;-)
doris78 a czego sie obawiasz,ze Kubus spadnie w nocy???
agnieszkaUK duzo zdrowka dla Nicolki,a wspomnialas lekarzowi o stopkach? przeciez powinno sie polepszac a nie pogorszac,czasami ci lekarze robia cos na odczepnego :no: moja mame za pierwszym razem wyslali do domu a na drugi dzien lekarz byl zszokowany jak w takim stanie pozwolili jej do domu jechac :wściekła/y::wściekła/y:
pogoda masakryczna!!! musialam wyjsc dzisiaj do morrisons'a no i oczywiscie zmoklam bo jakby to bylo a to dopiero pazdziernik :-:)confused2: deprecha na maxa
 
mojadzidzia-mowialm mu o stopach,nawet je ogladal:-( i powiedzial zeby rak ani stop nie smarowac kremem,bo nie wiadomo czy to pomaga a moze zaszkodzic.powiedzial ze jak do konca tygodnia siie nie polepszy to mam sie zglosic do niego ponownie.nerwy mam bo wlasnie jestesmy z nikola na dole.obudzila sie z placzem i zaczela drapac stopy i rece-a ja nie wiedzilam co zrobic.dalam jej syrop przeciwbolowy i zaczelam ja zabawiac-pomoglo,bo sie nie drapie,ale widac ze jest strasznie zmeczona:-( az sie poplakalam razem z nia bo tak wyla.moj ~R ma nocki,zadzwonialm do niego i mu opowiedzilam -ale on tak samo bezradny jak ja:-(.jutro rano zadzwonie do lekarza i powiem pare slow,bo to debilizm tak meczyc dziecko.lekarz powiedzil ze alergia powinna znikac tak okolo 7dni,a wlasnie pol godziny temu zaczal sie 5dzien.a najlepsze bylo jak sie go zapytalam czy to moze byc od kolczykow(w pt nikoli uszy przebijalam) a on do mnie mowi: ze on nie jest za tym aby tak malym dzieciom przebijac uszy-popatrzyl na mnie z pod byka i stwierdzil ze to moze byc przyczyna.:eek::eek::eek::eek:
doris78 -ja to bym sie z checia na takim wielkim lozu sam polozyla:laugh2: ze mna spi moja ksiazniczka-i tu jest problem,bo w brew pozorom to ona zajmuje wieksa czesc lozka a ja spie na skrawku hahahha
alexnow- a ty co sie marty o diete dopytujesz:happy: tez masz ochote sprobowac?? mi nie idzie dieta:no: wieczorami to jem popkorn, adzis w ciagu dnia zjadlam pol pudelka lodow.ja sie kompletnie nie nadaje:confused2:
 
reklama
hej babki
Ja tylko na chwile bo sasiadka wyciagnela mnie na zakupy do Huddersfield. To sie zbieram powoli:tak::tak::tak:
alexnow - ja to w sumie nie mam diety, ale nie jem slodkiego i chleba i staram sie jak najwiecej warzyw na parze nie nic smazonego. Od jutra jednak chyba zrobie ta zupe kapusciana to moze przyspieszy spalanie. A ze sportu to jazda konna raz w tygodniu, basen i wii.
doris78 - jak tam Kuba wyspal sie ?????/ pewnie wstal dumny i zadowolony:-)
agnieszkaUk - i co bedziesz wyciagac kolczyki??????/moze zamien na srebrne i zobaczysz czy jest zmiana.

moja wyje spadam, milego dnia babki;-):tak::tak:
 
Do góry