reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

KASIA8118-jejku faktycznie Ty już 2 tygodnie temu urodziłaś:szok::szok::szok:ale ten czas zasuwa:eek::eek:
A kiedy Krystian idzie do przedszkola??i na jaką sesje będzie chodził?/poranną czy popołudniową??

MOJADZIDZIA-łóżko nie przetestowane i KuBA zawiedziony:-(myślał żę już dzisiaj będzie spać tam.Ale J pomagał Sylwii w przeprowadzcce więc jutro się za to wezmą i chyba już jutro będzie spał:tak:

ANIA1812-wiesz co Ci anglicy to mnie chyba do końca życia będą zadziwiać:-D
I jak smakowały Adasiowi płatki z tł€stym mlekiem???:-D;-):-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej
ja jakas padnieta dzisiaj jestem ale dziekowac ze w miare sucho bylo:tak:
Doris78- a ja sie zastanawialam co ty za lozko kupujesz i bedziesz testowac:-D:-D:-D
tyniaiviki- mi szymon tez dal dzisiaj w kosc- nic mu nie pasowalo:wściekła/y:
Roksanna1- to ten michal kwiatkowski co spiewa we francji. Gdzie przekraczaliscie granice w polsce?
4muchy- dzieki jutro robie krokieciki:tak:
Ania1812- ja tez jutro zjem:-p:-p:-p Ale chucherko masz w domu;-)
Agnieszkauk- a iesz od czego to bylo? Bo chyba nie doczytalam:zawstydzona/y: Dobrze ze juz wszystko w porzadku:tak:

A ja juz jestem mamusia aktywna- tatus pracuje wiec jak ktos jedzie na jakies kulki to ja jestem chetna:tak: A teraz ide cos zjesc- a dupsko rosnie:szok:
 
mojadzidzia biedna ta Twoja mamusia pewnie ma juz dosc tego szpitala :-(


ANIA1812 najpierw gadaja ze jak sie piersia karmi to do 6 miesiaca nic nie dawac a pózniej od razu płatki na mleku :szok: :-Dnienormalni:sorry: ale masz naprawde chucherko to moj grubas jest wiekszy :szok: mam nadzije ze juz mi tyle nie bedzie rosła bo juz mnie rece bola od tej grubej dupy :wściekła/y:

ale mi na krokiety ochoty narobiłyscie a ja zawijac nie umiem :-:)wściekła/y: no ale to nic w sobote jade do mamy i mi zrobi :tak::-)

dziewczynki napisze mi któraś o co chodzi z tymi gildiami w zielonym imperium ?:sorry:
 
A ja dzis ciezki dzien mialam. Po wczorajszych szalenstwach Maciek w nocy sie budzil chyba co godzine z placzem, uciekal z lozka, chyba przezywal wczorajsza imprezke biedaczek. Za duzo wrazen mial. Mam nadzieje, ze dzis przespi cala noc.

doris - moj Kuba tez sie juz nie moze doczekac na nowe lozko, a Sylwia sie zmiescila ze wszystkim na nowym domku? ;-)

Kasia8118 - no faktycznie szybciutko mija tez czas, ani sie obejrzysz a bedziecie swietowac roczek :tak:

Ania1812 - to fajna masz HV, ale one zawsze tak mowia, zeby wczesniej podawac, ale my mamy jakos sie przemoc nie mozemy, albo na latwizne idziemy, ja do dzis czasem ulegam Kubie jak ma mieso na talerzu i mu mieszam na papke, bo inaczej jadlby godzine

natalka - chodowac palmy i je wrzucac do tamtego ogrodu :-)

agnieszkauk - najwazniejsze, ze syropek pomaga

roksanna - ksiazka to "mroczny sekret" libba bray; a moj Kubus to po dziadku tak ma z tymi ciuchami, przydaje sie bardzo w sklepie, bo potrafi mi czasem lepiej doradzic niz maz
 
Witam z wieczorka:-):-)
U mnie weekend minal spokojnie moj byl w domu wiec musialam sie nim nacieszyc,musze sie tez wam do czegos przyznac w sobote zapalilam i dzis tez po wiadomosciach z PL dosyc ze moj tata lezy juz dlugo w szpitalu to do tego moj dziadek lezy na intensywnej stan kiepski i do tego powiedzieli mojej mamie ze nie ma sensu juz go wywozic do innego szpitala:wściekła/y::wściekła/y:dla mnie to jest chore beda czekac az stanie sie najgorsze:wściekła/y::wściekła/y:moja niunka spi od 6,30 wiec mam dlugi wieczor moj poszedl do pracy a ja patrze na tel czy sa jakies wieci:zawstydzona/y::zawstydzona/y:dzis bylam tez z paradosia w miescie fajnie jest tak bez dzieci i meza wybrac sie do miasta:tak::tak:milego wieczorku :tak::tak:
 
Heja z wieczorka:-D
Alexnow- to faktycznie niezaciekawie. Dużo zdrówka dla taty i dziadka.
Kasia.j- Filip tez jak był młodszy to w nocy przezywał jak miał dzień pełen wrażeń. Budził się, rzucał, płakał.... Dobrze, że mu przeszło.:tak: Z tą HV to dalej sie nie moge nadziwić, szczególnnie jeśli chodzi o mleko. W Pl tak trąbią, żeby nie dawać takiego zwykłego mleka nawet do 3. roku zycia. A tu po 6 mies. :szok:
Natalka- no nie zazdroszcze noszenia takiego ciężaru. Adam to chucherko ale coraz częściej mi ciężko a co by było jakby był większy:eek:Co do krokietów to ja nie zwijam tak jak powinno się zwijać krokiety (bo mi sie nie chce:sorry:) tylko zawijam w trójkąt. ale jakby mi mama robiła to wcale bym się za robienie nie zabierała
Ampar- sama bedziesz robiła? Bo mówiłaś, że jesteś beztalencie kuchenne;-)
Doris- no ba:-D:-D:-D Nasypałam mu w miseczke Cheeriosów, zalałam zimnym mlekiem z kartonu, łyżka w ręke i dawaj :-D:-D:-D
Kasia8118- odkąd urodził się Adam to też dni mi leca jak szalone. Juz nawet nic sobie nie planuje bo potem i tak nic z tego nie wychodzi. I tez często żałuje, że sobie czegoś nie kupiłam. Cały czas chodzi mi po głowie sukienka z River Island, która przymierzałam latem. Ale byłam głupia, że nie kupiłam:crazy:
Może Krystian zostanie lekarzem? I będzie leczył wszystkie stare schorowane ciocie z BB:-D
mojadzidzia- też tak wole kupować prezenty. Zaczełam w październiku i tak bardzo nie odczuwam ile to kosztuje:sorry:
Kłade się spać. Bye
 
oo jestem pierwsza:tak: witam
u nas jak pisalalam lekka poprawa,ale wczoraj i dzis z samego rana nikola dalej ma cale czerwone rece(wew czesc dloni).noc mi przesypia ale rano zaczyna ja swedziec-jeju juz sama nie wiem co mam robic.bylam u lekarza w szpitalu to chyba powinien wiedziec jak pomoj mojemu dziecku.niewiem czy dzwonic do lekarza mojego-choc sam nie wiem czy to ma sens, bo pewnie nie bedzie wolnych miejsc i albo zadzwoni baba i bedzie konsultowac przez tel albo dadza mi wizyte na piatek.zadzwonie o 8.wiecie co teraz zobaczylam ze ma takze lekka wysypke na stopach:-:)-:)-:)-(jestem zalamana:-(juz sie zdenerwowalam.sorki ale narazie nie odpisze wam-bo niemam glowy
 
dziendobry

agnieszkauk - sprobuj jej moze podac jak masz calcium w syropie, moze bedzie w polskim sklepie, wapno jest podawane zwykle przy uczuleniach, moze to pomoze :confused:

Ania - wydaje mi sie, ze oba kraje prezentuja skrajnosci w wielu kwestiach, no pol roku dla mnie to za wczesnie na krowie mleko, a z kolei 3 lata to za dlugo, u mnie Maciek wlasnie przeszedl na krowie mleczko

alexnow - no to faktycznie nie za ciekawie ma Twoja mama, ale czasem nie da sie nic zrobic :-(
 
Cześć w ten brzydki poranek.

KASIA J-Sylwia chyba sie pomieści:-D:-Djak nie w domu ,to ma jeszcze garaż:-D:-D
Ale ma roboty:sorry::sorry:

ALEXNOW-przykro mi z powodu taty i dziadka.My teraz tez cały czas dostajemy przykre wiadomości o naszej cioci:-:)-(I też najgorsze jest to że z Nią jest coraz gorzej,a musi czekać w kolejkach na każde badanie:-(

KASIA8118-bedę mogła wpaść do Ciebie zobaczyć Twoje małe szczęście,jak Teściowa pojedzie???
Czujesz się juz na siłach żeby przyjmować gości???

ANIA1812-a mi w trójkąty jest trudniej zawijać i tak nie robię:-D:-D:-DJa wkładam nadzienie do środka i każdy bok zawijam do srodka i już mam:tak:

NATALKA-nie martw się nauczysz się wszystkiego:tak:;-)

A ja krowie mleko Davidkowi juz dawno daję ,ale to przez to że nam podjadal płatki i widziałam że nic sie nie dzieje ,ale Kubusiowi to książkowo dopiero w 3 roku dałam:-D:-D
 
reklama
czesc kobietki
alex bardzo miprzykro :-:)-:)-(
moja wiki znowu dzis ma katar ledwo co wyzdrowiala i od nowa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:juz mam tego dosyc mi tak samo placze w nocy jak za bardzo szaleje przez spaniem ale jak ma spokojny dzien to nie:no::no::no::no:
oki spadam sprzatac
 
Do góry