reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
ROKSANA-Trzymaj się kochana:tak::tak::tak:I powiedz Matyldzie że jest zuch dziewczynka:-):tak:To dobrze że teraz pozwalają ,żeby rodzice mogli byc z dziećmi:tak:
Pamietam jak mojej kuzynki syn był w szpitalu jak miał 2 latka i Ona go musiała zostawić samego,cos okropnego:crazy:A to było 16 lat temu.Ja nie dałabym rady:no:

AGNIESZKA UK-ja smaruje mu kremem e 45,u nas akurat pomógł:tak:

KASIA8118-
A próbowałaś mu wtedy dać smoczka???Bo wiesz taki odruch szukania to każdy noworodek ma:happy:
 
hej
Ja nie wiem czy dlugo zniose ta pogode:wściekła/y: Szymon zasmarkany, kaszle ani wyjsc na ten wiatr ani nic:wściekła/y: Przeciez to juz chyba ze 2 tygodnie leje:szok:
Roksanna1- super wiesci ze juz po- obie jestescie bardzo dzielne:tak:
Kasia8118- artur roznie- ten tydzien 8-4 a drugi jakos innaczej- jeszcze nie wie jak:shocked2: Pewnie tesciowej szkoda sie z wnukami rozstawac;-) A moze spytaj:eek:
Ania1812- do macznych rzeczy to ja rzeczywiscie beztalencie jestem:szok: Jak mi dzisiaj osmy nalesnik nie wyszedl , wylalam ciasto, poplakalam sie synkowi i zrobilam makaron z pieczarkami w smietanie:-D:-D:-D- dzieki bogu makaronu nie trzeba robic;-)
Agnieszkauk- a moze masz jakas masc ze sterydem- to powinno pomoc- wiem ze to nie najlepsze wyjscie ale jezeli az tak ja boli. Jak tam zwolnienie?
Doris78- ja tez nie wyobrazam sobie jak to bylo kiedys w szpitalu jak nie mozna bylo z dziecmi zostawac:no: Mnie mama kiedys musiala zostawic- nie wyobrazam sobie co wtedy odczuwala- a ja mialam 3ipol roku a to pamietam:szok:
Marta84- a na co sie tak wylaszczasz?;-)
Sylwiam- nie zapomnij ze jeszcze torbe podreczna musisz zmiescic:-D:-D:-D

Ale mi zimno brrrrrrrrrrrr
 
Hej dziewczyny
Roksanna najgorsze co moze byc to jak mataka musi ogladac cierpienie dziecka ,oczywiscie cały dzien myslami byłam z wami , z tego co piszesz to opieka swietna , czekamy na dalsze relacje.
Sylwia rodzinka spisała sie na medal;-) jak Marcel juz zadomowiany?
Kasia 8118 miałam podobny problem z Natalia:sorry:jadła i zygała:-D cycka traktowała jak smoczka , tylko ze smoczka nie bardzo chciała ciagnac , bardzo długo trwało zanim nauczyłam ja ssac:tak:
Agnieszka ciezko mi cos doradzic , troszke długo to trwa.:-(

Doris ja jako czterolatka lezałam sama w szpitalu na zakaznym , mama opwiada to na kazdym spotkaniu rodzinnym , jaka to ja byłam dzielna . Wykradało mnie z odziału na strych tak mnie wysciskała i bez płaczu wracałam z powrotem.:tak:

Kasia j juz wszystkie piszecie o prezetach i ja musze pomyslec.
Ania1812 te nasze malensta tyle musz sie wycierpiec przez te zeby , buziaczki dla Adasia.

A u nas w ciaz to samo , praca , zakupy, lekcje (dobrze ze tak mało) i ta okropna pogoda :wściekła/y:ale caraz bardzie sie do niej przyzwyczajzm:eek:
 
Ampar 3 hahaha:-Dtez bym sie wnerwiła przy osmym nalesniku. Zdrowka dla Szymona. jak juz dojdzie do siebie to moze wpadniecie kedys na kawusie ? mam kilka twoich zeczy.
 
AMPAR-a mojej kuzynki syn przez to że sam został w szpitalu ,zaczął robić w pieluchę:-(chociaż już był nauczony na nocnik,ale rozłąka z rodzicem zrobiła swoje:-(


KATIN-a ja juz sie przyzwyczaiłam:-D:-D
 
Ampar no to mnie załamałaś z tą walizką:sorry::rofl2:
Katin Marcel tylko w nocy miał problem bo jak się obudził to nie mógł do nas trafic:-D
Mojadzidzia kiedy tylko masz czas i ochotę, oprócz piątku;-)
 
Hejka z wieczorka!
Napisałam takiego ładnego posta, cos nacisnełam i gdzieś się zgubił:wściekła/y: Ehh.. to zaczne jeszcze raz.
Kasia.j- szybko sie uwinełaś z prezentami. My cały czas się zastanawiamy co Mikołaj ma przynieść Filipowi ;-) Bo Adamowi to na razie wszystko jedno. Może masz jakieś sprawdzone sposoby na ząbkowanie. Bo ja na razie kupiłam Calgel, który co najwyżej moge o kant d... trzasnąć. Nic nie pomaga:wściekła/y:
Doris- to może Kuba teraz się przestawi i codziennie będzie chodził spać o 7.30:tak:
Roksanna- dobrze, że juz po wszystkim. Zuch dziewczyna z Mati. Buziaczki dla niej:happy:
AgnieszkaUk- dzięki za jadłospis specjalnie odnaleziony dla mnie. Fajna pamiątka. I faktycznie zatrzymaj go bo w Pl nikt Ci nie uwierzy;-):-D No i mam nadzieje, że wapno chociaż troszke ulży Nikolce
Kasia8118- może teściowej smutno, że wyjeżdża? Mi by było smutno zostawiac takie maleństwo. A jeśli chodzi o ulewanie to wydaje mi się, że może Olivierek bardzo łapczywie je i połyka dużo powietrza. Spróbuj go brać do odbicia pare razy w trakcie karmienia. Może to pomoże:-)
Ampar- wyobrażam sobie jak byłaś wkurzona. Ja mam taki przepis, że zawsze mi wychodzą. Tylko trzeba pamiętać, że patelnia musi bć bardzo mocno rozgrzana. Może następnym razem wyjdą:tak:
Katin- no właśnie miałam o Ciebie pytać pracusiu. Ja to się do pogody nigdy nie przyzwyczaje:no:

Zapomniałam Wam sie pochwalić, że Adam od 2 dni sam siedzi. Troszke jeszcze giba się na boki ale całkiem długo potrafi usiedzieć.
To chyba tyle. Pa
 
Ania gratki dla siedzącego Adaśka:-):-) A na ząbki ja polecam dentinox:tak: Jego główną zaletą jest to że w razie potrzeby możesz smarowac nawet co 20min
 
reklama
Do góry