reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc w ten wietrzny dzien
nie wiem co pisac ostatnio weny brak przez ta pogode
agnieszka uk jesli by byla uczulona na kolczyki to by ja uszka swedzialy i zrobila by sie ropa wokol kolczyka przynajmniej ja tak mam jak mam uczulenie na kolczyki poczekaj jeszcze dwa dni mam nadzieje ze to zniknie:tak::tak::tak:a pozatym wydaje mi sie ze pierwsze kolczyky sa lecznnicze orzynajmniej jest tak w polsce chyba ze tu takich nie ma i odrazy sa zlote wiec tak jak marta ci napisala moze warto zmienic na srebro bo Nicolka ma moze uczulenie na zloto oki kobietki trzeba ogarnac troszke domek
sylwiam jak tam przeprowadzka ???????
 
reklama
Hej, hej:-)

My już prawie, prawie na finiszu:tak: Najważniejsze zrobione już, właściwie została tylko "kosmetyka":-) No ale to dzięki Dorocie, Januszowi, Kubusiowi i rodzicom:tak: bo albo pomagali sprzątac i układac albo zajmowali się dziecmi żebym ja mogła w spokoju zrobic to co mam do zrobienia.
No i zdecydowanie mam więcej miejsca niż na starym domu więc jestem szczęśliwa:-D

AgnieszkaUK z alergią jest tak że przyczyn może byc milion i lekarzowi najprosciej powiedziec że to od kolczykow skoro jest ich przeciwnikiem. Ja tam lekarzem nie jestem ale na chłopski rozum jakby to były kolczyki to objawy zaczęły by występowac najpierw na uszach a później ewentualnie gdzieś dalej:tak: To tak jakbyś wsadziła stopę w pokrzywę a bąbli dostała na czole:eek:;-)
Współczuję:-( Może zrób tak jak Kasia.j napisała z tym wapnem.....

Roksanna i jak??????????????????? Zresztą po co pytam, na pewno było dobrze:tak: Buziaki dla Mati i czekamy na jakieś relacje:-)

Kasia8118 ja ustawiam się w kolejce na wizyty u Ciebie:tak: Też bym chciała zabaczyc naszego nowego BB-kawalera:-D
 
sylwia.m no to najgorsze juz za toba,fajnie miec rodzinke do pomocy :tak:;-) to kirdy mozemy wpasc na 'kawke'? :-)
agnieszkaUk ja mam uczulenie na srebro i metal w uszach i objawia sie to u mnie wysoka goraczka,powiekszonymi wezlami chlonnymi i napuchnietymi uszami naokolo dziurki :eek: tak jak sylwia napisala-na cos lekarz musial zwalic wine
doris78 nic nie piszesz jak tam Kubus po nocy...pewnie zamartwialas sie pol nocy i teraz odsypiasz a Kuba wstal wypoczety i szczesliwy :-D:-D:-D
 
Hej!
Ja tylko na chwilke bo maruder nie daje mi żyć. Ma bardzo rozpulchnione dziąsła i non stop trzyma coś w buzi.
Sylwia.m- no to dobrze, że już masz przeprowadzke za sobą. Oj dobrze Ci z rodzinką. Zazdroszcze:tak:
Roksanna- i jak Mati? Zgodnie z obietnicą trzymałam wczoraj kciuki.
AgnieszkaUk- mi też się wydaje, że lekarz powiedział o kolczykach tak na odczepnego. Strasznie współczuje tej sytuacji bo najgorscze to jak się nie wie co dziecku jest i jak mu pomóc. Odnośnie diety dla niemowlęcia to strasznie się usmiałam. Ja myslałam, że HV ostro przesadziła z tymi płatkami a tu tosty z fasolką:eek: Dobre:-D
Doris- to super, że Kuba szczęśliwy. A do wyglądu pokoju z nowym meblem na pewno sie szybko przyzwyczaisz.
4Muchy- pogoda okropna i tez mnie łapie dzisiaj depresja. I jeszcze J mnie wkurzył od rana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Pa
 
Czesc

Ja juz po zakupach. Wybralismy sie dzis z Maciejka do Ikei i Toysarus. Takze mam juz prezenty dla chlopakow na Mikolaja. Postanowilam im w tym roku zrobic "duzego" Mikolaja, bo pod choinke dostaja jakies symboliczne prezenty. Jakos potem musimy sie spakowac do auta w droge powrotna, a dostaja tez mnostwo zabawek od dziadkow, ciotek, wujkow. Wlasnie jestesmy na etapie kupna bagaznika na dach, bo jednak sie do srodka ze wszystkim nie pomiescimy. To autko nie ma tyle miejsca z tylu co poprzednie.
Jeszcze zostal mi prezent dla Maciejki na urodziny. Ale juz wiem chyba na co sie zdecyduje, musze obgadac sprawe z B.

Ania - u mnie Mackowi wychodza chyba 5, nie jest jakis marudny i cale szczescie, ale troche apetyt mu spadl i wsadza sobie na raz obie raczki do buzi
Sylwia - no to super, ze wszystko sie pomiescilo :-D
agnieszka - ja tez mysle, ze to nie przez kolczyki, ja moge tylko zloto nosic, jak wsadze jakis inny metal to momentalnie mam zaczerwienienie wokol dziurki, zaczynaja ropiec i bolec, jeszcze moge Ci polecic puder w plynie, stosowany miejscowo lagodzi swedzenie, nie wiem czy jest tu w aptece, raczej powinien byc, albo moze ktos z PL by Ci wyslal albo przywiozl
doris - jak tam pierwsza nocka Kubusia na lozku?
 
Cześć:-)
Ale pogoda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ROKSANA-ja tez czekam z niecierpliwością na wiadomości:tak:Buziaki dla Matii:tak:

MOJADZIDZIA,KASIA J-Kubusiowi tak dobrze się spało ze nie chciał rano wstać:-D:-D
A my dzisiaj przemeblowanie zrobiliśmy z tym łóżkiem i już lepiej jest,nie rzuca się w oczy ta wielkość:tak:

AGNIESZKA UK-ja tez uważam że to nie przez kolczyki:no:i pewnie się tym stresujesz co??ze to Ty zafundowałaś małej to??ale nie martw się :no:
Mój David tez ma jakąs alergie,na rekach ,ma całe czerwone i swędziło go to strasznie:-(ale juz mu schodzi,trwało to z dwa tygodnie:tak:
 
Hejo
Już piszę. Od razu mówię że nie było lekko. Z resztą teraz też jest jeszcze nie do końca fajnie ale już żartuje sobie z mamy. Leży w łóżku bajki ogląda, nie chce chodzić bo ją nóżka boli, bo jesteśmy już w domu. Kazali mi ją prowadzać stawiać, bo jak nie to dzieci potrafią ze strachu przed bólem i 7 dni leżeć. Jest cała na buzi spuchnięta, a podobno jutro czyli drugiego dnia obrzęk się powiększa:szok:. Strasznie mi jest przykro jak na nią patrzę, że się musi tak nacierpieć, a wczoraj płakałam razem z nią jak mi ją przynieśli. Pierwsze co to było to "ukochać mamę" no i się rozryczałam. W nocy była pod wpływem silnych środków a i tak się budziła. Spałam z nią, jak tylko ją utuliłam to zasypiała. Z resztą pielęgniarki dbały o to aby nic ją nie bolało. Dziś ja o to dbam.
Dziękuję za kciuki.

Nadrobię czytanie potem.
 
kurcze rokasna az sie poryczlam:-(jak przeczytalam twoj post,bo tej nocy tak samo plakalam z nikola jak widzilalam ze cierpi.dzielna z ciebie kobita.3maj sie mocno.mam nadzieje ze Ł tez znosi to dzielnie.

a u nas bez zmian.byla dzis u mnie justysiak-dziedkuje ci bardzo.podtrzymala mnie na duchu:tak:.zakupilam wapno w aptece i nikola teraz je pije.obrzek na roczkach jakby zanika,za to na stopach sie powieksza-masakra.moja rybka chodzi po domu i marudzi jak potłuczona:-(
doris78-a co podawalas davidkowi,zeby mu ulzyc w swedzeniu??
ania1812-powiem ci ze specjalnie dla ciebie znalazlam to menu-zatrzymalam je na pamiatke:-D:-D:-D
 
Hej straszna dzisiaj ta pogoda tak się dzisiaj wybieraliśmy na spacer aż w końcu zaczął padac deszcz:wściekła/y:.I tak siedzimy cały dzień w domu i nawet gadac się nie chce teściowa jakaś dzisiaj nie swoja nie wiem czy się kobieta denerwuje jutrzejszym lotem czy może jakieś choróbsko ją dopadła bo chodzi cały dzień przybita i nic nie gada:cool:.A ja strasznie nie lubię takich niejasnych sytuacji :cool:.Może ma mnie już dosyc:cool:.I brak jej słów żeby mi to powiedziec :sorry::-D.roksanna biedna ta twoja mała ale dobrze że już po wszystkim.Całuski dla Matyldy :tak:.sylwia.m spoko ;-).Wiecie co ten mój mały sporo ulewa po jedzeniu i nie wiem czasami co mam robic bo jak uleje do dalej szuka jedzenia i mam dylemat w takim momencie czy mu dac czy nie:confused:.
 
reklama
Do góry