reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WItam z rana

Milenka dla mnie nie była dziś łaskawa wstała o 4.45 i ani myślała o spaniu więc dzień mi się zaczął dość wcześnie a jak zaplanowałam sobie pospać z MIlenką o 7 to akurat Oleńka wstała. I chodzę jak jakiś cień. Oli choroba nie ustępuje a MIlence ta opryszczka się rozszerza w buzince jak mnie dzisiaj cholery do GP nie przyjmą i nie dadzą czegoś skutecznego to jade do tej kliniki do Manchesteru.

A właśnie chciałam się Was zapytać któraś z Was chodzi na kurs angielskiego i właśnie podany był wcześniej numer do Pani Krystyny. I nie moge tego odnaleźć. Może któraś z Was mi go podać????????
 
reklama
Moje młodsze dzieciątko zrobiło o 5- tej kupę i już nie mogła zasnąć:wściekła/y:. Tagże zesłyśmy na dół i oglądałyśmy sobie film:-)

ampar przepis na krokiety MistrzKuchni.pl - Krokiety z pieczarkami i serem żółtym - przepisy kulinarne i wizytówki kucharzy, kuchnie świata, ciasta, desery, potrawy, zupy, zapiekanki, sałatki


natalka nic orginalnego nie napiszę, chyba każdej z nas coś się przydażyło. Ja prawie przyciełam Adasiowi palce drzwiami


roksana rozumiem że ten nocleg to sponton, nie mieliście go wcześniej zarezerowanego. Co to było jakiś motel.
 
4muchy tak spontan. Wjechaliśmy do Polski zatankowaliśmy na pierwszej lepszej stacji i zatrzymaliśmy się w pierwszym z brzegu motelu. Można było dokupić opcję ze śniadaniem chyba za 120. Ja uważam że to nie dużo. Za dziecko oczywiście nie płaciliśmy.
Marta84 mój mówi że chyba sprzeda w Polsce, trochę za późno, ale kto wiedział.
 
Cześć:-):-)

ROKSANA-ale żeś posta napisała:szok::szok::-D:-D
A z tym noclegiem faktycznie nie drogo ,jak sobie przypomnę naszą drogę ,to właśnie najgorsza już była Polska.Więc następnym razem też pewnie się tak zatrzymamy:tak::tak:

KASIA8118-my mamy polski akt urodzenia,jak J był zęby sobie leczyć w Pl to odrazu wyrobił mu:tak:
Polski akt urodzenia,jak się nie mylę jest potzrebny do tego 5 letniego paszportu:tak:
 
hej
u nas lepiej z nikolka-syropek zaczal dzilac, a roczki wygladaja troszeczke lepiej.dzisiejsza noc byla przespana.takze jestem zadowolona.mam nadzieje ze te babelki szybko zejda.
:tak:
 
roksanna1 no to Mati musi byc przeszczesliwa z babia i dziadkiem-mam nadzieje ze robisz duzo zdjec :tak: przeszedl Matyldzie katar? a ty jak sie czujesz?? buziaczki dla was
doris78 dostaliscie juz lozko? przetestowane? :-)
jstysiak mama nadal w szpitalu :-( a ja nawet nie moge pojechac do niej przez ta swinska grype-nie zleca sie zeby male dzieci przebywaly w szpitalu,pojechalam do niej na chwilke w sobote Nie wiadomo kiedy wyjdzie bo nadal ma slabe wyniki :-(
a my dzisiaj bylismy na miescie,kupilismy troche prezencikow dla rodzinki-lepiej tak na raty kupowac bo nie trzepie az tak bardzo po kieszeni :-) i o dziwo nawet nie zlapal nas deszcz :tak:
AgnieszkaUK buziaczki dla Nicolki xxx
sylwia.ma wy juz dzisiaj nocujecie w nowym domku?
 
Witam się i ja!!!
Próbowałam juz 2 razy do Was napisać ale Adam mi nie dał. Strasznie dzisiaj marudny. Podejrzewam, że to przez zęby. Byliśmy dzisiaj w baby clinic i waży 7 kg. Więc tak jak podejrzewałam przy dziewczynkach to waga piórkowa (to po tacie ma:-D) No i znowu dostałam super porade od HV. Otóż tym razem poradziła mi żebym zaczeła dawać mu więcej jedzeonka, np. płatki sniadaniowe z tłustym mlekiem:szok::szok::szok: Jak to usłyszałam to zapytałam jeszcze raz bo myślałam, że się przesłyszałam. Jak niedokładnie zmiksuje mu zupke i poczuje gdzieś większy kawałek to sie krztusi a co by było jakbym mu dała płatki. :eek:
AgnieszkaUK- super, że z Nicolka juz lepiej.
Doris- co tak krótko?;-) Bierz przykład z Roksanny
Roksanna- no niezły pościk. W końcu jest co czytać. A buty ciągle chodzą mi po głowie. J namawia mnie żebym kupiła. Wczoraj przymierzałam drugi raz ale w innym kolorze. Może kupie w grudniu:cool2: No i fajnie, że tak gładko poszło w drodze i Mati była grzeczna. Ja juz się boje jak to bedzie z moimi chłopakami. Ale ciesze się, że przez Polske nie będziemy musieli jechać bo my jesteśmy ze Szczecina:tak:
Zmykam bo Adam znowu kwęczy. Pa
 
witam kobietki ja nic nie pisze bo nie mam weny i w dodatku wiki mnie denerwuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nic jej nie pasuje
roksanna post niezly:tak::tak::tak::tak::tak:
doris jak łóżko??????????
agnieszka uk dobrze ze Nikolce juz lepiej
oki spadam bo juz moj diabelek mnie meczy
 
reklama
Witam z wieczora.A u nas dni lecą jak szalone od dnia kiedy urodził się Olivier.Dzisiaj odwiedziła nas health visitor Krystian biegał jak szalony i się popisywał.Nawet wyciągnął zestaw lekarza i chciał wszystkich badac:szok::-D.Dzięki dziewczyny za odpowiedz na moje pytanie;-).Ja wam powiem dziewczyny że mi też czasem żal wydac kase na jakieś ubranie :cool:.I pozniej chodzę i rozmyślam czy dobrze zrobiłam nie kupując :cool:.roksanna fajnie że zajechaliście szczęśliwie i że wszystko u was Ok.mojadzidzia oj długo tą twoją mame trzymają w szpitalu:-(.Uciekam bo chłopaki marudzą:crazy:.
 
Do góry