reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka dziewczyny. Ja się troszkę wyciszyłam, ale w środę pogrzeb więc nie wiem jak będzie z moja psychą. Dzieci są przygaszone i do tego Marek bardzo przeżywa, że nie chciał latem jechać do dziadków, bo nie będzie miał co tam robić. A ja mówiłam wtedy, że to może być ostatni raz gdy będą ich widzieć, bo juz wtedy ojciec nie najlepiej się czuł. No ale wszyscy myśleli, że wyolbrzymia i ściemnia jak zawsze by biegać koło niego :wściekła/y: . Niestety skończyło się śmiercią w bólach. W akcie zgonu napisali, że wątroba przestała pracować. Ale w szpitalu lekarz mówił też coś o przepuklinie i, że był ucisk na narządy wewnętrzne.

Dziękuję wszystkim za kondolencje. (podczytuję was ale nie mam weny do pisania)
 
reklama
Witam mamuski :-)

wstawac spiochy !!!:cool2:

katin szkoda ze Cie nie bedzie :-(

kasia1881 mam nadzieje ze bedziesz bo chciala bym Twoj brzusio zobaczyc bo pewnie juz innej okazji nie bedzie ...
 
Hej śpiochy wstawac:-).Za oknem słoneczko.katin szkoda kobieto ze Ciebie nie będzie:-(.Od następnej imprezki to się już na pewno nie wykręcisz:wściekła/y:.A ja właśnie dzwoniłam do mojego i twierdził że rozrusznik już kupiony i właśnie jest u mechanika:tak:.Więc liczę że samochód zostanie dzisiaj zrobiony:tak:.Aha i mam jeszcze takie pytanko czy któraś z was używała po porodzie do podmywania Tantum Rosa?
 
Ostatnia edycja:
hej babki
sory, ze sie nie odzywalam, ale biegalam po lekarzach z Maja. No i niestety wczoraj wyladowaalismy w szpitalu:-( W sumie nie wiadomo co jej jest bo ma tylko napady goraczki. Czekamy jeszcze na wyniki badan. Naszczescie juz jestesmy w domu :tak::tak::tak:
mamatojeczki - bardzo mi przykro z powodu Twojego taty
[*]

jesli chodzi o dzieciaczki i basen to trzeba miec wszystkie 3 szczepienia i tyle. Moja mala zaczela chodzic w 4 miesiacu, bardzo byla zadowolona:tak:

a co do imprezy to sama nie wiem chyba wpadne na chwile sie odstresowac;-)
 
Czesc wszystkim

Ja jeszcze nie wiem czy bede, bo jak na razie od rana to sie kloce z B. Wczoraj sie polozylam spac wczesniej, a dzis rano jak wstalam to mieszkanie wygladalo jak po wybuchu bomby. I to nie jedno pomieszczenie, ale we wszystkich panowal taki balagan, ze az mi sie ryczec chcialo.
Zrobie Wam najwyzej niespodzianke :tak:
 
Hej mamuski :-D

odsypiacie imprezke i kaca leczycie :tak::-p

my zaraz jedziemy na merto i wracamy do domku ...

Doris dzieki za spotkanie :tak: szkoda ze tak krótko bylam :-(

Marta84 nefretete agam ania1812 milo bylo was poznac:-):tak:

sylwia dzieki za uzyczenie wozeczka:-)
 
czesc wszystkim z rana
kasia ja uzywalam tantum rosa jest super wszystko mi sie szybciej goilo:tak::tak:
jak po imprezce kobietki pewnie bylo super:-D:-D:-Dpisac
my tez nie bylismy dlugo zaraz ucieklismy bo wiki wolala spac a takto nie chciala wiec w domku bylismy kolo1szej
do uslyszonka :tak::tak:
 
Hejka
A ja miałam jechać na carboot, tymczasem Łukasz sam się wybrał. Wstałam oczywiście, ale Mati ma mega katar, kicha prycha i leje jej się z nosa.
4muchy ale do parku chyba się wybierzemy, mam nadzieję że pogoda się poprawi troszkę, bo na razie nie widzę słońca
O właśnie wrócił Łukasz. Z duuuużym misiem.
Miłego dnia
Acha zapomniałabym. Dzięki dziewczyny za super imprezkę i jedzenie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry