reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej widze ze porzadki co niektore juz porobily ja tez juz uprzatnelam mieszkanie nawet zupka juz gotowa. Na spotkanie jednak nie przyjde znowu:no: ale moze mi sie wkoncu uda kiedys z wamispotkac. Moja Zuzia sie bawi u siebie w pokoju wiec chwilka dla mamci:-)
alexnow jest polska klinika w manchester sa tam rozni lekarze oto link do ich stronki zobacz sobie Private Medical Centre - doświadczeni polscy lekarze! - Manchester .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć!!!
Doris78- może ja zrobie jakieś ciasto? Może być znowu sernik na zimno?:sorry: Bo nie mam innego pomysłu. Chyba, że coś mi podpowiesz:tak:
Natalka- wcześniej dostawał tylko mleczko i zdarzało sie,że pił herbatke z kopru włoskiego. Aaa i jeszcze raz kupiliśmy mu soczek jabłkowy ale mu nie smakował. Moja HV radziła mi żebym karmiła tylko piersią aż skończy 6 miesięcy ale mi się wydaje, że to troszke za długo. Poza tym ostatnio wyczytałam, że ok. 4-5 miesiąca kończą się dziecku zapasy żelaza i jeśli nie dostaje "normalnego" jedzonka to grozi mu anemia. Także badź tu człowieku mądry:eek:
Ale ciesze się, że dałam mu wczoraj jedzonko bo biegunka przeszła jak reką odjął. Może to dzięki marchewce:eek:
A jeśli chodzi o ślinienie to mój Adam ślini się conajmniej 3 miesiące i zębów nie widać. Także moga byc zęby ale nie muszą. Rzadko się zdarza żeby takiemu maluchowi tak szybko wychodziły

Miłego dnia:-)
 
Czesc

Ale sie ciesze, ze juz przed nami weekend. A jak B dotknie kompa chocby palcem to mu go chyba polamie. Bo w tygodniu caly dzien przed monitorem z przerwa na zwiezienie Kuby do szkoly i odebranie. Oczywiscie caly czas mowi, ze pracuje :crazy:
Ania - ja karmilam Kube do 6 miesiaca, a Macka do 8 bo wczesniej nic innego nie chcial jesc
 
WITAM

U mnie pralka też pełną parą pracuje. Trzeba wykorzystać pogodę.
Niestety tylko te prasowanie okropieństwo.

Jeśli chodzi o ząbki to znam dziecko które urodziło się z jednym zębem. Śmieszny widok. A tak najczęściej to dzieciaki już 2-3 miesiące przed pojwieniem się pierwszego ząbka zaczynają się ślinić.

Alexnow u nas było trochę inaczej Adam na flagę Wielkiej Brytani mówił że to nasza flaga. Bo tak Pani w szkole mówiła
 
Cześć

Tynia: dzięki za odwiedziny zapraszam ponownie. MOja OLa za 15 min od waszego wyjścia padła i spała do rana. Tylko Milenka do 20 buszowała.
Doris: nie będzie mnie jutro na spotkaniu-niestety za dużo pracy mi zostało i muszę się z tym uporać jak najszybciej - przy okazji Paweł się dziećmi zajmie

A tak poza tym to nic się nie dzieje cisza i spokój tylko Ola czasami ciśnienie podnosi. KOńczę robić obiad i sprzątać i śmigamy na spacerek na łąki - trzeba wykorzystać pogodę.
 
Cześc:-)Ja wkońcu mam czas coś napisać:-)
Byłyśmy dzisiaj u mamy na posiadówce,potem Kubusia piłka,potem basen .A Dawid mi padł po basenie jak kafka,jak juz go ubierałam to mi zasypiał:-D:-D:-D
No ale w dzień nie spał:-)
A na basenie mu się strasznie podobalo,z wody nie chciał wyjść:-D:-Dtagże płacz basenowy jest za nami,moje dziecko dojrzało:-D

NATALKA-sorki zapomniałam Ci napisać,o 18 tej sie spotykamy:-)

Ania1812-możesz zrobić oczewiście ciasto pyszne:tak:zresztą wiesz każdy przynosi co chce:tak:;-)
 
a ja jestem u mojej mamy wasnie mi usypia mala a ja mam wolne :tak::tak: :-D:-D

doris78 ja juz sie doczeka nie moge jak z Claudia na basen pojde :tak: a ile Dawidek mial jak poszlas z nim pierwszy raz ??
 
Witam z wieczora:-)
Moj maz oglada mecz z corcia wiec mam chwilke zeby cos naskrobac:-)

Doris78... potwierdzam moja obecnosc na jutrzejszym spotkaniu:-) przyniose salatke gyros:-p mam nadzieje ze mi wyjdzie:-):-)
A jeszcze jedno pytanko do Ciebie Doris, gdzie chodzisz z dziecmi na basen i czy jest mozliwosc przyjsc z takim maluszkiem jak moja Victoria?? Ona bardzo lubi wode wiec pomyslelismy z mezem o basenie tylko nie wiem czy ona nie jest za malutka. Co o tym myslisz?
 
No ja też dopiero teraz przysiadłam do komputera. Cały dzień u rodziców:tak:

Agaam podobno dzieciaczki od 3 miesiąca można na basen wziąc. Też bym sobie poszła ale zastanawiam się czy nie będzie jej za zimno:eek:

Natalka solarium jest dozwolone:tak: Ja też chodzę czasami, czytałam tylko żeby sutki zasłaniac bo są bardziej wrażliwe:tak:

Jutro niezła frekwencja się szykuje, fajnie, wesoło będzie:-):-):-)
Kasia.j będziesz też?? AgnieszkaUK a Ty??
 
reklama
Do góry