reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

rozpoczynamy o 10/11 konczymy jak oostatni gosc wyjdzie, albo trzeba bedzie go wyniesc :-p:laugh2: moj M tylko sie przerazil, ze chaty nie pozna jak po pracy wroci. :sorry::laugh2:
ejjjjjjjjjjjjj roksana jak na targu sprzedac warzywka????? jaki masz login?????????????
 
reklama
My już też po spacerku i niestety Marcel zasnął na kanapie jak obiad robiłam:wściekła/y::wściekła/y: Błyskawicznie mu to poszło:crazy:
Olivia cały dzień marudna jest, chyba coś jej dolega bo to nie podobne do niej:-(

Roksanna
ja też już się zarejestrowałam i posadziłam sałatę:tak: Kiedy dostanę jakąś kasę?:rofl2::-D

Marta84 dziękujemy za zaproszenie i potwierdzamy przybycie:tak:

Kasia8118 do 12 siedziałyśmy


Wogóle znowu mi się Olivii wózek zaciął i nie chce się otworzyc (używane *****):wściekła/y: Na spacer poszła w Marcela spacerówce, dobrze że śpiwór ciepły jej ubrałam to miała ciepło i mięciutko:-) I nie wiem co teraz zrobic bo chciałam kupic nową spacerówkę ale dopiero na wiosnę....chyba narazie poczekam:sorry:
 
Dziewczyny ppowiem wam szczerze ze teraz jakos inaczej mi sie pisze na forum jak juz zna sie pare osobek:-):-)

Sylwiam... skoro Natalka tak szybko sie zadomowila mam nadzieje ze i mi sie to uda:laugh2: ale spokojnie przy nastepnej okazji bede sie wiecej udzielala:-p

Roksana... dzis jak opowiadalam mezowi o krasnotalarkach to tez sie smial z tego i powiedzial zebym tez zalolzyla swoj ogrodek:-p Jutro moze sie tym zajme:tak:

I teraz nie dosc ze bedziemy spotykac sie razem na forum to pewnie i na jednym bazarku:-D:-D
 
Marta musisz nacisnąć na ten rower na dole w prawym rogu, potem otworzy Ci się pole i na to większe najechać, Zielona Dolina. Potem poszukać musisz targu. Jak otworzy Ci się zielona tablica z nazwami i cenami warzyw to na czerwono będą dwa pola. To kliknąć na artykuły do zaoferowania. Marchewki najlepiej za 0,07, sałaty 0,09. Jak taniej wystawisz to szybciej pójdzie, ale nie musisz przesadzać z taniością. To tyle :-):tak:
 
Hej dziewczyny widze ze imprezka sie udala po przeczytanych lelacjach, musze sie wkoncu wybrac na ta babska imprezke tyle ze nie zawsze mam sile bo tez pracuje w weekendy ale jakos sie postaram. A rozmawialam z nasza kolezanka jstysiak , ktora wrocila z Polski masie dobrze:):-)
 
Roksanna a jak się wystawia na targ??? Ktoś kupi wogóle odemnie ta sałatę skoro wsyzscy nią handlują?:crazy::rofl2:

Kasiek27 jak się czujesz?? Na kiedy wogóle masz termin??
 
Ja też sie tam zarejestrowałam ,ale nie rozumiem tych oznak na polu:sorry::sorry:je sie kasuje,czu co????co tam jest namalowane bo mi niczego nie przypomina:shocked2:

AGAAM-zapomniałam Ci napisać ,że mi tez było miloCię poznać:-)

MARTA84-ja też potwierdzam naszą obecność,tylko będę jeszcze zKubusiem bo ma wtedy ferie:-):-)Dzięki za zaproszenie:tak:

ROKSANA-kurde z tymi nazwami ogródka bylo ciężko ,dużo już nazw jest zarejestrowanych:wściekła/y::wściekła/y:więc nazwałąm swój ogród biskupowo:sorry::-D:-D:-D
 
czesc dziewczynki!
ale mam z was ubaw z tym ogrodnictwem...zielona dolina robi furrore na bb :-D:-D:-D:-D imprezka suuuuper,ciesze sie ze wyszlam bo przez chwile sie wahalam WIELGASNE DZIEKI WSZYSTKIM!!!!! :tak:;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki!!!
Doris- dzieki za fajną imprezke. Wypiłam bezalkoholowego Cidera a jak rano wstałam to się czułam jak na kacu:-D Bolała mnie głowa i nie mogłam się obudzić.
Agaam, Natalka- miło było poznać:tak:
Sylwia.m- oj też bym sie wkurzyła przez wózek. Ja jakiś czas temu sprzedałam ten Mutsy i kupiłam tym razem nowy :tak: Teraz mam Graco i jestem bardzo z niego zadowolona. No i jak się zepsuje to od razu pędze go reklamować:-)
Roksanna- a co chodzi z tą grą?
Marta84- ja niestety odpadam z imprezki. Po pierwsze nie będe miała auta a po drugie o 13 mam wizyte HV. :-(

My dzisiaj bylismy w Leeds. Kupiłam Filipowi w H&M kurtke i czapke. Szukałam butów dla siebie ale jak jakieś mi się spodobały to kosztowały ponad 100 funtów:shocked2::shocked2::shocked2:

Pozdrawiam
 
Do góry