reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam z wieczora.
Ja się nie odzywam bo sajgonki robię, tyle roboty, to już chyba ostatni raz.
A tak na serio to zalatana jestem. Poszłam w końcu dziś na pay grupę, tak dawno mnie tam nie było, że aż dzwonili.
Doris normalnie mi z głowy wyleciał ten basen. Ale ja mam dzień sportu zaliczone, bo na siłowni byłam, gorzej z moimi :-). Łukasz się wybierał na piłkę w sobotę, ale ja mam imprezkę.
Nefretete a Ty jak w końcu robisz z tą frytkownicą, bierzesz? Czy smażysz w domu wszystko?
SylwiaM no właśnie się zastanawiałam, gdzie się zapodziałaś :-D:-D:-D
 
reklama
Roksanna a ile zapłaciłaś za tą "pay grupę":-D:-D:-D Rób, rób sajgonki, tylko żeby dobre były;-)

Agaam nie wiem czy jest gdzieś basen specjalnie dla maluszkow, chyba tylko w richard dunn ale w konkretnych godzinach?:eek: Szczerze to nie mam zielonego pojęcia:zawstydzona/y:
 
ja rowniez witam z wieczorka

roksanna1 wiesz szczeze to nie myslalam o tym bo na moje pytanie nie padla zadna odpowiedz... pomyslalam ze nikt nie chce tych skrzydelek:-D:-D:-D ale jak cos to moge brac nie ma problemu;-)

sorry ze sie nie rozpisuje ale przebieram i wybieram zdjecia ktore by tu wydrukowac... mam juz 340 wybranych:-D:-D:-D a jeszcze trzeba wyretuszowac, zeby wybielic, czerwone oczy zlikwidowac...:szok:
 
Hej ja się mało dzisiaj odzywam bo przymulona jestem po tej kiepskiej noce.Ja sporo miałam dzisiaj planów ale nic z nich nie wyszło bo pojechaliśmy z moim do miasta i padł nam rozrusznik w samochodzie i dupa :crazy:.Teraz czeka nas spory wydatek:-(.Mam nadzieje że mojemu uda się jutro kupic ten rozrusznik bo mechanika ma już umówionego jak coś bo jak nie to chyba nie będzie mnie na imprezie:cool:.Zobaczymy jak to będzie jestem dobrej myśli:sorry:.Agaam oglądałam wczoraj twoje zdjęcia co wstawiłaś do albumu na BB strasznie podobało mi się to zrobione zaraz po porodzie z małą i mężem :tak:.roksanna ty się kochana tak nie przemęczaj robieniem tych sajgonek:-p.
 
Dziewczyny ja jutro odpadam :-( z przyczyn rodzinnych:sorry::sorry:
tak powaznie to strasznie mi głupio zostawic meza , bo od kilku sobót probuje mnie gdzies wyciagnac, na jakas bolange , a ja cos wymyslam . Do dzis biłam sie z myslami co zrobic , ale postanowiłam zostac pantoflara:zawstydzona/y::zawstydzona/y: a najbardziej mi zal sajgonek i jeszcze dobiłyscie mnie skrzydełkami:-pmniam
Kasia 8118 ale pech
Doris ale atywny piatek za Toba:rofl2:
 
Oj Katin ale mnie zmartwiłaś, przecież o tej imprezce było już wiadomo od dawna, trza było wyjść z mężem w poprzednią sobotę, ehh. :crazy:
Nefretete bo tak czasem bywa z tym odpisywaniem, mnie się dziś przypomniało że nie odpisałam 4muchom jak pytała czy są sajgonki w wersji wegetariańskiej. Więc odpisuje, nie wiem, jutro sprawdzę, jak będą to mała paczkę wezmę specjalnie dla Ciebie ;-):tak::-D. Zastanawiałam się, z tą frytkownicą, bo te sajgonki też są najlepsze najświeższe, ale chyba je zrobię przed samym wyjściem, może nic im się nie stanie. A Ty kochana rób te skrzydełka, rób.
 
czesc mamusie!
troche sie zmartwilam bo kupilam skrzydelka na jutro... przeoczylam ze nefretete01 sie zobligowala:-( no nic,jak to mowia od przybytku glowa nie boli a poza tym na pewno nie beda takie same ;-):-)
znalazlam glupio-smieszna maksymke ktora mnie rozbawila wiec moze jeszcze u kogos wywolam usmiech na twarzy :sorry:
"Nie puszczone bąki
unoszą się do mózgu,
stąd rodzą się posrane pomysły".
 
reklama
NEFRETETE-Sorki ale ja też jakos zapomniałam Ci odpisać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Spoko bierz:tak:

KATIN-szkoda:-:)-:)-:)-:)-(

4MUCHY-no trochę maja mentlik w głowie te nasze dzieci:sorry::sorry::sorry:z tym która jest ich ojczyzna:sorry::sorry:

NATALKA-ja byłam pierwszy raz z Dawidkiem jak miał 6 miesięcy, i podobało mu się strasznie ,potem jakis czas nie byliśmy.I jak miał ponad rok znowu z NIM poszliśmy to płakał starsznie ,odpuściłam sobie na jakiś czas i teraz znowu spróbowaliśmy:tak:i się wkońcu spodobało:tak:

AGAAM- ja chodze tutaj u nas do Richard dunn ,i tam pełno chodzi takich malych bobasków:tak:
Jedyny minus tego basenu to że jest troche zimna woda,jak dla mnie:-(
Dawid mi dzisiaj po 30 minut tak się trząsł strasznie,że juz z Nim wyszłam :-(
A godziny otawrcia napewno znajdziesz w internecie:-)

KASIA8118-tylko nie waż się jutro nie być:growl::growl::growl:
 
Do góry