reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

zobaczcie jaką mam kochaną córeczkę:szok::szok:
DSC05792.JPG
 
reklama
Witam z wieczora!
Dopiero udalo mi sie ogarnac z prasowaniem i az plecy mnie bola tyle sie tego nazbieralo :zawstydzona/y: poza tym Nadia stwierdzila ze juz nie bedzie grzeczna dziewczynka i nie bedzie zasypiac w lozeczku wobec czego mialam z nia niezla przeprawe no ale w koncu ja wygralam-tym razem,ciekawe jak bedzie jutro :sorry:]
mamatrójeczki Nadi sie powoli normuje z kupkami,ostatnie 3razy udalo sie co drugi dzien,dzisiejsza nie byla jakas super duza ale ciesze sie ze chociaz troszeczke bo to znaczy ze wszystko jest ok :tak: a jak tam wasze starania? ;-)
nefretete01 glowa do gory i trzymaj sie cieplutko,najgorsze jest to jak wszystko sie psuje w jednym czasie
doris78 duzo zdrowka dla Kubusia,dobrze ze poszlas z nim do lekarza,mialam sie wlasnie ciebie pytac od czego on niby dostal tych plesniawek :-D
kasia8118 ale szalejesz,mnie przed porodem to na reczne pranie tak wzielo :-D gratuluje rocznicy i oby jak najdluzej i szczesliwie :tak:
sylwia.m zdjecie po prostu za....te :-D:-D:-D no i nie smuc sie bardzo,napisz tylko czy udalo ci sie poleniuchowac w lozeczku ;-)
roksanna1 zadowoleni nowi wlasciciele z koteczka? jak tam imprezka,podobal sie prezencik?
agnieszkaUK ty to zawsze masz jakies przejscia,jak nie nawiedzone znajome to nawiedzeni ochroniarze :-D:-D wspolczuje ale powinnas go olac bo szkoda twoich nerwow ;-)
 
:-)Hej dziewczynki:-)

pisałam dzis posta ale mi go wcieło :wściekła/y: a drugi raz juz nie zdazyłam napisac bo Claudia sie rozryczała :-( Roksanna dziś przywiozła mi kotka tego białego jest grzeczny jak narazie :-D

ja w pazdzierniku wybieram sie na cały weekend do bradford do mamy i mam nadzieje ze jakies spotkanie z wami uda mi sie zaliczyc :sorry:

agnieszkauk no to miałaś dzis przygody :szok:

sylwia zdjecie super :tak: ciekawe kto Olivke nauczył tak pokazywać :rofl2:

roksanna1 dzieki za kociaczka :-) ma sie dobrze nie martw sie o nia ;-) wiesz ze nawet chodzi do kuwety :szok: :-D

doris78 zdrówka dla Kubusia :-)
 
Sylwiam - Masz śliczną małą modelkę :-) Szkoda tylko, że przeklina ;-)
Roksana - rzadko bywam w Bradford, najczęściej jeżdżę na zakupy do Dewsbury, no i ostatnio do Halifaxu. Ale nie martw się, nie spieszy mi się z blachą :-D .
Mojadzidzia super, że małej się normuje :tak: Co do starań to pracujemy nad tym, ale na efekty trzeba poczekać. Mam nadzieję, że tym razem się uda :-p
 
Kasia8118 - Wszystkiego naj...naj......................

Tina - mieszkam na Bronshill Grove

Zapraszam na kawcie jak któraś z mamusiek ma ochote na odwiedzinki:-D:-D:-D:-D
Może w niedziele????????????:-D:-D:tak::tak:
 
Kasia8118 przepraszam nie zauważyłam Waszej rocznicy. Wszystkiego naj, naj.
Nie wiem co Ci odpisać bo wcale nie rozmawiałam na ten temat. :tak::-D
Nefretete kurczę nie wiem jak Cie pocieszyć, jedno jest pewne, będzie lepiej ;-) i głowa do góry.
Natalka cieszę się że nie przynosi mi wstydu i robi siusiu tam gdzie trzeba. ;-):-)

Ja uciekam do miasta, a skoro na forum cisza to pewnie Was wszystkie spotkam w mieście :-D:-D. Pogoda piękna dziś aż miło.
 
reklama
Do góry