reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć :-):-)
Jak tam dziewczyny na zakupach???

SYLWIA -Kupiłaś buty??
Ja jade w pn jakieś kupić,bo potem to nie będzie kiedy:sorry:

ANIA1812-jak tam wczoraj na piłce było??

A mi właśnie Dawid padł na kanapie:cool:skakal ,skakał i usiadł na sekundę i oczy zamkął i już spał:-D:-Dsie uśmiałąm z Niego że hej:-D
Tak mi się przypomniało,jak kiedyś moja kuzynka opowiadała jak jej córka zasnęła idąc:szok::-D:-Dna spacerze:-D:-D

MAMATRÓJECZKI-może spróbój z tym urlopem na 17:eek::eek:bo chyba wiekszosci bardziej pasuje ten termin:tak:
Mam nadzieje ,że tym razem się uda:-)
 
reklama
Hej mamuśki :-)

ale tutaj dziś cichutko :-( a ja mam lenia byłam z Claudia tylko na krótkim spacerku bo coś chyba ja bierze i ma troszke katarku :-( a mnie tez cos w gardle drapie :-:)wściekła/y:

doris hehe ale smiać mi sie chce z Dawidka bo próbuje to sobie wyobrazic :-D

roksanna1 kupiłam na pchełki ten puder i takie kropelki :tak: jeszcze tylko musze kupić te tabletki na odrobaczenie ale po nie chyba bede musiała jechać do bradford do zoologicznego :sorry:
 
Doris Zabawne są te nasze dzieciaki jak usypiają. Fajnie to musiało wyglądać skakać skakać i usnąć. A na tym spacerze :-D:-D:-D.
Natalka miejmy nadzieję że to tylko fałszywy alarm i że Was ominie katar. Jeśli chodzi o kotka to jak będziesz dawać coś na robaki to nie przesadź z ilością, bo wątrobę można kotu rozwalić, odrobinę. Na takiego małego kotka naprawdę kapkę. To się odmierza na kg kota a to maleństwo waży chyba 200 gram:-D:-D:-D.
Tynia to ekspresem się wyprowadzasz, myślałam że we wtorek :sorry:. A tu masz. Tak sobie pomyślałam, że tak gadałaś o malowaniu tej kuchni, dobrze że w końcu nie malowałaś, bo narobiłabyś się a potem wyprowadziła. ;-)
Ja w końcu nie byłam nigdzie w żadnym sklepie. Pojechałam tylko na siłownie. Więc nie mam czym się pochwalić. A szkoda bo bardzo lubię :tak::tak::tak:.
Za to moje dziecię narzekało rano że ją boli brzuch. Po powrocie z miasta chciała do toalety i tatuś nie zdążył :-D:-D:-D. Mati go obsrała i siebie po pachy. Kąpanie mamy już z głowy:tak::tak:.
 
hej
Widze ze tutaj cicho, weekendowo:szok:
Kasia8118- ja tez oczywiscie zycze wiecej rocznic:tak: I odezwe sie co do czwartku jak sie wyspie;-)
Doris78- ja juz poprosilam o wolne na 17:tak: A co do zasypiania dzieci to zawsze wszystkim zazdroscilam bo slyszalam nawet jak dzieci bawily sie na podlodze i zasypialy:szok: a mojego twardziela to zawsze musialam tulac bo on nawet jak pada ze zmeczenia to jakby sobie zapalki wlozyl i nie ma szans zeby go zmoglo:no:
Tynia- juz wkrotce bedziesz przeszczesliwa zobaczysz- sama sobie pania domu- super uczucie. Powodzenia:tak:
mamatrojeczki- trzymam kciuki twardzielko;-)
Sylwiam- no to ci sie niezle zaczelo:-D:-D:-D Mala sie dogada z szymonem na pewno:cool2::cool2::cool2:
natalka1990- oby sie zadne paskudztwo nie rozwinelo:-)
Roksanna1- tatus nie zdazyl:-D:-D:-D:-D:-D:-D Ale sie usmialam:-D:-D:-D:-D

Ide na mam talent, kawka i do pracy:eek:
 
A u nas zakupy dzisiaj udane:tak:
Mojadzidzia pojechała ze mną i ani sie obejrzałyśmy a tu już 16 była i czas wracac:szok: Sobie kupiłam tylko buty ale obkupiłam Olivię na przecenach w nexcie:tak: Marcel biedaczek dostał tylko skarpetki:sorry:;-)

Roksanna a my widziałyśmy Łukasza z Matyldą ale tak z daleka:tak: Mojadzidzia mówiła że Ty pewnie na siłowni i Oni na Ciebie czekają:-D

Natalka u nas też katarek ale na szczęście już przechodzi:-) Dużo zdrówka dla Was:-)

Doris jakto nie będzie kiedy? przecież w czwartek jedziemy na zakupy:sorry: Kubuś lepiej?? Dawid nie zaraził się?

Olivia już śpi a ja znów sama:sorry: Ale ja tęsknię za tym moim łobuzem:-( Rafał mówi, że nie jest tam smutny i nie płacze ale cały czas trzyma się blisko Rafała jakby się bał że ten go zostawi:sorry::-)
Dziadek na szczęście czuje się lepiej:tak:
 
Roksanna - u mnie wczoraj akcja z kupa byla, Kuba zobaczyl, ze Maciek ma jakas jego zabawke i zeskoczyl z kibelka w trakcie zalatwiania potrzeby zostawiajac za soba brazowe slady :crazy: a zeby jeszcze bylo malo to tatus genialnie w to wlazl, bo nie zauwazyl i rozniosl po dywanach :wściekła/y:

natalka - to Wy sie obserwujcie, czy przypadkiem to nie jest uczulenie na kotka

sylwia - no dzieciaczki wyczuwaja zmiane sytuacji, moj Kuba jak zostaje bez rodzicow to dziecko do rany przyloz, jest grzeczny az nie do uwierzenia

Moi sie wlasnie kapia, wyszaleli sie na urodzinach, zaraz powinni zasnac. Ja tez, dla mnie sen to wybawienie.
 
Doris78 oki w poniedziałek składam o urlop, mam nadzieję , że podpiszą :tak:Co do usypiania w trakcie jakiejś czynności to i mojego trafiło. Wkleję fotkę poniżej :-D
KasiaJ i Roksana rozbawiłyście mnie do łez:-D:-D:-D
Tynia wszystkiego dobrego na "własnym" :tak:
Ampar3 dzięki :-)
Natalka może to tylko taki mały katarek i nic więcej się nie pojawi, trzymam kciuki :tak:
A my dzisiaj zrobiliśmy sobie wypad do Hull. Pogoda dopisała i było super. Tylko Marek został w domu, bo nie za bardzo jeszcze się czuje i nie lubi długiego łażenia :wściekła/y::szok::eek: Mieszkałam tam po przyjeździe do Anglii przez pierwsze pół roku i bardzo tęsknię za tym miastem. Może jeszcze tam wrócę :tak:

A to mój mały śpioch:
 
marta- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-D:-D:-D:-D

JA TYLKO NA CHWILE,WLASNIE DOPRACY WYCHODZE:-(
Renuska-bardzo dziekuje za vouchery:-)
doris-mam vouchery od Renuski.jest ich dla cieie.jezeli ci pasuje to bys mogla do mnie podjechac we wtorek-oczywiscie mala kawka wchodzi w gre:tak: jezeli ktos ma jeszcze ochote to zapraszam.niestety poniedzilaek mini pasuje.mam duzo planowdobr uciekam
pa
.
 
Ostatnia edycja:
Hej witam z rana ja juz po kawce i sporym ciasteczku:tak:.Mój R jeszcze śpi a mały buszuje w swoim pokoju i chwilowo mnie nie woła co nie jest normalne.Dzięki serdeczne za życzenia z okazji rocznicy:tak:.Wczoraj pogoda była super aż chciało się życ:tak:.Marta ja tez oczywiście życzę Ci wszystkiego naj naj:tak::-)!
 
reklama
Marta84
Ode mnie też sto, sto, sto i jeszcze raz sto lat i wszystkiego naj, naj, naj i jeszcze raz naj.
Witam dziewczyny
My byliśmy na carbodzie ale tym drugim i jestem niepocieszona, bardzo. Nie podobało mi się i mało było używanych rzeczy za to dużo nowego chińskiego badziewia. Coś tam kupiłam ale......:wściekła/y:
 
Do góry