reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ja juz po zabiegu usuniecia pieprzyka.jutro wrzuce fotke jaka mialam duza dziure na plecach.bolalo przy znieczuleniu,a pozniej to juz jakos poszlo,ale w pewnym momencie myslalam ze tam padne:-D a jeszcze 3 inne mi zamrozil. ufff ale juz po wszystkim.za 4 tygodnie dostane wyniki czy tam nie bylo jakiegos rakola.
uciekam pochlonac sernik na zimno z truskawkami:tak:
 
reklama
hej
Jeny co za pogoda- czy tak nie moze byc przez caly rok. Czlowiek ma caly czas energie:tak::rofl2::rofl2:

Sylwiam- super wypadzik musial byc- taki spontan ;-)
kasia8118- mi zasmarkana nie przeszkadzasz. Widzialam fajne piwko dla ciebie w lidlu- z lemoniada- alkoholu mniej niz 0.5%;-)
kasiek27- gratulacje- nic sie w srode nie chwalilas ze cos podejrzewasz;-)
Agnieszkauk- no to teraz kciuki za dobre wyniki:tak: Moja kolezanka miala takie pieprzyki chyba ze trzy na plecach po zabiegu wszystko bylo ok;-)
jstysiak:szok::szok::szok::szok: Wspolczuje
Nefretete- twarda sztuka z ciebie. Tak trzymaj:-D:-D:-D

Ide sobie platki zrobic i herbatke
 
Hejka:-)

Agnieszka a ja myślałam, że Ty dopiero idziesz pokazac to lakarzowi a tu już po wszystkim:-) Dobrze, że masz już to z głowy i niech się szybko goi:-)

Kasia8118 mi nie przeszkadza twoj katarek;-)

Nefretete dobrze zrobiłas bo jak to się mówi "ta zniewaga krwi wymaga":-D Ja niestety też zawsze mięknę:baffled:

Ania my też kilka razy bylismy w scarborough:tak: ale wczoraj wybraliśmy się do Cleethorpes. Fajnie też jest w Bridlington albo Whithby:tak:

Ja wybrałam się dzisiaj na zakupy do morissona głównie po składniki na jutrzejszą sałatkę i kupiłam tylko pora bo o reszcie zapomniałam:baffled::sorry2::rofl2: Kto nie ma w głowie ten ma w nogach.....jutro trzeba będzie isc znów na zakupy:baffled:
Na szczęscie moje dzieciaczki już śpią:tak: Marcel nie spał w dzień więc o 19 już miał zgon a moja kochana córeczka zasnęła sama w łóżeczku:-)
 
Witam
Ja dziś miałam aktywny dzień. Najpierw byliśmy w muzeum broni Leeds a potem w Tropical word. I jestem zakochana w Leeds. Strasznie mi się tam podoba. Podobało mi się już za pierwszym razem jak byłam ale człowiek zapomina a teraz sobie znowu przypomniałam. Łukaszowi też. Nawet się zapytałam kiedy zmieniamy miasto :-D;-):tak:A na koniec Ikea. I tak cały dzień zleciał.
Nadrobiłam wszystko, trochę tego było, ale jeśli o czymś zapomnę to mi wybaczcie.

Sylwia fajny wypad. Też tak lubię ni z gruchy ni z pietruchy gdzieś wyruszyć, ale u mnie na straży zawsze stoi mój rycerz w złotej zbroi. :-DCzasem to lepiej.
Jstysiak niech koleżanka wraca do zdrowia. Współczuję szczerze. A jest ktoś, tzn jakaś rodzina ojciec dzieci? I myślę też że chyba ma szczęście że żyje. Po takim zderzeniu z tirem chyba mało kto ma tyle szczęścia.
AgnieszkaUK ja też myślałam tak jak Sylwia że Ty idziesz to pokazać a tu od razu Ci wycięli. Kiedyś też miałam zabieg i z tego zabiegu najbardziej bolało jak właśnie znieczulenie :-p:tak:Oczywiście życzę pozytywów.
Nefretete opowiadaj co jadł mąż na obiad? :tak::-D
Kasia8118 pogadamy o tym angielskim w sobotę. Oki?
Katin mówiłam że dla mnie to przyjemność. Mam nadzieję na dobrą ocenę :-D:-D:-D:-D.
Kasiek27 gratulację
Tyniai wiki chodzi Ci o to że ktoś z housingu przychodzi sprawdzić czy faktycznie są takie warunki jakie podane są w aplikacji?
Widzę że nas sporo będzie na imprezce. Oby się nie wykruszyły dziewczyny. Bardzo mi przykro że Mamytrójeczki nie będzie :-(Dziewczyny a co pijemy? Każda sobie? Bo nie wiem co kupić. :baffled::baffled:
 
roksanna1 wczoraj sie pojawila kupka ale dzisiaj cisza :baffled: tak wogole to bylysmy wczoraj na szczepieniu i bardzo to przezylysmy :-( dzisiaj juz ok ale nie obylo sie bez paracetamolu bo temperaturka podwyzszona Teraz wlasnie smacznie spi :tak:
 
kasiek27 gratulacje!!! suuuper nowina,ale ci zazdroszcze :-D:-D
jstysiak strasznie przykra sprawa z twoja kolezanka,najwazniejsze ze zyje i nie zrozumialam do konca czy jej rodzina jest tutaj z nia?
AgnieszkaUK szybko poszlo prawie jak wyrwanie zeba :-D ja tez chcialabym sie kilku pieprzykow pozbyc,strasznie ich nie lubie :wściekła/y::-D
Sylwia ja moze w poniedzialek jak bedzie pogoda to pojade nad morze bo ci pozazdroscilam :-p a dzisiaj widzialysmy twojego tatusia jak do lidla jechal :tak:
 
Cześć Dziewczyny!!!!!!
Mam chwilkę więc piszę :-)
Pogoda nas dziś wręcz rozpieściła:tak::tak::tak:
Aż inaczej człowiek na świat patrzy:-DWięcej takich dni proszę:-D:-D

AgnieszkaUK - trzymam kciuki za wyniki:tak::tak: I oby szybko przyszły żebyś nie musiała się denerwować

Kasiek - wielkie gratulacje:-D:-D Następny suwaczek proszę:-D:-D:-D

Jstysiak - Twojej koleżance życzę szbkiego powrotu do zdrowia

Nefretete -:szok: No No kocica pokazała pazurki:-D:-D;-):-p i dobrze:tak::tak:

Mój A był dziś zrobić MOT:szok::szok: Siedziałam w domu i zastanawiałam się jaki dłuuuuugi rachnek przyniesie:angry: i oczywiście jak wysoki:angry::szok:
A tu niespodzianka:tak::tak:Zadnych usterek:-DZapłacił tylko za MOT 40 f:-):-):-):-D:-DDzień pełen radości. Nie dość że wymarzona pogoda to jeszcze w portfelu pieniedzy zbyt wiele nie ubyło:-):tak: I jak tu się nie cieszyć:-D:-D:-D
Amanda poznawała dziś radość poznawania świata w chodziku:tak::tak:
Ale jej to sprytnie idzie:rofl2::tak:
 
Dziewczyny dziękuję, ja nadal wściekła ale to, że żałujecie, że mnie nie będzie przynosi mi pewną ulgę w "cierpieniu"

Dzisiaj dostałam wolne za jutro :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. No ale chociaż pomyłam okna wewnątrz, poprałam firanki i pojechaliśmy do Halifaxu do polskiego sklepu. Muszę przyznać, że mają tam niższe ceny niż w pikniku i też spory wybór towaru. Jest w czym wybierać.
Doris byłaś w tym sklepie na BD4?
Kasiek27 gratuluję :tak: i jak ja Tobie zazdroszczę :zawstydzona/y::szok:
Mojadzidzia to i tak chyba zwiększyła się częstotliwość kupek :-)

Mam pytanie, czy orientujecie się jak tutaj wygląda z przedszkolem. Dokładniej to chodzi mi o to, że ja niestety mam ruchome 4 dni pracy i czasami mały musiałby iść na 2 godziny np. pon., wt., śr. a w innym tygodniu np 4 dni od wt. do pt. Czy w takim przypadku muszę zapłacić za cały tydzień czy nie. Jak mam to z nimi ustalić. Bo chciałabym później ubiegać się o dofinansowanie. A niestety będę potrzebowała Chrisa dać do przedszkola w te dni kiedy będę na rano, ponieważ chłopak, który mnie w tej chwili zmienia wcześniej , wyjeżdża na miesiąc, a później prawdopodobnie przejdzie na mój team :wściekła/y::no::wściekła/y:W tym przypadku nie będę mogła wyjść wcześniej z pracy :-( a kończę o 15 , a mój idzie na 14,30 . Lipa :crazy:
 
reklama
mamatrójeczki no to rzeczywiscie LIPA! a nie masz kogos znajomego kto moglby zajac sie Chrisem na godzinke? szkoda ze nie udalo sie z urlopem,a nawet dzisiaj myslalam o tobie i twoich faszerowanych buleczkach :-D:-D
 
Do góry