reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Mojadzidzia właśnie nie mam nikogo zaufanego w pobliżu :-( Po drugie wolę przeszkole gdyż Chris bardzo lubi towarzystwo innych dzieci i do tego miałby gdzie zużyć swoją energię. Podłapał by też trochę angielski:-) ... Kurcze gdybym umiała angielski to mogłabym też zrobić kurs na opiekunkę i miałabym problem z głowy. Tym bardziej, że u mnie w domu i ogrodzie to jak w przedszkolu ;-)
Co do bułeczek to ostatecznie stwierdziłam, że zrobię placki z pomidorów :tak:. No ale to innym razem ;-)
a tak jest u mnie w ogrodzie
 
reklama
Witam z samego rana:-D
Znów piękny dzień się zapowiada:-D:-D:-D
Wiki przywędrowała dziś do mojego łóżka o szustej rano:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dziś nie idzie do szkoły więc mogła sobie pospać, a wstała jeszcze wcześniej niż zazwyczaj do szkoły:wściekła/y::angry::angry: Oczywiście gdy Wiki przyszła i zaczeła się "witać"
obudziła się Amanda:angry::angry: no i po spanku:wściekła/y::wściekła/y:
Ale spojrzałam przez okno i od razu się lepiej na duszy zrobiło:-D:tak::tak:
Mam dziś napięty program dnia, więc to może i lepiej że córeczka zafundowała mi wcześniejszą pobudkę:tak:;-);-)

Życzę wam miłego dnia i oczywiście super spotkania;-):tak::tak::-D
 
czesc kobietki ale piekny dzien super ja wczoraj wzielam wiki troszke na dwor ale to tylko z tylu ogrodu dzis ja zabiore na wiekszy spacerek :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jak ja sie ciesze ze moje dziecko juz zdrowe a jutro jedziemy po lodowke zamrazalke i moze jeszcze szafe do domku narazie kupimy uzuwane zeczy znalazlam jedna pania ktora idzie namniejsze mieszkanie i dlatego sprzedaje prawie wszystko bo takto maja urzadzone a dlatego musze kupis uzywane bo musimy zaplacic podatek bo jak wiecie moj pawel jest self-employed i wyjdzie tego okolo 800 funtow:-:)-:)-:)-(szkoda mi tyle poiedzy bedzie oddaxc ale niestety trzeba
mama trojeczki a nie lep[iej by ci bylo poscic malego na caly tydzien do przedszkola on by cvhodzil so zlobka znajoma ale to w szkocji za cale dnie swojego dnia placila 300fontow ale on chodzil caly czas a ty chcesz tylko na 2 godzinki wiec nie powinnas placic duzo zycze powodzenia:tak::tak::tak::tak::tak:
kobietki milego spotkanka
 
cześć laseczki:-)

aleeeeeee pięknie:-)
a ja z samego rana wstałam,pranie już wyprane tylko powiesić;-)lasagne na dzisiejszy wieczorek już machnięte,i przyszedł mi właśnie ważny dokument pocztą także mało nie podskakuję z radości,zaraz muszę do miasta jechać a wieczorek u katin:-D:-D:-D:-D:-D:-Djuuuupi!
dziewczyny tyle napisałyście,ze nie wiem od kogo zacząć:-)
tynia-przykro mi,ze się nie poznamy:-(
agnieszkaUK-nooo ja tez się zdziwiłam że już po wszystkim:sorry2:a miało być pokazywanie tylko;-) trzymam kciuki,że nie jakieś paskudztwo:tak:
jsysiak-biedna dziewczyna aż mi serce ścisnęło jak napisałaś:no2:mam nadzieję że wyjdzie z tego.

do zobaczenia laseczki;-)
 
HEJ
Widze ze imprezka szykuje sie na całego :rofl2:
a mi tez smarkate nie przeszkadzaja:-D

gdyby sie jeszcze ktoras z NOWYCH DZIEWCZYN zdecydowała to piszcie przesle adres:tak:

miłego dnia
 
hej laseczki ja tylko wpadłam na chwile bo mam dzis urwanie glowy:szok: dom trzeba ogarnac, obiad, naszykowac sie na spotkanko u katin i jeszcze odebrac tesciow z liverpoolu...
katin mam pytanko ogarnełas ile nas wszystkich bedzie?:-D
 
nefretete 101 trudno mi policzyc ,ale chyba koło 10 osob:tak:bardzo sie ciesz ze uda nam sie spotkac tak duzym gronie.Ciebie tez jeszcz nie znam:confused:
Amper moze na wszelki wypadek zabierz krzesełka :-D bo od paneli troszke ciagnie:tak:
 
nio ja juz jestem gotowa:-) przed chwila ciasto sie upieklo- dopiero:zawstydzona/y: wiec pewnie jeszcze bedzie cieple;-)
katin nic straconego dzis sie poznamy:-D
czekam tylko jeszcze az moje dziecko sie obudzi:baffled: cos mu sie zmogło;-)
 
reklama
Cześć Wam laski
Odsypiacie chyba imprezkę bo cicho tu. ;-):tak: Dzięki Katin z imprezkę, superowo było. A co maż mówił po naszym wyjściu? Dosyć spora grupa się nas zebrała. A ja mam wyrzuty sumienia, że tyle zjadłam :szok:.
Nefretete i Ania1812 miło było Was poznać.
 
Do góry