reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

katin z checia ale musze spytac swego czy zostanie z mala bo jeszcze nie wiem czy moze on cos zaplanowal? dam znac napewno no i dziekuje za zaproszenie:-)
Witaj kasia8118 no i gratulacje z ciazy!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc
Domin dzis wstal o 7 :-(,zazwyczj budzimy sie okolo 9.
Kasia gratulacje !!
Jstysiak-nie mialam cesarki,ale mialam duza nadzerke ,zostala mi jeszcze mala ranka ,kt.bardzo wolno sie goi :-(wiec musze czekac jeszcze minimum pol roku.
Po urodzeniu Dominika twardo obstawalam ,ze absolutnie nie chce drugiego dziecka ,a jak teraz chce i to badzo to nie moge.
Milego dnia dla wszystkich !
 
Cześć babeczki!!!
kasiek27- witaj na forum i ogromne gratulacje!!! A ile lat ma Twoja córeczka?
jstysiak- straszna sprawa z tą koleżanką. Mam nadzieje, że szybko wyzdrowieje.
Katin- ja będę jutro chyba o 6 a nie tak jak pisałam o 7.30. Dzielnie walcze z laktatorem żeby mały miał jutro co zjeść na kolacje. I ja też uwielbiam te ciasteczka :-p:-p:-p Wczoraj przy prasowaniu zjadłam 3/4 opakowania :szok: Ale ja niecierpie prasowania i dlatego musiałam sobie osłodzić ten czas (tak sobie tłumacze :-D)
mamatrójeczki- oj ja też bym się wkurzyła gdyby mi w pracy taki numer zrobili.
kasia8118- nam się na szczęście jeszcze komputer sam nie włącza ale częto w środku nocy odzywają się zabawki Filipa. Najczęściej Buzz Astral (z Toy Story) albo pies-robot. Tego psa to ja bym się nawet przestraszyła bo świecą mu oczy na czerwono.:dry:
aniteczka- oj niezłego stracha Ci napędzili. Ja pewnie w glowie miałabym najczarniejsze scenariusze.
sylwia.m- z tymi rozmiarami to jest samowolka. Pare dni temu kupiliśmy małemu kombinezon na 0-3 misięcy bo ten na 3-6 wyglądał jak na rocznego dzieciaczka. A ten co kupiliśmy jest i tak troszke za duży. Tak samo mam z bluzkami z Nexta. Te 3-6 są większe od 6-9:baffled: A gdzie jeździcie nad morze? Też bym się chetnie wybrała bo byliśmy tylko raz w zeszłym roku w Scarborough.

Idę troszke ogarnąc dom póki mały śpi. Miłego dnia
 
witam dziewczynki:-) pogoda znow dopisala wiec i dzis mielismy mozliwosc wybrac sie na boisko:-) Alex juz po 30 minutkach byl zgon:-D
ja dzis planuje sobie jeszcze odpoczynek i nie robienie obadu:-D musze odegrac sie na D:sorry2: on nie czysi klatki Korby- co jest jego obowiazkiem itp itd a kiedy zwracam mu na to uwage to stwierdza, że sie czepiam:wściekła/y: jak przyjedzie z pracy i sie zapyta o obiad to tez mu powiem ze sie czepia:-D

Renuska pewnie że możemy sie spotkac ale to juz po weekendzie:-);-)

kasiek27 gratulacje:-):-):-)

sylwia.m co do rozmiarow to tez mnie zdiwko ryplo... kupilam spodenki z bluzka w komplecie na 6-9m. spodnie juz sa za male a bluzka jeszcze za wielka:szok:

katin dzieki za adres;-) mam tylko nadzieje ze D nie obrazie sie zabardzo na brak obiadu i zechce mnie jutro do Ciebie zawiesc:-D

dziekuje wszystkim kochanym laseczka ktore odpowiedzialy w sprawie zebow:tak::-)

młody śpi wiec ide sie delektowac spokojem przed tv
 
Hej kochane Ja jak zwykle tylko na chwile kurcze nie nadarzam juz za waszymi wypowiedziami szok ;-);-)Ale to bardzo dobrze ze tyle piszecie :-)Ja jak zwykle w biegu bo dzis lece wyslac juz papierki do Ofsted i jak dobrze pojdzie to niedlugo bede mogla zaczac brac dzieci do siebie i oficjalnie sie oglosze jako childminder hehe. Ale jest tej papierkowej robty z tym szok dlatego mi to tyle zajmuje a pozatym sie mi maternity leave konczy teraz wiec trzeba zaczac zarabiac;-)
Kurcze ale mi te dzieci rosna Olivka zaczyna juz probowac raczkowac a Abi niedawno zadala mi pytanie po angielsku w szoku bylam :-)
 
Hej ja mam chwile wolnego bo mi mały padł w samochodzie jak pojechaliśmy do marketu i cały czas śpi.Tata na siłowni a ja oczywiście na BB:tak::-D.oleska wieki Ciebie nie było:tak:.Kasiek27 dzięki za gratulacje i też serdecznie gratuluje;-):tak:.Suwaczki super;-).A wy z Justyną blisko siebie mieszkacie?nefretete kara musi byc ;-).Ja też często odgrażam się mojemu że jak coś to nie dostanie obiadu ale niestety często mięknę:sorry2:.Dziewczyny ja cały czas jestem pociągająca(czyli zasmarkana) czy komus to będzie przeszkadzac na imprezie u Katin:sorry2:?
 
reklama
Do góry