reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej widzę że od rana same złe wiadomości :-(.Justyna szkoda tej twojej koleżanki z pracy.Przykra sprawa:-(.mamatrójeczki no to grono imprezowiczek się nam pomniejsza :cool:.aniteczka ty się wczoraj pewnie ostro zdenerwowałaś ale co tu się dziwic:wściekła/y:.Kasiek27 z tego co pamiętam to my już miałyśmy okazje się poznac osobiście :tak:.Witaj ponownie:tak:.A u mnie w domu dzisiaj w nocy działy się cuda:baffled: sam włanczał się komputer i dvd :baffled: normalnie nie wiem czy to duchy czy jakieś zwarcie.Świecie nic się nie wyspałam:wściekła/y:.
 
reklama
Witam wszystkie, my juz z corcia na nozkach od 7 rano:-) No i musze sie pochwalic ze Zuzia bedzie miec rodzenstwo, wczoraj robilam test i wyszedl pozytywnie wiec sie wszyscy cieszymy:-D A dzis troche nas lenistwo ogarnelo ale mam nadzieje ze szybko minie. A co do suwaczka to jeszcze go nie mam jstysiak ale sie pojawia i to dwa !
 
Hejo z rana:-):-):-)

Marcel jeszcze śpi:szok: a Olivia właśnie usypia w huśtawce z pieluchą na twarzy:baffled:
Dzisiaj ubrałam jej kolejną sukienusię 3-6 miecięcy i jest na styk:szok::wściekła/y: Kurde dobrze że szafe przejrzałam bo potem już by się w nią nie zmieściła, takie durne te rozmiarówki:wściekła/y:

Jstysiak ło matko:szok::szok: Trzymam kciuki za Twoją koleżankę, żeby wyszłą z tego cało:tak:

Mamotrójeczki brak słów na ten wasz zakład pracy:no: Nic sobie człowiek zaplanowac nie może:sorry: Szkoda:-(

Anita to niźle musiałaś się nerwów najesc:baffled: Al;e najbardziej szkoda Ali, napewno bała się:-(

Wczoraj taka piękna pogoda była więc jak Rafał wrócił z pracy o 18 zapakowaliśmy się i pojechaliśmy nad morze na spacerek:tak: Tak strasznie chciało mi się nad morze, że musiałam pojechac tam chociaż na godzinkę. Wypadzik się udał, właściwie to chętnie pojechałabym i dzisiaj:-D

Jak starsze dziecię wstanie to spadamy do rodziców na całodzienną posiadówę:-D
 
kasia gratulacje
jstysiak przykro mi z powodu kolezanki :-:)-:)-:)-:)-:)-(mam nadzieje ze wyjdzie z tego:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
aniteczka wspolczuje ci wczorajszego dnia pewnie odchodzilas od zmyslow
moja wiki juz zdrowa :-):-):-):-):-):-):-):-):-)bidulka prawie dwa dni nic nie jadla to moze dzis nadrobi :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a ja szukam wszystkiego do domku bo musimy sobie zakupis lodowke i pralke
mam pytanko czy jak sie dostanie mieszkanie to czy przychodza do domu na inspekscje jakas:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:tzn czy mieszkaja tylko oni czy jeszcze sobie kogos wzieli zeby razem mieszkac a nie zglosili
ale namotalam ale mam nadzieje ze ktoras bedzie wiedziala o co mi chodzi:tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D
 
:-)dzien dobry
piekna pogoda-tylko korzystac
moja nikola wstala dzis o 6 razem z moim R-i pisk, bo chce do tatusia:szok::dry: teraz siedzi na sofie i oglada jak zwykle vive,ale jej sie oczy zamykaja:tak:
dzis mam wizyte u lekarza(mam wielkiego czarnrgo pieprzyka na plecach-jak bylam z nim w PL to doktorka mi powiedzial ze moze byc on rakotworczy:-( i dala skierowanie do szpitala na usuniecie go.nie poszlam bo sie balam-:sorry2:) zobaczymy co mi dzis powiedza.mam nadzieje ze wezma probki na badanie histopatologiczne,a jak wszystko dobrze pojdzie to beda usowac laserowo. nie powiem bo sie stresuje:-(
justysiak-ojoj strasznie mi przykro z powodu kolezanki.jak to mozliwe ze tir w nia wjechal.
mamatrojeczki-tutaj w pracy nigdy nic nie wiadomo
kasiek 27-gratulacje-:-D
kasia8118-mi sie pare razy komp wylaczy w nocy(caly czas mam wlaczony) ale jak sie pozniej okazalo to tylko aktualizacje
sylwiam- zazdroszcze ci ze masz mozliwosc wypadu do mamy na caly dzien. ja to przez cale dnie siedze sama jak kolek.towarzystwa mi dotrzymuje jedynie moja nikola
 
Czwsc
Mamatrojeczki :-( trudno jeszcze sobie odbiemy
Jstysiak bardzo przykra sprawa ,informuj nas jak tylko stan sie zmieni.
Kasiek 27 gratulacje , moze dołaczysz do nas w sobate?:tak:
Aniteczka przezyłas chwile grozy:baffled:
Sylwia uwielbiam takie spontaniczne wyjazdy , ale moj D nie:no:
Kasia8118 ale miałas noc:szok: miejmy nadzieje ze to dobre duszki:-D:-D

Wczoraj wieczorem udałam sie do Roksany ,razem robiłysmy zadanie dla Natali. Roksana jak prawdziwy informatyk ogarneła cała sprawe:tak:
Jeszcze raz bardzo dziekuje:-)

Tynia i Wiki- załapałam:-Dto chyba zalezy od agencji:sorry:
 
reklama
Do góry