reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej a co tu taka cisza?katin dzięki za zaproszenie na imprezkę;-).Było miło jak zawsze;-).To przyznajcie się dziewczynki do której balowalyście?Ania1218 fajnie że była okazja się poznac.Zawsze lepiej się pisze z kimś kogo pozna się osobiście:tak:.Uciekam do małego marudy:tak:.
 
reklama
A co tu taka cisza?:-p:-D

Katin imprezka była super aż nie chciało się wychodzic. Dziękówka;-) No i oczywiście co złego to nie my:-D

Ania1812 bardzo miło było Ciebie poznac osobiście:-)

Moja mała imprezowiczka jak usnęła na imprezie to na jedzonko obudziła się dopiero o 5 rano:szok::szok: Musiała odespac szaleństwo:-D

No dobra, zwijamy się nad morze. Mam nadzieję że pogoda dopisze bo narazie średnio to wygląda:baffled:
 
hej kobitki:-)

ja już też odespałam chociaż późno strasznie nie wyszłam;-)
katin -jeszcze raz dziękuję,bardzo fajna imprezka,miło posiedzieć tak w przyjemnym towarzystwie:-):-):-)
nefretete,ania1812- fajnie było Was w końcu poznać:tak:;-):-)

no i do której posiedziałyście?:-);-)
 
Hej!!!
Mi również było bardzo miło Was poznać:-) i oczywiście Wasze dzieciaczki również.
Katin- imprezka była super. Jeszcze raz dzięki za zaproszenie. I Ciebie też było miło poznać ;-);-);-)

My już dzisiaj zaliczyliśmy car boota. Miałam nie jechać, bo chciałam chociaż w niedziele troszke dłużej pospać ale Adaś obudził się o 6.30:wściekła/y: No to co było robić;-) Ale było dosyć dużo sprzedających i mieli dużo rzeczy dla dzieciaczków. No i jestem bardzo zadowolona z zakupów.
Miłej niedzieli
 
katin imprezka super:-):-)dzięki. Super spędzony czas w super towarzystwie

nefretete, jstysiak fajnie było was poznać:-):-):-)

Też miałam być dzisiaj na carboot-cie ale Robertowi niechciałao się zwlec z łóżka, bo do późna grał na kompie.
Teraz byczymy się po obiedzie. Miałam mielone niestety trochę za słone. A Adaś do mnie dyplomatycznie wiesz mamo te kotlety mają "trochę" soli w sobie hi hi:szok::baffled:
 
hej
Ja jakos dogorywam po wczorajszym- niby 3 gieldy oblecialam:tak: ale nie wiem jak to zrobilam.
katin- dzieki jeszcze raz za imprezke dla ciebie i twojego;-)
Ania12- milo bylo cie poznac;-)
Roksanna1- ja tez sobie dzisiaj wyrzucam ze zjadlam tylko jedna sajgonke:-D:-D:-D

A jak tam w Huddersfield bylo dzisiaj? Zakupy udane?
 
witam
Dziekuje za wczorajszy wieczor, juz dawno nie spotkałysmy sie w takim groni:tak:
za jedny zamachem poznałanm nefretete z cała rodzinka:-D
Jeszcze wczoraj ogarnełam cały bałagan ,wiec dzis rano nie było sladu po imprezce:baffled: tylko mały kacyk
Dawid pod wrazeniem naszego wielkiego grona i godulstwa:angry::angry::-D:-D mowi ze mometami było jak w ulu ,ale to chyba dobrze:tak:
Roksanna jakie wyrzuty:dry: raz sie zyje
Mojadzidzia jeszcze chyba odsypiacie imprezke? jak Nadi po powrocie?
 
dziewczynki dzieki za super imprezke,milo bylo poznac nowe kolezanki :-)
katin moja Dusia zasnela o 1 i praktycznie spi przez caly dzien z niewielkimi przerwami :-D:-D rano wstalysmy dosyc szybko bo zaraz po 9,ale Nadia po jedzonku zasnela dalej a ja wzielam sie za sprzatanko :dry:
sylwia.m jak tam sie udal wyjazd?
doris78 jak glowka rano? bolala troszke? :-D
roksanna1 sprzedalam w domu kawal o orgazmach-podobal sie bardzo :-D
ampar3 dziekowka za podwozke-z niecierpliwoscia czekam na obiecane ksiazki :tak:;-)
 
Hej:-)

Pogoda raczej nie dopisała, było chłodno i wietrznie ale najważniejsze że nie padało i moglismy zaliczyc mały spacerek i zabawę na plaży:tak:

Hehe Mojadzidzia dobrze, że mi przypomniałaś ten kawał, muszę Rafałowi powiedziec:-D:-D:-D
 
reklama
Jej dziewczynki ja dzisiaj umierająca :-(.Już w drodze na giełdę czułam się lipnie a w drodze powrotnej od Nafretete to już wymiotowałam:zawstydzona/y:. Marta84 sorki że nawet nie pogadałyśmy ale jakaś taka zakręcona dzisiaj byłam przez to złe samopoczucie :zawstydzona/y:.Dzięki za wejściówkę :tak:.Czy jestem coś Ci winna?Ampar3 ja nic ciekawego nie kupiłam:no:.To znaczy nie to co w sumie miałam w planach kupic.Ale z gołą ręką też nie wyszłam:-p.A ja nadal nie wiem do której balowałyście:wściekła/y:.nefretete sorki że się tak zasiedzieliśmy:zawstydzona/y:.Głupio mi trochę bo my niby tylko na chwile a tyle siedzieliśmy że szkoda gadac.Biedni teście pewnie czekali na obiad:zawstydzona/y:.Dobra uciekam się myc bo dzisiaj mam mega zgage i wszystko mnie denerwuje:wściekła/y:.
 
Do góry