reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

wcvzoraj sie dowiedzialm ze na bd7 jest w soboty platne polskie przedszkole i chyba sie skusze na nie bo za jeden semestr placi sie 30funtow wedlug mnie to nieduzo a i jeszcze mam jedna wiadomosc starasmy sie o dzidziusia ciekawe jak dlugo;-);-);-);-);-);-)
 
reklama
Hej!!!
tyniai wiki- ale fajnie. Będziecie mieli niedużą różnice między dzieciaczkami. Ja żałuje, że tak długo zwlekaliśmy z drugim. No i super wyszło z tym domkiem.
jstysiak- zabrałaś mi przydział do Katin ;-);-);-) Cóż kto pierwszy ten lepszy. Ale nic wymysle coś innego ale na pewno nie zapiekanke bo nie znam żadnego dobrego przepisu. Jak zdąże to może jakieś ciasto upieke.
Doris78- a Kuba ma halówki? Bo my jeszcze nie mamy i nie wiem czy dam rade dzisiaj kupić.
BożenaM- uszy do góry. Z czasem na pewno będzie lepiej. Wiem co czujesz bo mój Filip jak chodził do przedszkola na 2,5 godziny to przez pierwsze pół roku prawie codziennie płakał. Nieraz wychodziłam z przedszkola z łzami w oczach, tak mi było go szkoda. Ale co zrobić. Na pewno szybko sie przyzwyczai. Trzymam kciuki.:happy:
aniteczka1981- powodzenia z tą spiralą. Ja też bym sie bała:szok:

A mój mały mądrala nauczył się przełączać karuzele, tzn. melodyjki w karuzeli. Tak się kręci w łóżeczku aż w końu naciśnie jakiś przycisk nogami. Cwaniak mały.
To tyle. Pozdrawiam i życze miłego dnia
 
witam i ja
Nie wiem jak wasze pociechy, ale moja miala fatalna noc juz od 3 nad ranem zaczela plakac:-( o 5 wzielam ja do nas do lozka tragedia, a o 7 sobie przysnelam i Majka spadla z lozka :wściekła/y: ma siniaki kolo lewego oka, ale w sumie czuje sie dobrze(po 5 min zaczela szalec:eek:) gorzej ze mna mam takie wyrzuty:sad::sad::sad:
Dziewczyny ja bede na tej gieldzie ok 13.25.

Kasia8118- znajmoma wezmie te ciuszki w niedziele pasuje????
tyniai wiki-gratulacje!!! oby jak najszybciej Wam sie udalo;-):tak::tak::tak:
Doris78 - taaaaaaa moja mala juz nie jest taka mala rosnie w zastraszajacym tepie.
nefretete101 - ja chyba moja zamkne w klatce hahahahaha:-D ja juz nawet jaram jak kiedys nerwica zaawansowana:laugh2::laugh2::laugh2:a jak patrze na Twojego to nie dlugo chyba o jakies tabletki lekarza poprosze:-p:laugh2:
 
:-D:-D:-DAle sie dzis w szkole usmialam:-) Wiki wziela karteczke ze swoim imieniem i nazwiskiem zawiesila na tablice (forma sprawdzania obecnosci) odwrocila sie i od razu "bye, bye mami":-D:-D:-D:-D:tak:

Tynia- tak wogole to madra decyzja z mieszkaniem. Nie ma to jak mieszkac samemu. Tez wiem cos na ten temat.
 
Znowu wcięło mi posta ale to chyba dzięki młodemu:wściekła/y:.Marta84 spoko mi pasuje i tak spotkamy się na giełdzie.My też postaramy się byc czasowo tak jak wy:tak:.Aniteczka daj znac jak zamontujesz sobie spirale bo ja też rozważam tą metodę antykoncepcji po porodzie bo raczej nie planuje już więcej dzieci a bynajmniej nie szybko:no::-D.tynia i wiki super wiadomosc:-).Tylko czekac kiedy się pojawi następny suwaczek;-).A miałam ostatnio się pytac Ciebie czy planujecie jeszcze dzidzie a tu proszę taka wiadomosc:tak::-D.
 
hej laseczki:-) dzien mamy dzis poprostu cudny
jakies 15 minut temu wrocilismy do domku. byłam z Alexem na placu zabaw ale jakos go to nie interesowalo wiec wybralismy sie na boisko... godzine bez przerwy biegał co chwila gryzł trawe ale co tam... wstawał i biegł dalej:szok::-D zdazylismy wejsc do domu, dostal flache (na nic innego nie mial sily) i padl.
 

Załączniki

  • DSCF0117.jpg
    DSCF0117.jpg
    53,3 KB · Wyświetleń: 37
  • DSCF0132.jpg
    DSCF0132.jpg
    77,2 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCF0147.jpg
    DSCF0147.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCF0157.jpg
    DSCF0157.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 29
Marta84 spokojnie nie bedzie tak źle:-D:-D:-D najwyzej przyjedziecie do mnie i razem beda wariowac;-)ja juz sie nie przejmuje niczym... mam balagan na chacie, pranie nie zrobione, obiad robie jak D wroci do domu... pelen luz;-):-D
 
reklama
katin - dziekuje Ci bardzo za adres. Niestety mnie nie bedzie u Ciebie bo jedziemy na urodziny do psiapsioly.:-(bardzo zaluje:-(
nefretete101- zdjecia Alexa supcio, ale sie wyszalal:-) na jaki serwer ladujesz zdjecia???
A moja zaczyna robic mi na zlosc jak ja wkladam do lozeczka to natychmiast wstaje i wywala smoczek:eek: :confused2:
 
Do góry