reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Cześć babeczki:-)
Ja tez już po mega długim spacerze,jak wyszliśmy o 8.40 tak dopiero teraz weszłam do domu:-)Dawid mi zasnął w wózku:sorry:i musiałam go wnosić na górę:wściekła/y:

KATIN-chodzi Ci o te francuskie z dżemem?/to przyniosła Roksana,też je bardzo lubię,a ja je kupuję w morissonie,to są ciastka balsena:-)

TYNIA I WIKi -no to zyczę szybkiego poczęcia:-D:-D:-)

ANIA1218-Kuba ne ma halówek,ma zwykłe buty do grania w piłkę,z czarna poszewą,tutaj nie mają takiego wymogu:no:

MARTA84-a dlaczego będziesz akurat o 13.25???:-D:-D:-D

ROKSANA-o dzieki ,że mi powiedzialas że to w niedziele,nie wiem co mi sie ubzdurało że w sobote :(

Ja chyba też tam się wybiorę:cool:mój J będzie w domu ,to wykorzystam okazję,bo sama z chłopakami bym się nie wybrała:eek:

KATIN-kurcze weż mnie nestrasz z tymi zadanaimi domowymi :((mnie tez to czeka ,na razie Kuba ma prościznę,ale potem....
I co udało sie Wam wkoncu??
 
Ostatnia edycja:
witam i ja
Domin śpi ,obiad poczeka a pranie już zrobione :-)
nefretete jak mieszkamy w tym samym miescie i taka piękna pogoda póki co ,to może się spotkamy?
tynia i wiki-powodzenia !!ja tez bardzo bym chciała ,ale na chwile obecną nie mogę:-:)-:)-(
 
Hej DZIEWCZYNY w koncu tu jestem!! Teraz jestem jako Kasiek27 wczesniej Kasiek25 mialam probleem sie zalogowaniem az w koncu zarejestrowalam sie na nowo:):-) Wszystkich bylo milo poznac:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
my juz dawno po kawce u aniteczki.nikola spi na ogrodziewiec wzielam sie za marynowanie papryki.i przyszedl mi pomysl do gowy: poniewaz ja nie bede mogla bawic sie z wami u katin(weekend pracujacy,a pozatym w sobote idziemy do kolezanki co urodzila synka-takze jezeli ktoras z was nie bedzie miala pomyslu na jakas potrawe to ja sie polecam do pomocy.;-)cos szybkiego,smacznego i taniego-sluze pomoca
dzis aniteczka mnie oswiecila ze kolo nas sa stawy gdzie mozna karmic kaczki:-) ale sie ciesze.moje dziecko wstanie,zje i lecimy.
dzis mam wyjatkowo super humor-niewiem czemu:-D chyba ta pogoda
 
Do góry