reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

dzien dobry
piekny dzien sie zaczyna-sloneczko wychodzi,az chce sie cokolwiek zrobic,no i humorek dopisuje.my juz po sniadanku.teraz szykujemy sie na kawke do aniteczki.
milego dnia dla wszystkich;-)
 
reklama
My też już na nogach. Pogoda za oknem piękna.
Mamatrójeczki strasznie jestem ciekawa tych placków z pomidorów.
Tyniaiwiki i jak Wiktoria. Gorączka trzyma? Czy już lepiej? Napisz czy daleko się wyprowadzasz.
Agnieszka i Aniteczka miłej pogaduchy :tak:
4muchy już Ci pisze, Marta84 wysyłała o wyprzedaży "AS GOOD AS NEW" 13 september 2.00-3.30 Huddersfield Sports Centre tu stronka : As Good As New: For all your preloved baby and childrens' goods! Halifax sale
 
Witam
Tak od rana o jedzonku czytam ,ale sie szykuje obzarstwo:rofl2:
Roksana bardzo mi szkoda ze nie magłam przyjsc na pierwsze spotkanie ,ale mam tyle pracy z Natalki zadaniem:szok: 7 tematow na ktore trzeba znajsc wiadomosci i opisac:sorry:dzwoniłam do jednej z mama ,i powiedziała mi ze mimo bardzo dobrej znajomosci jezyka mieli straszne problemy.
Doris gdzie dostane te dobre ciasteczka? ,ktore prawie wszystki u Ciebie zjadłam:-p
Ania1812 Roksanna ma racje sałatek juz troszke bedzie , jedzenia wogole juz duzo sie szykuje , ja proponuje cos słodkiego ,moze soki lub owoce.

Ja poczekam i w ostatniej chwili cos wymysle.
 
Hej ale jestem zła właśnie wcięło mi posta.No nic jakoś to przeżyje :cool:.Dziewczyny a która z was wybiera się na tą wyprzedaż i o której planujecie tam byc?katin ja jeszcze nie wiem co przyniosę w sobotę,ale coś wymyślę :tak:.Proszę o adres:tak:.Ampar3 jak tam zęby?Roksanna to czyli w sumie nie wiadomo co z tym angielskimj.Czy utworzyli jakieś grupy:cool:.A te 18 osób to było na tym angielskim?Tynia i Wiki pochwal się na jakiej dzielnicy będziesz mieszkac:tak:.A ja wczoraj spotkałam jakiś polaków na klastce w moim bloku.Ciekawe co to za jedni:cool2:.Czyżby nowi lokatorzy :cool:.Czy tylko byli u kogoś w odwiedzinach.
 
hey!
Ja tylko sie przyitam!
nie pisze bo nie mam wny odkad mały chodzi do szkoły, codziennie płacze z dnia na dzien coraz gorzej , mowi ze teskni za mna za domem:-(
Tak wiec miłego dnia a j ide myslec dalej i kukac na telefon:/....
 
Bozena okropne wiec co czujesz, na pewno zadna robota Ci nie idzie
Kasia 8118 ty tez bardzo sie nie przemeczaj z szykowaniem , jak juz to kup jakiegos łakocia:tak:wysyłam adres
 
Hej:-)
kolejny pieknyyyyyyyy dzień sie zapowiada:-):-):-)
Ja juz po sniadanku,prasowańsku i jeszcze tylko troche chatkę ogarne i fruuuuuu do parku:tak:.A mała mi wczoraj zasneła o 21.00 choc przyznam ze będzie gozej;-)
Bozenam Napewno wszystko bedzie dobrze,głowa do góry
Katin To ja sie pisze na soki i owoce:-pPrzyznam ze ja niemam zbytnio czasu na pichcenie.Wiec pomysł jak najbardziej mi odpowiada:-pAcha i tez poprosze o jakiś kontakt do Ciebie:tak:
Tynia To gdzie teraz bedziesz mieszkać
Aga i Aniteczka miłego spotkanka
a ja to chyba dzisiaj do Shipley sie przejde,Ktos chętny
 
hej dziewczynki:-)
ale ładnie na dworze:tak:
tak tak czekam na Agnieszkę kawuszkę drugą trzeba wypić:tak::cool2:
a później do przychodni receptę dla mamy odebrać i appoitment zrobić bo babodni nastały i pora sobie spiralkę założyć:sorry: ....ale się boję:no::no::no:
aha renuska witaj;-):-)
katin-ja też jeszcze nie wiem co zrobię ale na pewno nie sałatkę:-p;-)

miłego dzionka babeczki;-)
 
witam kobietki moja Wiki juz prawie zdrowa dzis ma jeszcze stanpodgoraczkowy ale dso wieczora jej przejdzie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
to wiec kochane tak przeprowadzam sie na bd15 bedzie mi smutno Roksanko ale bedziemy sie odwiedzac jestem mega szczesliwa Pawel zakomunikowal ze bedziemy tam mieszkac jak nie kupimy swojego domku bo ten domek jest jego szefa przynajmniej bedzie mial z kim do pracy jezdzic:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D a domek jest 2 pokojowy startczy jak narazie ogrod z przodu i z tylu planuje w sobote jechac tam i dokladnie wszystko poogladac:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry