reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Renuska witaj
Dziewczyny dzięki za miłe spotkanko, bardzo się cieszę, że udało mi się dotrzeć. Mały się wyszalał, jeszcze pogonił kilka kaczorów :-D . Do domu wróciłam dopiero o 18, ponieważ byliśmy jeszcze w sklepie wyprzedażowym Price Pounder na BD4. Mają dużo fajnych ciuszków (niestety na mnie to niewiele :wściekła/y::szok: ) i nie tylko. Kupiłam dla córki fajną bluzeczkę za 50p. , troszkę bielizny, itp. Polecam.
Kasia8118 ja miałam do szpitala wszystko swoje. Telefon też używałam na porodówce i nikt nic nie mówił.
 
reklama
aaa własnie ja też mam pytanie
jak wyrastały wszym zęby? pokoleji czyli 1,2,3,4 ble ble ble
bo moj ma 1,2 na dole i gorze, a wczoraj zauwazylam ze przebiła mu sie 4 na gorze... i troche mnie to zdziwiło bo myslalam ze pokoleji beda wyrastac:sorry:
 
NEFRETE-Mojemu Dawidowi tez tak rosną:-):-)jemu to wogóle inaczej najpierw 1 na dole,potem 2 u gory,potem 2 na dole ,1 u góry no i potem wszystkie 4 naraz a teraz od paru miesiecy nic:sorry:

KASIA8118-ja miałam swoje chusteczki:-)a telefon tez mogłam bez problemu używać:tak:

MAMATRÓJECZKI-a gdzie jest ten sklep???

ANIA1812-fajnie Kuba bedzie miał towarzystwo:-)A ja Kube ubierałam w krótkie spodenki,bo to było lato,teraz wezmę mu na przebranie do tego jakas koszulka i wsio:-)


A właśnie zapomniałam całkiem o tej wyprzedazy w sobote:cool:mam nadzieje że zdarze bo jade z Kuba i Dawidem na dzien otwarty w straży pożarnej:-)
 
Witam się z wieczora
Ja dziś faktycznie ugrzęzłam w mieście. Ledwo zdążyłam na 1.30 do domu ;-). Pogodę miałyście fajną, to dobrze. Mam nadzieję że nas rozpieści jeszcze w tym roku:eek:.
Tynia smutno mi że się wyprowadzasz :-(
Ania1812 jeśli mogę coś doradzić to nie rób już sałatki bo będą 3. Może jakąś zapiekankę.
Nefrete którejś forumowej mamy synalek tak miał z zębami. Będzie mały wampirek;-):tak:
Mamatrójeczki wreszcie oddam Ci Twoją blachę u Katin;-). A co robisz pysznego?

Dziewczyny te zainteresowane angielskim. Niestety nie byłam tam. Był równolegle z moimi zajęciami, a moje zajęcia były tym razem bardzo interesujące. Przyszło 18 osób. Nawet sporo. Zajęcia rozpoczynają się w następnym tygodniu o 19 w środę.
 
Doris ten sklep mieści się przy Euroway Trading Estate BD4 6SG. Są tam ciuszki dla dzieci i dla nas (Nike, puma, m&s i inne) oraz wiele rzeczy do domu i ogrodu.
Roksana myślałam by zrobić sałatkę gyros, ale dziewczyny mi odradziły, więc będą placki z pomidorów :-) Mam nadzieję, że będą smakować.
 
reklama
4muchy dzięki, może za 2 tygodnie pójdę, w przyszłym tygodniu idę na rano do pracy :wściekła/y:
nefretete101 jak będziesz w sobotę u Katin to posmakujesz i jak będziesz chciała przepis to dostaniesz :tak:
Idę sie kąpać i lulu. Mały znowu pewnie wstanie o 6, a jutro do pracy. Życzę wszystkim dobrej nocy :-)
 
Do góry