reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Kasiek27 WITAMY:-):-):-)dzieki za spacerek;-)ps.gdzie jest suwaczek:-(
Doris78 ty to ranny ptaszek jeseś,ja o tej godz to w szlafroku biegam:-Da Amelka w pampku i kaloszach:-D:-D:-D
Renuska Czy ty tez jesteś po cesarce?Bo ja tez bym chciała drugą dzidzie ,ale nie moge:-:)-:)-(
Ania1218Jasie zawsze moge podzielić:-pczekam na propozycje .Ja moge kupić soki takie i owakie :-p:-p:-p
Nefretete Jezeli chodzi o zabkiu mnie Amelka tez miała najpierw 1,potem2 i 4,a na 3 czekamy:tak:Wiec mam małego wampirka:-DA tak na marginesie pamietam jak jeszce niedawno amelka chodziła ze sliwą pod okiem:-D
Tynia No to kochana CIERPLIWIE CZEKAMY NA SUWACZEK:cool2:
Kasiaj a Ty jak sie czujesz???
 
katin-serdecznie dziekuje za zaproszenie,ale jak pislalam wczesniej nie dam rady wpasc.pozostaje mi zyczyc wam extra zabawy.
tinia-potrzebuje zlota bluzke do zlotych butow.jak cos znajdziesz to daj znac:tak:

my juz po spacerku.naprawde fajne te stawy niedaleko mine.taki spacerek sobie z nikola zrobilysmy ze nie mam sil.
alexnow-ucichlas cos kochana:-(
justysiak-smiac mi sie chce z kaloszy amelki:-)
 
hej laseczki:-)
ja tez Cię witam kasiek27;-):-)
agnieszka- a widzisz jak fajnie tylko,że ludzi tam mało:sorry:a w sumie nawet i lepiej;-):-)
jstysiak-a czemu nie możesz mieć więcej dzieci,bo ja nie mogę bo już dwie cesarki miałam:-(;-)

a ja miałam dzisiaj stresa jak nie wiem aż mnie brzuch rozbolał:-( jak zwykle poszłam Alicję odebrać z przystanku na 15.40 bo kończy szkołę o 15.30 i czekam czekam jak nigdy w końcu(dobrze,ze wzięłam telefon) dzwonię na infolinię od autobusow szkolnych co się dzieje,bo ja stoję już pół godziny i autobusu z moim dzieckiem nie ma:-( no babka zapytała się jaki serwis po czym się okazało,ze się zepsuł i za 10 minut będzie inny i mam czekać.....czekam następne 15min. myślałam,że osiwieję,już ma człowiek różne myśli,dzwonię znowu a baba ze jeszcze parę minut ale w końcu powiedziała że oddzwoni,podałam jej imię nazwisko Ali i że mam czekać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ustalili w końcu,że jest w jakimś innym autobusie i że są pewni,żebym się nie martwiła bo jest bezpieczna...w końcu po ponad godzinie spędzonej na przystanku przyjechał z innego kierunku autobus z moją Alą, zapłankana bo ją wozili przez godzinę ponad i rozwozili dzieci a ona chciała do mamy! bidulka moja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie wspomnę,że kierowca był wściekły na centrale ze po rodzicach nie podzwonili od razu bo nie tylko ja dzisiaj nerwów się najadłam:crazy:
ehhh nie będę smęcić Wam ale w dodatku na spiralę mnie nie zabukowali,tylko ulotkę dostałam że na Bd7 mam jechać założyć dzisiaj a więc nie pojechałam bo na Alę czekałam uchhhhhhhhhhhh:eek:
 
hej
Ja wczoraj wrocilam zjadlam obiad, padlam o 16.30 i wstalam dzisiaj rano po 6:szok:
A dzisiaj caly dzien spedzilismy na gorach, wyzynach i dolinach z kocykiem, latawcem, pilka i walowka( dietetyczna oczywiscie):tak:

kasiek27, Agnieszkauk- milo bylo was poznac wreszcie:tak:
Kasia8118-
narazie zrobil odcisk na nakladki a od poniedzialku zabiera sie najpierw za ta przebarwiona jedynke no i za 2 tygodnie juz bede sie sama wybielala:cool2::cool2:
katin- ja robie cos na zab- tzn zakupie gotowca- pieczywko czosnkowe, jakas fete z oliwkami i inne pierdoly- moze deske serow zrobie;-) Jak potrzebujesz krzesla to mam 3 skladane to zabiore ze soba
tyniaiwiki- super w sprawie chaty no i jak najszybszych rezultatow zycze:tak:
Marta84- twoja precyzja mnie rozbraja:-D:-D:-D 13.25- a sprobuj sie spoznic:-D:-D:-D A i jeszcze jedno- nie wierze powtarzam NIE WIERZE ze majeczka daje w kosc:cool2::cool2::cool2:
Renuska- witam na forum:tak:

Ide bo maly mnie molestuje. Musze go podtopic troche w wannie
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nerw, odwołali mi dzisiaj urlop na sobotę, bo potrzebują QA na popołudniu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Strasznie się wkurzyłam. Przepraszam laseczki niestety w tej sytuacji nie dam rady przybyć:-( . A tak się cieszyłam, wiedziałam, że coś za łatwo przyszło mi z tym urlopem:crazy: . Może uda się następne spotkanko zrobić u mnie?! Poczekamy, zobaczymy. Jestem tak spieniona, że nic mi się już nie chce. Przy okazji mojemu się oberwało (musiałam się wyładować :eek: ) Idę napić się herbaty, wezmę kąpiel i lulu.
Dobrej nocy wszystkim
 
Cześć:-):-)
ANTECZKA-ja też si,e cieszę że to weekend zaraz:-)chociaż jutrzejszy dzień to jak w tygodniu:baffled:oj nie chce się czasame,ale trzeba:cool:

No ale jutro już imprezka:-)ale fajnie:tak::-)

MAMATRÓJECZKI-szkoda że Cie nie będzie:-(ale moge sobie wyobrazic jak jesteś zla:wściekła/y:
 
reklama
Dzień doberek:-)
Chyba mamy kolejny,słoneczny dzień :-):-):-)Az normalnie człowiek inaczej funkcjonuje jak na dzien dobry widzi słoneczko.
Aniteczka Moze zle napisałm,ale narazie nie moge,właśnie teraz jade do swojego ginekologa na konsultacje jak to wszystko u mnie wygląda.Troszki mi tu napaskudzili:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale jestem dobrej mysli :tak:A jezeli chodzi o wczorajszy Twój dzień to ja nawet niechce mysleć co bym zrobiła:szok::szok::szok:Napewno bym osiwiała przez ta godz.:angry::angry::angry:
Mamatrójeczki Szkoda ze Cie nie bedzie:-(
A ja cały czas od wczoraj myśle o mojej koleżance z pracy:-(Wczoraj rano szła do pracy i tir w nia udezyl.Ma pęknięta z tyłu czaszkę i walczy o zycie:-:)-:)-(Jest mamą dwójki dzieci.a do tego na emigracji tak jak my.
Kurde spadam bo mi sie dziecko rozebrało :eek:
 
Do góry