reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
czesc laseczki!
ostatnio jakos nie mialam weny zeby pisac :-( Nadusia dalej nie zrobila kupki a to juz 10dzien :szok: moja mama probowala termometru ale nic nie pomoglo,tylko nie wiem czy tak naprawde powinnam sie martwic bo brzuszek jest mieciutki i puszcza czesto baczki no i nie jest jakas super marudna :eek:
nefretete 100lat dla Alexa!!!
sylwia.m
mi wtorek odpowiada,tylko napisz o ktorej mam byc gotowa
spadam bo Nadusia krzyczy :eek:
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ALEX:-):-)!COŚ NIE MAM WENY DO PISANIA :no:.NUDY STRASZNE POGODA DO D..DOBRZE ŻE PRANIE SIĘ SUSZY BĘDZIE CO PRASOWAC.DZISIAJ DZWONILIŚMY DO MAMY R CZY MOŻE WZIĄSC URLOP BEZPŁATNY NA MIESIĄC ŻEBY PRZYJECHAC DO NAS.JUTRO MA SIĘ ZAPYTAC W PRACY CIEKAWE CO JEJ POWIEDZĄ :cool:.
 
witam:-)
dziekujemy bardzo wszystkim za życzonka. torcik może rewelacyjnie nie wygladał ale za to był bardzo dobry:tak:;-) Alex sie wybawił i z prezentów bardzo zadowolony... padł przy autkach:-D
Ampar, Marta jeszcze raz wielkie dzieki:-) a w koncu tańca z gwiazdami nie widzilam bo Alexa myłam... ale pewnie bedzie powtorka w tygodniu:-D

a co jutro porabiacie? może ma ktoras ochote wpasc na ciastko i kawe? uprzedzam że nie dam rady juz umyc dzisiaj pologi:-D:-D:-D
a tu macie zdjecie mojego syna z dzisiejszego dnia
 

Załączniki

  • DSCF0077.jpg
    DSCF0077.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 23
roksanna1 wlasnie skonczylam czytac ONO i jestem troche zawiedziona albo moze niusatysfakcjonowana :hmm: jakos inaczej to sobie wyobrazalam ale ksiazka godna polecenia :tak: szkoda ze zrobilas zakupy beze mnie :-( potrzebuje jakies fajne bluzeczki znalezc,ale nic ciekawego nie ma :confused2:
od tygodnia Nadia sama zasypia w lozeczku :-) karmie ja ok 20 i wkladam do lozeczka i tak juz zostaje tylko rano ok8 biore ja do naszego lozka i spimy sobie do poludnia :-D
mamatrójeczki dzieki...:zawstydzona/y: jakos nie przywiazywalam wagi,ale teraz jest lepiej ;-)
BozenaM ale super ze podjeliscie decyzje o slubie,dzisiaj malo kto przywiazuje do tego uwage a jeszcze pare lat temu wrecz bylo nie do pomyslenia mieszkac razem bez slubu,jak sie ludzie i czsy zmieniaja :sorry:
4muchy to widze ze nie jestem jedyna ktora nie lubi siedziec w kuchni Codziennie wieczorem boli mnie glowa jak mysle co ugotowac na jutrzejszy obiad :no::-D
paradosia no to ci Wiki pomogla z praniem :-D ja pamietam ze chcialam pomoc mamie z prasowaniem i wypalilam dziure w szkolnym fartuszku :-D
 
ALEX Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!!!!

nefretete101 Torcik pierwsza klasa:tak:Gratuluje zdolności
 
dzień doberek:-)ja chyba pierwsza;-)

stary ma wolne 3 dni więc się nie odzywałam..trzeba było odbudować więzy rodzinne;-):-p:-D:-D:-D
kawkę piję,zaraz szkoła..
wiecie co mój mały już chyba zaczyna bunt dwulatka mimo,że ma 18 miesięcy:eek:
co chwilę histeria,tupanie nogami i pisk:szok: jeszcze jakby tego mało to się uwziął na kosz na śmieci i co chwila go przewraca podobnie z ławą w salonie,którą muszę odwracać na bok,bo na nią wchodzi:sorry:ehh kiedy to się skończy..
mojadzidzia-10 dni:hmm:ale jak brzuszek mięciutki to chyba wszystko w porządku,a próbowałaś tych jabłek pojeść?
bożena- moje gratulacje,ale będzie weselicho;-):-)
nefretete- buziaki dla Alexa i wszystkiego najlepszego trochę spóźnione ale szczere;-)
ania1812- o tak żebyś wiedziała,że mają tu z tymi kartkami,na każdą okazję;-)
doris-nie przejmuj się ja też nigdy na rolkach nie jeździłam;-):-D
roksana-proszę proszę sport to zdrowie,tylko szkoda ze ja taki leń do ruchu,bo bym się z Tobą wybrała:-p
paradosia-no to cię córcia urządziła:sorry:
kasia8118-ta pogoda to chyba wszystkich dołuje,zaczęła się jesień niestety:crazy:
aneczka,nefretete- jezuuuuu ja bym też zawału dostała,nie zazdroszczę sytuacji,mam nadzieję że takiej niespodzianki mi nie zrobią:shocked2:
 
Dawidku Z okazji urodzin życzę Ci radosnego uśmiechu,
wielu wesołych przyjaciół,
wspaniałych zabaw,
wymarzonych zabawek,
bajkowych snów do poduszki,
lodów na deser
i wszystkiego czego tylko zapragniesz
 
reklama
Do góry