reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej!!!
Sylwia- na śmierć wczoraj zapomniałam Ci odpisać.:zawstydzona/y: Wybacz:-D Mam kilka wybranych wózków ale nie jestem jeszcze zdecydowana na 100%. Podoba mi sie Bebe Comfort ale ma bardzo krótkie pasy, których nie da się regulować. Także raczej odpada chyba, że znajde inny model. Chyba zdecyduje się na Graco. Znalazłam fajny zestaw z fotelikiem, śpiworkiem i folią. Ale na razie jeszcze nie sprzedałam tego:no: A jeśli chodzi o Mutsy to jak byłam w ciąży to strasznie się na niego napaliłam. Na poczatku jeszcze brałam pod uwage Quinny ale przeczytałam o nim mnóstwo złych opini i zrezygnowałam.
Doris- chyba widziałam Ciebie dzisiaj w polskiej szkole. Jeśli chodzi o szampon to jest straaasznie drogi. Na ebayu widziałam jeszcze inny ale nie na wypadające włosy za 3,99. Wydaje mi się, że to przez te kapsułki jest taki drogi.
BozenaM- tą agencje to widziałam w centrum. Jeśli wiesz gdzie była kiedyś agencja pracy Toyren, to to centrum ślubne (nie wiem jak to nazwać:sorry:) jest dokładnie po drugiej stronie ulicy.

My dzisiaj byliśmy pierwszy raz w polskiej szkole. Filipowi bardzo się podobało. Oczywiście nie obyło sie bez problemów. Okazało się, że Filipa nie było na liście. A potem okazało się, że jest ale w trzeciej klasie. Ja nawet nie spojrzałam na tamtą liste. Na szczęście bez problemów dopisali go do pierwszaków.
To chyba tyle. Ale mi wyszedł esej:-).
Pozdrawiam
 
reklama
witam laseczki:-) ale nam sie ładna pogoda zrobila:tak: a ja w kuchni siedze:sorry: ale co tam juz murzynek upieczony, zaraz wstawiam nastepne ciasto. mam nadzieje ze zdaze dzis zrobic tego torta choc rece mi sie od rana trzesa:wściekła/y:
nie zdziwcie sie dziewczynki jak bedziecie mialy podobna sytuacje do mojej z dzisiejszego ranka... dostalam list ze mam zwrocic caly TC i CTC ktory dostalam od poczatku tego roku!!! i pracodawca zostanie poinformowany ze ma wstrzymac nam wyplaty:szok::wściekła/y: ja to przeszlam chyba z 50 zawałow na raz:wściekła/y: Dominik zadzwonil do tych debili o co im chodzi, a koles mowi ze mieli awarie systemu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i ze wszystko z naszymi benefitami jest oki:cool: jak tu zyc spokojnie i sie nie denerwowac

tym optymistycznym akcentem koncze i uciekam do pichcenia
pozdrowionka
 
Nefrete to rzeczywiście miałaś ranek. Sytuacja nie do pozazdroszczenia. I weź tu człowieku żyj spokojnie. Kasę od nich bierzesz, żyjesz na luzie a przychodzi list że trza zwracać. Masakra.:szok:
Sylwia ja też dziś biegałam po centrum. Może nie tyle godzin co Ty:szok: bo od 11 i do 15. Aż dziw że się nie spotkałyśmy.
I właśnie w związku z tym bieganiem po sklepach chciałam powiedzieć Ci Mojadzidzia , że się już na zakupy nie wybieram. Bo cholercia nie za bardzo mam z czym już. :-D:tak::tak:
Bożena zapomniałam Ci pogratulować. Baw się dobrze moja kochana.
Przede mną też ślub. I to obydwa :szok::-D:-D:-D ale nie wiem kiedy. Na razie nie planujemy.
Pytałaś o fitness.Poczekaj wrócę do tego posta ;-)
Najlepiej jak wejdziesz sama. Pani Cie oprowadzi i pokaże sprzęty. Warunki zmieniają się często. Raz trafisz na 33 funty a innym na 35. Jest wpisowe 75 ale zwracaja 35 po 4-6 tyg. Nie wiem co Ci napisać. Ogólnie jest spoko, same baby. Zajęcia różne. A kiedy byś chciała chodzić. Ja chodzę po południu a Katin z rana (i mi tęskno za nią). Poza tym jak będziesz się zapisywać to podaj Katin jako osobę wciągająca Cie to ona dostanie jakiś zwrot albo voucher. Jak ja się zapisywałam to przegapiłyśmy to i nic nie dostała.
Mojadzidzia jesteś pewna że zamknęli tą balangę, bo ja dziś przechodziła i stała szyld. Nie przechodziłam bezpośrednio obok balangi ale stała reklama z menu, z daleka widziałam. Więc nie wiem. szkoda by było faktycznie gdyby zamknęli.
Paradosia fajnie masz z tą mamą. Co prawda daleko jeszcze do stycznia, ale czas pędzi jak szalony. :tak:
Katin były forumowe porody:shocked2: to może i będą forumowe śluby.:tak:;-)
 
Nefretete niezły numer wam wykręcili:sorry:

Roksanna masz rację, balanga otwarta, miałyśmy zamiar cos tam wszamac dzisiaj ale było tam pełno ludzi, właściwie samych facetów i angoli:eek: no i sobie odpuściłyśmy:tak:

A ja dzisiaj mam kominek włączony:szok: i dalej mi zimno:sorry:
 
hej
Artur mial z rana kurs na lotnisko wiec tez sie wybralam na zakupy do leeds:tak: Oczywiscie tylko dla szymona kupilam bo jakos nie mam weny na siebie od pol roku:wściekła/y: A przed chwila bylam w Indyjskiej restauracji z laskami ze wsi i mezami. Wiec sobota jakos zleciala:tak:
katin- nawet nie wiesz jak sie ciesze:cool2::cool2::cool2: Chociaz jeszcze wszystko sie moze zdarzyc
Roksanna1- nie wiem co sie stalo dzisiaj szymonowi ale kaze mi dzwonic do roksany i kazac jej przyjechac z matylda:szok: A potem gdzie matylda i gdzie matylda:szok:
A no i przepraszam ze tyle masz roboty z sajgonkami ale zobacz ile osob zadowolisz;-)
BozenaM- u mnie juz chyba tez nie bedzie koscielnego:-( No chyba ze moj sie znowu oswiadczy i z pierscionkiem przyjdzie:-D:-D a ktorego bedzie slub/? Bo ja mialam 4 stycznia
Sylwiam- co tam zakupilas? Moze mnie natchnie:cool2::cool2:
Nefretete- ale mily liscik- nie ma co:szok: Do jutra

Ide cos poczytac. Mam nowa dostawe z Polski:-p:-p:-p
 
Witam;
pogoda dzisiaj zmienna. nad ranem wyprało mi się pranie, ale bałam się powiesić, bo nie wiadomo było jak będzie:wściekła/y:. i tak na końcu po południu powiesiłam pranie na suszarkach w domu :crazy: . Ta pogoda najbardziej odbija się na moim małym, ile można skakać po kałużach i chodzić w deszczu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A on jak nie spędzi na dworzu przynajmniej godziny-dwóch i to najlepiej w towarzystwie innych dzieci to strasznie jest marudny. A niestety w wózku, a zwłaszcza pod folią nie chce siedzieć (i ma rację).
Katin ja nadal czekam na odpowiedź z pracy czy dostanę urlop na sobotę:szok: formę wypełniłam i oddałam. Może Natalka w przyszły weekend przyjechałaby do nas? Możliwe, że będzie też u nas Alicja :-) Dziewczyny będą miały towarzystwo i rozrywkę. Daj znać.
Czekam teraz aż mój P wróci z pracy, wypijemy herbatkę, pogadamy i w kimonko. Rano do pracy.
 
Hey!
JA juz po gosciach mieli u Nas spać, ale jedno z nich zapomniało, że jutro ma w pracy zastepswo:-D, tak weic niedawno sie rozstalismy,
Mały zasnał od razu:szok:, wymeczony jak nigdy!!
ROksanna- włansie jak juz pośle małego do szkoły to chchiaąłbym sie zapisac i chyab raczej tez na rano albo co drugi tydzien rano, i popoludnie.......
Ampar- my cywilny mielsismy 14.01.2005, a teraz bd 02.01.2010:-D:-D:-D, prawie pełna rocznica.......Ja tez liczyłam na drugi pierscionwek itp, ale były tyulko kwiaty!!!!!!!DObre i to!!!!!!!
Teraz sie śmieją ze po tylu latach poleciałam na kwaity:-D:-D
 
Cześć moje kochaniutnie koleżanki:-):-):-):-):-):-):-)
Ja dopiero teraz dosiadłam do kompa:wściekła/y::wściekła/y:Zachciało mi się rogalików piec:wściekła/y:i juz nigdy więcej:no:straszne pracochłonne:crazy:a ja lubie piec ciasta bardzo szybkie i łatwe:-D:tak:

NAFRETETE-to ładny psikus wam zrobili:szok:
Pochwal się tortem potem:-)och ale z Ciebie kochana mamusia ,torcik dla synka robi:tak:Ale zauważyłam że miedzy Dawidem a Alexem jest prawie równy rok,Dawid sie urodził 7 września,:-)

KATIN-to mogłaś machać do mnie:-D:-D:-D;-)

ANIA1812-JA Ciebie też chyba dzisiaj widziałam:cool:właśnie w trakcie jakiegos zamieszania,teraz wiem jakiego:-Dno i teraz tez wiem ,że to Ty byłaś:tak:
A jak ma na imię Filipa pani w polskiej szkole??

AMPAR-o to chodzi ,że w sumie nic nie kupiłysmy:crazy::cool2:bo w sumie to nic ciekawego nie ma :eek:

ROKSANA-ja też już swój limit wyczerpałam:-D:-D:-D

MAMATRÓJECZKI-to mówisz żę musisz brac urlop na imprezę:-D:-D:-D

4MUCHY-i co kupiłaś piórnik????:-D:-D
Zapisałam Kubusia znowu na piłkę w Richard dunn,tylko teraz ma trwać 10 tygodni:tak:

PARADOSIA-szkoda że Ciebie nie będzie w sobotę:-(

BOŻENA M-a Ty chyba będziesz ??nic nie piszesz:tak:oj przyjeżdżaj szybko,bo jak nie,to jeszcze Ci panieński zrobimy i wtedy nie będziesz miała wyjścia i się wkońcu zjawisz i my po roku wkońcu Cię poznamy:-D:-D:-D
 
reklama
Hej dziewczyny w Wy gdzie????:szok::szok:ŚPICIE jeszcze????:szok:
Ja juz obiad zrobiłam i sobie czytam co juz napisałyście a tutaj pusto:-(

MONIka-Ty kiedys chciałaś zapisać Kubę na ta piłkę,więc się teraz zaczyna w piątek i trwa 10 tygodni,koszt to 32f,jak masz passport of leiusure to płacisz połowę
Kubuś mój chce tam chodzić znowu ,więc go zapisałam:tak:niech się uczy dalej:tak:
 
Do góry